Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEmo ResimleriLatest imagesAramaGaleriKayıt OlGiriş yap

emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar

+15
*miniqh.tanrica^
HeLLo.Kitty.freaK
emo_boy_
HellSpawn
damned_89
wampRaLcheLi_jeLipon
minti
aLoNe_PuPpEt
éRiss
baharock
lil-turk
emo_ceren_
chromeleaf
Xx_JuquLeTa3m0_xX
mannaq_cocuqh
19 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
HeLLo.Kitty.freaK
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
HeLLo.Kitty.freaK

Kadın
İş/Hobiler : öqrenci
NicK : seLma blablabla xP

emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar   emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 01 Haz. 2008, 09:17

en qıcık olduum şelerden biri satanistlerle karıştırlımak..! <_<
sokakta yürürken..
satanist misnizz?
satanistlere ölüm kedilere özqürlük.!
ayin kaçta?
kedi kanıda süper.. vs.vs.. şeyler.

insanlar bilmiyo ya da en önmlisi anlamak istemioLAr bnce -,-
HellSpawn
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
HellSpawn

Erkek
İş/Hobiler : Yazar
NicK : Erhan

emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar   emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 01 Haz. 2008, 13:05

Satanstliğin ne olduğunu toplumumuzda kim biliyor ki?
BEn satanistim diye gezen ama satanst le alakası olmayan kşiler olduğunu gördükten sonra millet satanisti nerden bilsin?
Bizim mlletimiz armut piş ağzıma düş olayından çok kaybediyor..MEdyada ne yayınlanırsa ona inanıyorlar..İRon maiden ve rocknroll gruplarına bile zamanında satanist gruplar denilmişken sizlere denmesi normal..
İnsanlar saygı denen bir şeyin haberinde değil..Müslüman bir ülkeyiz güya.Ama gerçek müslüman kaçtane bu ülkede ?? tabiki çok azınlık kalıyor..Müslümanlığın özgürlük ve dayatma olmayan bir din olduğunu unuttular.
Etrafta erkek sınıfımız namuslu diye gezerken gözleriyle bile etraftaki kızlara bakması bir namussuzluk değilmidir?
NAmuslu olayını yaparken ne güzel namussuzluğu gizlice oynuyorlar?
BU milletten bu dünyadan bir halt olmaz..
İnsanlığın çivisi çıktı..
BEn emo değilim,MEtalci değilim veya başka bir şey hiçbirşey deilim..Sizin tarzınız pek hoşuma gitmesede size saygı göstermesini bilirim..Çünkü sizin hayatınız..Ben çok insan tanıdım ve hepsinin ne kadar ileri görüşü olursa olsun kendilerini hep sınırladığını gördüm..Ve şunu diyorum siz ne yaparsanız yapın sonsuza değin dışlancaksınız.Çünkü kurtuluş yok insanoğlu battı.
mannaq_cocuqh
V.i.P Üye
V.i.P Üye
mannaq_cocuqh

Erkek
İş/Hobiler : pichliq
NicK : pich
<center><B><font color=white>Dur : emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar - Sayfa 3 Agliyo10
KişiseL iLeTi : söz bitti artık susma zamanı..

Basarı Puanı:
emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar - Sayfa 3 Img_left75/100emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (75/100)
Güclülük :
emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar - Sayfa 3 Img_left70/100emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (70/100)
Seviye:
emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar - Sayfa 3 Img_left80/100emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (80/100)
MesajKonu: Geri: emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar   emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 01 Haz. 2008, 13:18

