Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEmo ResimleriLatest imagesAramaGaleriKayıt OlGiriş yap

NeDeN EmOsUnUz????

+39
crazy_angel
seqHerprHe
pelinemoo
3m0
iloş'm
emotek
JuNi0R éM0
piSiqo_maNiaq
bugra48
RaTaRoLL^
Nira.
3mQ-Göqhn
musicalemo
JaDy x3
cadlaq_girl_alex
calucifer
Howl
Chase Eastwood
Rocco
EmOBoNiTa
unaNstandiq_émo
qhan_rowq
HeLLo.Kitty.freaK
saint__emo
emonu_jelipon
wampRaLcheLi_jeLipon
minti
gatcem
éRiss
*reiLa*
mahou kishi
WwHerONNcqA
gamze_harika
inteqra
Mélüqé
lil-turk
PasaqLuğ xD
emo_ceren_
mannaq_cocuqh
43 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
mannaq_cocuqh
V.i.P Üye
V.i.P Üye
mannaq_cocuqh

Erkek
İş/Hobiler : pichliq
NicK : pich
<center><B><font color=white>Dur : NeDeN EmOsUnUz???? Agliyo10
KişiseL iLeTi : söz bitti artık susma zamanı..

Basarı Puanı:
NeDeN EmOsUnUz???? Img_left75/100NeDeN EmOsUnUz???? Empty_bar_bleue  (75/100)
Güclülük :
NeDeN EmOsUnUz???? Img_left70/100NeDeN EmOsUnUz???? Empty_bar_bleue  (70/100)
Seviye:
NeDeN EmOsUnUz???? Img_left80/100NeDeN EmOsUnUz???? Empty_bar_bleue  (80/100)
NeDeN EmOsUnUz???? Empty
MesajKonu: NeDeN EmOsUnUz????   NeDeN EmOsUnUz???? Icon_minitimeSalı 22 Nis. 2008, 22:01

Neden Emo oldunuzz sizi buna iten nee...? gerçekten hayattan bıkkınlığınız mı??
Yoksa Saçlarını Çok beğeniyorum Kıyafetleri çok güsell bu ara çoqq modalar die mi?

????
emo_ceren_
Moderator
Moderator
emo_ceren_

Kadın
İş/Hobiler : Emoo, Metall, Emoo
NicK : jerenimo
<center><B><font color=white>Dur : NeDeN EmOsUnUz???? Doferi10
<center><B><font color=#fffff>Ta : NeDeN EmOsUnUz???? Emo10
KişiseL iLeTi : çhOq MhudShuzm Hmde ChonQ :( :(
Sınavlaım faa qafm aqrıo :/

Basarı Puanı:
NeDeN EmOsUnUz???? Img_left85/100NeDeN EmOsUnUz???? Empty_bar_bleue  (85/100)
Güclülük :
NeDeN EmOsUnUz???? Img_left90/100NeDeN EmOsUnUz???? Empty_bar_bleue  (90/100)
Seviye:
NeDeN EmOsUnUz???? Empty
MesajKonu: Geri: NeDeN EmOsUnUz????   NeDeN EmOsUnUz???? Icon_minitimePerş. 24 Nis. 2008, 05:34

bkkınlıkkk
http://www.emoturkeyclub.com/index.htm
PasaqLuğ xD
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
PasaqLuğ xD

Kadın
İş/Hobiler : Müzik,pc.
NicK : Yoook.
<center><B><font color=white>Dur : NeDeN EmOsUnUz???? Kus10
<center><B><font color=#fffff>Ta : NeDeN EmOsUnUz???? Gthc10
KişiseL iLeTi : Emo DeqiLim. (=

Basarı Puanı:
Güclülük :
NeDeN EmOsUnUz???? Img_left90/100NeDeN EmOsUnUz???? Empty_bar_bleue  (90/100)
Seviye:

NeDeN EmOsUnUz???? Empty
MesajKonu: Geri: NeDeN EmOsUnUz????   NeDeN EmOsUnUz???? Icon_minitimePerş. 24 Nis. 2008, 11:41

.. pff ! hayattan gerçekTn j0k bktmm devil
Misafir
Misafir
Anonymous

NeDeN EmOsUnUz???? Empty
MesajKonu: Geri: NeDeN EmOsUnUz????   NeDeN EmOsUnUz???? Icon_minitimePerş. 24 Nis. 2008, 14:25

ben hayatı seviyorum(:
sevmeyide tavsiye ederim(:
qneL oLarak her zaman qüLmek gerçekten süper(:
lil-turk
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o

Erkek
İş/Hobiler : öğrenci
NicK : --

NeDeN EmOsUnUz???? Empty
MesajKonu: Geri: NeDeN EmOsUnUz????   NeDeN EmOsUnUz???? Icon_minitimeCuma 25 Nis. 2008, 21:48

eVt phenDe Sfom qulmeii ChoK GösEL pi$i . . 8) :D herqeSE de tFsiE edoMm :D . .
Herniieesee . . . işTE pHen saC stLleirini ChoK SFoMmm ! :@: :D Ve bna dA ykşTıını D$uUnuoM . :D yuHaa !! :D (a) :D HeYacnlnDM :D siTEi Yni Gseom guSEL qßi Sfdim .. ii olmŞ HErsei [$imdLk :shock: ] daA DFam Edomm gesmEE . . . $mdliK ßußaaii :alien:
http://www.sagopa08.tr.cx
Mélüqé
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o

Kadın
İş/Hobiler : kafama goreyım
NicK : bı turlu bulamadık :D

Basarı Puanı:
NeDeN EmOsUnUz???? Img_left30/100NeDeN EmOsUnUz???? Empty_bar_bleue  (30/100)
Güclülük :
NeDeN EmOsUnUz???? Img_left50/100NeDeN EmOsUnUz???? Empty_bar_bleue  (50/100)
Seviye:
NeDeN EmOsUnUz???? Img_left20/100NeDeN EmOsUnUz???? Empty_bar_bleue  (20/100)

NeDeN EmOsUnUz???? Empty
MesajKonu: Geri: NeDeN EmOsUnUz????   NeDeN EmOsUnUz???? Icon_minitimePtsi 05 Mayıs 2008, 21:46

bhktıgm icnn
inteqra
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
inteqra

Kadın
İş/Hobiler : yoq qardesım yoq hiçbişey...

NeDeN EmOsUnUz???? Empty
MesajKonu: Geri: NeDeN EmOsUnUz????   NeDeN EmOsUnUz???? Icon_minitimeSalı 06 Mayıs 2008, 01:44

ßéLqi qiminizé sacma qéLéßiLir ama qücüqLüqdén ßéri sefiorum..xD :)

o zmnlar peq bi ßiLqim yoqdu ama cizqi fiLmLérdé oLsun iLqimi heß céqérdi..

soNunda oLduq işde...

pişmaN deiLim asLa...iiqi ßöLeim..
:zuhaa:
édrafımdaqi sasqın qözLere raqmen Emo-qirL....*mm :twisted:
gamze_harika
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
gamze_harika

Kadın
İş/Hobiler : öğrenciyum/eMo
NicK : gaMze naPcan

NeDeN EmOsUnUz???? Empty
MesajKonu: Geri: NeDeN EmOsUnUz????   NeDeN EmOsUnUz???? Icon_minitimeC.tesi 10 Mayıs 2008, 20:04

bIktıgım için pff: :(
WwHerONNcqA
V.i.P Üye
V.i.P Üye
WwHerONNcqA

Kadın
İş/Hobiler : RocK Punq müSJCq cHalMaQ
NicK : WwHerONNcqA

NeDeN EmOsUnUz???? Empty
MesajKonu: Geri: NeDeN EmOsUnUz????   NeDeN EmOsUnUz???? Icon_minitimePaz 11 Mayıs 2008, 14:52

tabyqide hayddn bıqmaq xD her insan ne kdr mutlu olsada bi yherden sora bıqqınlıq glio xD qndini biyherleré aidh hissedmesi gerqio xD blqide bu tarzı beeniolar xD ondan emo yhm diolar halbuqi emo haqqnda blqi sahby ble deillérh xD hernese bnje émo olmamın sebeby bıqqınlıq xD
mahou kishi
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o