arkadaşlar geçen gün gökhan diye bi tikki arkimle konuşuordum severim kendisini iyi insandır aama bizler hakkındaki düşünceleri şok etti beni çok şaşırdım bizleri tanımıyorlar resmen ve aynen şöle düşünüyorlar
1)"bizleri satanistlerle aynı kefeye koyuyorlar"mış
2)"saçma sapan giyinen kendini bilmez insanlar olarak tanıyorlar ve kabul ediyorlar"mış
3)"bizi kuru gürültü içeren şarkılar dinleyen insanlar olarak görüyorlar"mış yane türkçe rock pop rap veya başka türde müzik dinlemezmişiz
4)"hepimiz türkçeyi katlediyomuşuz" (sanki tikkilerin içinde herkes türkçeyi mükemmel adabıyla kullanıyormuş gibi)emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar - Sayfa 3 Aq
5)"emoları punkçıları gothicleri metalcileri rockerları hepimizi aynı kefeye koyuyorlar"mış
6)"abartılı makyaj yapınca güselliğimizi kaybediyomuşuz"piercing felan hep özentilikten doğmuşemolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar - Sayfa 3 Aq
7)"hepimiz özentiymişiz"(işte en çokta buna sinir oldumemolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar - Sayfa 3 Aq)
8)"Hiç birimiz Allaha inanmıyomuşuz " emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar - Sayfa 3 Aq bu nasıl bişe ya inanıp inanmamak kişinin kendi sorumluluğu onlara ne???

bu ve benzeri yanlış tanımaları yüzünden hepimizin adı çıktı emolar kötüdür pistir insan değillerdir gibi laflar duymaya başladım evet kabul ediyorum aramızda çürük domatesler var ama sadece bizdemi hertürlü gruplar içinde çürük domates var bence asıl hata YANLIŞ TANITILDIK en başından ve düzeltmek için hepimiz elele verip uğraşmadık biras uğraştık sora gene pes ettik nehse xs
mannaq_cocuqh
V.i.P Üye
V.i.P Üye
mannaq_cocuqh

Erkek
<center><B><font color=white>Dur : emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar - Sayfa 3 Agliyo10

Basarı Puanı:
emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar - Sayfa 3 Img_left75/100emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (75/100)
Güclülük :
emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar - Sayfa 3 Img_left70/100emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (70/100)
Seviye:
emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar - Sayfa 3 Img_left80/100emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (80/100)
MesajKonu: Geri: emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar   emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 01 Haz. 2008, 13:20

demin arkadaşımla muhabbet ederken çok güzel söz söledi ve paylaşim dedim öncelikle sunu belirteyimki emo olmak için onun felsefesine ayak durmak gerekir örnegin: gece geç sattlerde dışarda olmak anne babayı takmamak flan bir sürü şey..mesela izmirde çogu kişi ane ve babasını takmıyor cevremdekilersabahlara kadar çimlerdeler içiyorlar gerci ailelerimizinde pek umrunda deilemolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar - Sayfa 3 Wink ama punk felsefesine uycaksan evin yoktur senin bütün gün dışarlarda sokaklarda sabahlarsın...sizde bu felsefeye uyuyormusunz? HAYIR! cogumuz uymuyor ama aramızda istisnalar war ama istisnalar kaideyi bozmaz emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar - Sayfa 3 N
HellSpawn
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
HellSpawn

Erkek

MesajKonu: Geri: emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar   emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 01 Haz. 2008, 13:28

Siz kendinizi tanıtsanızda bir şey değişmez..Rocknroll grubları biz satanist değiliz dediler ve ne oldu?
Tabi ki hiçbirşey!Bİr ülke fetedilebilr savaşılıp insanları köle yapılablir veya buna benzer bir sürü şey.Ama bir insanın zihnine savaş açıp onu fetedemezsin.
Hadi diyelim ki gerçekten satanist vb. şeyler olsanız bile hç kimsenin size karışma yargılama vb. şeyleri yapma hakkı yoktur.Çünkü hayat sizindir..Beğenilse de beğenilmese de..Herkes kendi hayatından sorumludur..Ve kimse kimsenin düşüncesini yargılama karışma hakkına sahip değildir..Eğer bir gün bu herkesn birbirine saygı duyması olursa o zaman belki savaş denilen şey bile olmayabilir.Kimbilir!
HellSpawn
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
HellSpawn

Erkek

MesajKonu: Geri: emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar   emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 01 Haz. 2008, 13:34