Kadın
İş/Hobiler : ögrenci
NicK : aristo

NeDeN EmOsUnUz???? Empty
MesajKonu: Geri: NeDeN EmOsUnUz????   NeDeN EmOsUnUz???? Icon_minitimePaz 11 Mayıs 2008, 22:09

Hayat gayette güzel yani siz güzelleştireceksiniz onu.Baya okudum bir çoğunuz mutlusunuz ama lafa gelince bıkkınlık falan filan...En azından bende böyle bir kanı oluştu.Emo olamadan öncede mi bıkmıştınız hayattan yoksa emo olduktan sonra mı bıkmaya başladınız.Ne yaşadınız da ne gördünüz de bu yaşınızda hayattan bıktınız.Özenti insanlardan tikky diye tabir edilen şahıslardan haz almadığınızı söylüyosunuz belkide siz öylesiniz.Bir çoğunuz bende böyle bir izlenim bıraktınız.Emonun ne olduğunu tam olarak biliyor yada uyguluyor musunuz?Kıyafet, saç vs ile emo mu olunuyor nedir yani?Ayrıca dikkatimi çekti yazışma diliniz çok kötü hiç birşey anlaşılmıyor açıkçası okurken baya zorlandım.Konuşma diliniz de böyle mi?Ne yani emo olmanın kurallarından biri mi bu.Kusura bakmayın ama Türkçenin içine etmişsiniz.Sonuçta bu topraklarda yaşıyosunuz ve buranın dilini iyi kullanmalısınız yada kullanmaya çalışmalısınız.Oldugunuz gibi mi yoksa olmak istediğiniz gibi mi davranıyorsunuz.Anlamadım yani?

Bunlar benim nacizane fikirlerim.Emo falan değilim olmak gibi bir düşüncemde yok bu siteye de onun için üye olmadım.Bunları sırf sizi eleştirmek yada belli bir kalıp içine koyup tanımlamak için yazmadım.Bu nedenle gereksiz evham yapıp kuru görültü oluşturmayın.
Yeteri kadar olgun ve bilgili olan bir arkadaşım açık ve açıklayıcı bir cevap verirse memnun olurum.
Misafir
Misafir
Anonymous

NeDeN EmOsUnUz???? Empty
MesajKonu: Geri: NeDeN EmOsUnUz????   NeDeN EmOsUnUz???? Icon_minitimePtsi 12 Mayıs 2008, 07:04

Evet.
ben Emo değilim ama yinede cevap vermek istedim
umarım sorun olmaz.
bunu anlatmaya çalışıyorum.
aslında hiç biri bu kadar mutsuz değil.
hayattan sıkılmak için nedenleride yok!
sadece duyqusaLLık oLmalıydı ama bu kadarda değiL.
belki daha öncede bu kadar mutsuzlardı
ve şimdi emotional dinleyerek isyanlardaLr.
gerçi ne kadar isyan ederLerse etsinLer xD
sorduqunuzda bütün emoLr mutsuzdur.! hıh

..ve hayat yaşamaya deqer! sıkıldıqınız bu qünleri bir arayacaksınızZ.
hayatı takmayada gerek yok.
anı yaşayın NeDeN EmOsUnUz???? 588704
..ne kadar neLr düşündüqünüzü bilmesemde!
yazdım bir şeyler.
*reiLa*
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
*reiLa*

Kadın
İş/Hobiler : Yan Flüt - Anime
NicK : Rei'
<center><B><font color=white>Dur : NeDeN EmOsUnUz???? Gozkir10

Basarı Puanı:
NeDeN EmOsUnUz???? Img_left65/100NeDeN EmOsUnUz???? Empty_bar_bleue  (65/100)
Güclülük :
Seviye:
NeDeN EmOsUnUz???? Img_left55/100NeDeN EmOsUnUz???? Empty_bar_bleue  (55/100)