Şunuda eklemek isterim..Ben metal stelerine ve bir sürü sitelere takıldım..Çok kişinin aralarında bulundum..Ama hepsi sıktı beni..Kim olursa olsun herkesn aynı muhabbetler var ve birbirine düşüncelerini dayatma isteği var.
Ama sizin sitenize takılmaya başladığımdan beri aranızda böyle bir durum görmedim..Sizin aranızda eğlence ve hayatı umursamama var..Birbirinize br şey dayatma düşüncenizde yok..Zaten böyle bir umursamışlığınız da yok..Bu tarzınızı felsefenizi sevdim.Anı doyasıya en çok yaşayan sizlersiniz..Tarzınız bana uymasa da birbiriniz aranızdaki bu durum hoşuma gitti..Sizi tebrik ediyorum bu yüzden..Ve artık bu sitede takılmaya karar verdim=)
mannaq_cocuqh
V.i.P Üye
V.i.P Üye
mannaq_cocuqh

Erkek

Basarı Puanı:
Güclülük :
Seviye:
MesajKonu: Geri: emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar   emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 01 Haz. 2008, 13:36

eide benim anamadım bi sorun var yah ben buyum kendimi deiştiremem gidipte sivri burun ayakkabı giyip kroluk yapmıyom ama nlara saygı duyuyom insanlarında bize saygı duyması lazm diorumki sadece biz deişik olsak tamm belki ozamn kendileri gibi görünmemizi istiolar ama sadece bizm tarzımz deişik deilki saçımız uzun gözümüze kalem çekioz diemi bu kadar abartıolar rapperlarda bol pant. giolar onlarda sünnet çocukları gibi oluolar ama onlara ses seda yok anlamıorum ciden bende sevmioum hiçkimsei gündüzleri dıaşrı çıkmaya çıkmaya gün yüzü göremez oldm acaba almanya amerika dada bölemy yoksa cidden türkiye çokmu geri..
HellSpawn
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
HellSpawn

Erkek

MesajKonu: Geri: emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar   emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 01 Haz. 2008, 13:38

Türkiye çok geri.Siz ne kadar saygı duyarsanız duyun.Bizim milletimizde saygı denen br şey kalmadı.
mannaq_cocuqh
V.i.P Üye
V.i.P Üye
mannaq_cocuqh

Erkek

Basarı Puanı:
Güclülük :
Seviye:
MesajKonu: Geri: emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar   emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 01 Haz. 2008, 13:47

evet haklısın onun için takmamak lazım anı yaşamak lazım dün zaten komediydi çocuğun biri siyahları giymiş üzerine t shirt south park giymiş çocuğa sordum senn tarzın ne black metal dedi dicek hiçbişey bulamadım kalakaldım öle zaten denzlinin özenti olduna dün biikere daha inandım daha neyin ne oldunu bilmeden sallıyolar
HellSpawn
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
HellSpawn

Erkek

MesajKonu: Geri: emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar   emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 01 Haz. 2008, 13:48

Onları boşvermek en iyisi..Bırakalım kendi hayatlarını sürsünler..Eğer kafamızı onlara takacak olursak ruh sağlığımız bozulur =)
wampRaLcheLi_jeLipon
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
wampRaLcheLi_jeLipon

Kadın
İş/Hobiler : öğğğ-rencHi
NicK : öwünç 3g3

MesajKonu: Geri: emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar   emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 01 Haz. 2008, 16:25

o yüzdHen zadHen hij bRmiz artıq taqmıoRz güLp geÇioRz heLeqhié denisLi gibby bHi yeRde yajıoshan ... xD
mannaq_cocuqh
V.i.P Üye
V.i.P Üye
mannaq_cocuqh

Erkek

Basarı Puanı:
Güclülük :
Seviye:
MesajKonu: Geri: emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar   emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 01 Haz. 2008, 16:31

wampRaLcheLi_jeLipon demiş ki:
o yüzdHen zadHen hij bRmiz artıq taqmıoRz güLp geÇioRz heLeqhié denisLi gibby bHi yeRde yajıoshan ... xD

ainen benm denzli lisesinde okuan arkdşm toprak fa belki danıondur dün onla çıkdık gündz aslnda çıkmjktım ısrar eddi çıkdık o kadr laf yedikki o gülp geçio ben yediremiom dely olmuştum rapperlar faln irencdi yah akşm güzl oluo sadece
wampRaLcheLi_jeLipon
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
wampRaLcheLi_jeLipon

Kadın
İş/Hobiler : öğğğ-rencHi
NicK : öwünç 3g3

MesajKonu: Geri: emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar   emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 01 Haz. 2008, 16:55

mannaq_cocuqh demiş ki:
wampRaLcheLi_jeLipon demiş ki:

ainen benm denzli lisesinde okuan arkdşm toprak fa belki danıondur dün onla çıkdık gündz aslnda çıkmjktım ısrar eddi çıkdık o kadr laf yedikki o gülp geçio ben yediremiom dely olmuştum rapperlar faln irencdi yah akşm güzl oluo sadece

HeHe repçi tayFazHı öLe bHiz onLaradHa güLp geçioz aRtıq bze bşy demioLar xD
*miniqh.tanrica^
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
*miniqh.tanrica^

Kadın
İş/Hobiler : aJq TanRsyLa dans edMq xP xP w FuCkinq Time.. (.
NicK : ^^HéRa^^
<center><B><font color=white>Dur : emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar - Sayfa 3 Dans10
<center><B><font color=#fffff>Ta : emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar - Sayfa 3 Punk10
KişiseL iLeTi : goddess's corpse!('',)^

Basarı Puanı:
Güclülük :
emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar - Sayfa 3 Img_left45/100emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (45/100)
Seviye:
emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar - Sayfa 3 Img_left40/100emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (40/100)

MesajKonu: Geri: emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar   emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 27 Tem. 2008, 16:26

yaa banaada soruLan iLq soruLrdn biri satanistmisin oLuoo deLi oLuorm eMo LuqLa satanizmin aLaqqası yoqqié devil insanLar yanlıs görüoLar yanLıs grmekden de öte yanlıs yorumLayıp farkLı yarqıLoLar.. eMo neDir ondan haBersizLer gerçi uuff yorum yabamıorm onnaraa :clown:
kumrujan
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o

Kadın
İş/Hobiler : cHOKk Faaqüee x)
NicK : CaRRoLine x)
<center><B><font color=white>Dur : emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar - Sayfa 3 Utanc10
<center><B><font color=#fffff>Ta : emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar - Sayfa 3 Styl10
KişiseL iLeTi : ßiiS a$q'ı méLéQLeeRden CaLduUukK x))

Basarı Puanı:
Güclülük :
Seviye:
emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar - Sayfa 3 Img_left65/100emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (65/100)

MesajKonu: Geri: emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar   emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 15 Ağus. 2008, 12:05

DısLanMaq qötüü efd ama qimseyi taqmıcaxın :)
damnable-_-carcass
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
damnable-_-carcass

Kadın
İş/Hobiler : ııı .... ölee :D
NicK : ZyNp2
<center><B><font color=white>Dur : emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar - Sayfa 3 Sirit10
<center><B><font color=#fffff>Ta : emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar - Sayfa 3 Gthc10
KişiseL iLeTi : Rock,Gothic,MeTaL,Emo,Punk xD=

MesajKonu: =Dx   emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 17 Ağus. 2008, 15:54

evet bi counun gözünde satnist is laf cemkirioler cemkriolrr yaa o kadr ösentiileşmiş bi ülkeyee saibis kii ett dednz gbi yaa senin hakknda o kadar şee söloo söloo dier gn bi bakıon seni taklit edio bide oda yetmio karşınaa gecpp senn onlarıı ösendnii söliülarr yaa bein bein insanlaa yaaaa xD: anlam veemiorum yaavfv =D emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar - Sayfa 3 615498
Koniq
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o

Erkek
İş/Hobiler : yoq
NicK : ...
<center><B><font color=white>Dur : emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar - Sayfa 3 Korkmu10

Basarı Puanı:
emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar - Sayfa 3 Img_left30/100emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (30/100)
Güclülük :
emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar - Sayfa 3 Img_left65/100emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (65/100)
Seviye:
emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar - Sayfa 3 Img_left10/100emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (10/100)

MesajKonu: Geri: emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar   emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı 09 Eyl. 2008, 16:33

ewt mlesf hrkezde öyle bi anlayş var satanist dnsiz inançsız görüyolar bu kadr dar görüşlü bi toplumda yaşadığmz taa en ufak okllardan belli orda başlıyo ksıtlamlar ve dier kesmlerde d devm edio malesef :@
stci
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
stci

Kadın

MesajKonu: Geri: emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar   emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi 20 Ekim 2008, 15:20

Xx_JuquLeTa3m0_xX demiş ki:
eeD yHa kaFAı yiJem yoLda göREn tiP tiP baqI0 coCuqLar saTAnisT diO REsümLere yoRum aTIoLaa saTAniSt leZ vS.. x@ aMa sorSAq saTANisT neDİr ? bi CVp biLe veREMEsLEr " keDİ keSERLer demeLerinDen başqa " x@ chuq sinİr BozuCuyHAa .. aMa biZM inSAnımıS böLee biLMediqLEri şeLEr haqqıNDa yoRUm yapMaya baYıLırLAaa .. naBaLm bis biSe yeTEriS biZİ biLem böLE biLir biLmeyeNİndE biLmeq giBü bi ZoruNLuLuu yuq ..!

size tip tip bakmaları satanist diye düşnmeleri deil bence çünkü saçmalaık şimdi satanist var emo var alakası yok
ki bence metalcilerinde alakası yok bni üzen metalcilere satanist denilmesi sadece bu emoların dışlanmasına gelince
istiklal caddesinde görüyorum sizi ve ıyy emo dediğim oluyor nedn?
siz satanist diye değil kesnlikle değil
sadece abartı yüzünden yapılan herşeyin bi yeri olmalı zevk için hava için yapanlar var ve bence bu yüzden bazı insanlar emo olmaktan utanıyodur çünkü bende biliyorum bir süre metalci olmaktan utanmıştım ama artık rahat rahat söylüyorum metalciyim ve emo değilim benim bu siteye üye olmamın sebebiyse slipknota yapılan yorumlara yorum yapmak çnkü benim tek dinlediğin gruptur onlar
onlara böyle laf atmanız benim hiç hoşuma gitmedi slipknotaın sitesinde size laf atıyorlarmı ? hyrR
o zmnda biraz siz düşünün gariplik kimde kim doğru yapıyor?
hiç kabalık demeyin ama
sizinki yanlış
illa diyosanız ki
işte emoyum bıkkınım stresliyim mutsuzum müzikle bunların hepsi aşılabilir
eğer her bıkkın olan emo olsaydı ben dünyaya acırdım
dışlanıyosunuz çünkü türksünüz ve türkçe bilmiyosunuz türkçe yerine ingilizce konuşmak hoşunuza gidiyor
dışlanıyosunuz çünkü bu emo nedir yazılarını okuyan akli dengesi yerinde olan çoğunluk size acır
benim anlamadığımsa ergenlik çağında emo da sekse erken yaşta başlarlar ne ya?!:s
sonrada koyarsınız siteye hamile emo resimleri diye
yada uyuşturucuyla sorunları aşarlar
bunları okuduktan sonra emolardan nefret etmeye başladım çünkü siz küçük yaşta olan henüz herşeyi bilmeyen küçüklere kötü örneksiniz
anne ve baba ile araları iyi değil çok iyi bişey sanki ben annemlede babamlada çok iyi anlaşıyorum çnkü şu dünyadaki tüm arkadaşlarınız sizi sattığında yanınızda birtek onlar olacak
hele dünya böyle emolara kaldıktan sonra
ben şunu diyorum emo kalıbına girmiyip emo olanlar sorun yok en iyisi bu popçu metalci saçmalaık emo özelklle
ikiz gibi dolaşmayı kim isterki?
emoysanızda içinizde emo olun çünkü en iyisi en doğru emoluk bu
metalciysenizde benim gibi metalci kalıbına girmeyin
siz sizsiniz herkes kendini bilsin kenidini bişeyin altına bürüyüpte saklanmaya yada kendisi olmaktan uzaklaşamaya çalışmayın!!

emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3
 Similar topics
-
» NeDeN EmOsUnUz????