NeDeN EmOsUnUz???? Empty
MesajKonu: Geri: NeDeN EmOsUnUz????   NeDeN EmOsUnUz???? Icon_minitimePtsi 12 Mayıs 2008, 11:16

mahou kishi demiş ki:
Hayat gayette güzel yani siz güzelleştireceksiniz onu.Baya okudum bir çoğunuz mutlusunuz ama lafa gelince bıkkınlık falan filan...En azından bende böyle bir kanı oluştu.Emo olamadan öncede mi bıkmıştınız hayattan yoksa emo olduktan sonra mı bıkmaya başladınız.Ne yaşadınız da ne gördünüz de bu yaşınızda hayattan bıktınız.Özenti insanlardan tikky diye tabir edilen şahıslardan haz almadığınızı söylüyosunuz belkide siz öylesiniz.Bir çoğunuz bende böyle bir izlenim bıraktınız.Emonun ne olduğunu tam olarak biliyor yada uyguluyor musunuz?Kıyafet, saç vs ile emo mu olunuyor nedir yani?Ayrıca dikkatimi çekti yazışma diliniz çok kötü hiç birşey anlaşılmıyor açıkçası okurken baya zorlandım.Konuşma diliniz de böyle mi?Ne yani emo olmanın kurallarından biri mi bu.Kusura bakmayın ama Türkçenin içine etmişsiniz.Sonuçta bu topraklarda yaşıyosunuz ve buranın dilini iyi kullanmalısınız yada kullanmaya çalışmalısınız.Oldugunuz gibi mi yoksa olmak istediğiniz gibi mi davranıyorsunuz.Anlamadım yani?

Bunlar benim nacizane fikirlerim.Emo falan değilim olmak gibi bir düşüncemde yok bu siteye de onun için üye olmadım.Bunları sırf sizi eleştirmek yada belli bir kalıp içine koyup tanımlamak için yazmadım.Bu nedenle gereksiz evham yapıp kuru görültü oluşturmayın.
Yeteri kadar olgun ve bilgili olan bir arkadaşım açık ve açıklayıcı bir cevap verirse memnun olurum.

Öncelikle yazdıklarınız için teşekkürler. En azından kimseyi aşağılamadan, seviyeli bir şekilde fikirlerinizi anlattığınız için.

Kendimce yanıtlamaya çalışacağım..

Birçoğumuz, hayatta karşılaştığımız ufak sorunlar yüzünden herşeyden vazgeçiyoruz. Zevk aldığımız, bizi mutlu eden şeylerin veya kişilerin eskisi gibi önemli olmadığını, eskisi kadar cazip gelmediğini fark ediyoruz. Aslında yaşamak, hayattan zevk almayı bilmekken; hayatı zehir etmeyi bir yaşam biçimi olarak seçiyoruz..

Peki neden?
Aynı şekilde; 'bugün kötü geçicek.' diye uyanmaktansa neden 'harika bir gün!' diyerek gözlerimizi açamıyoruz?

Bazen hayattan beklediklerin ve hayatın sana getirdikleri çok farklı şeyler oluyor.. Markete gidersin. Sütlü çikolata istiyorsundur. Marketteyse yalnızca bitter vardır. Peki o bile yoksa?

Emolar beklentilerini karşılayamamış kişilerdir. Örneğe göre, markette bitter çikolata bile bulamayanlar.. Ya hayalleri çalınmıştır ellerinden, ya beş para etmez insanların gölgelerinde kalmak zorunda bırakılmışlardır. Veya hayatlarını değiştiren ağır bir kaza, ölüm veya başka bir olayla karşılaşmışlardır.

Kendimden örnek vereyim, müzik benim için herşey demek. Senelerdir müzikle uğraşıyorum. Ha bu bahsettiğim müzik dinlemek değil, müzik yapmak.. okuduğum okul nedeniyle istediğim hayattan çok uzaktayım. Olmak istediğim yerden her gün daha da uzaklaşıyorken mutlu olamam ki.. Hayat kısa ve çok çabuk geçiyor. Birileri tarafından ezilerek, istediğim şeyi yapmadan, hayattan zevk alamadan, herkesin varlığımdan bi'haber ölmek istemiyorum.. Böyle devam ettikçe en az 2 sene daha gözlerimi hep farklı açıcam yeni güne..

Bahsettiğiniz tanımlar, örneğin tikky, emo olmayı yalnızca görünüşten ibaret sanan, saçlarını türlü şekillere sokup gözlerini simsiyah yapan, dapdaracık kıyafetler giyip orasını burasını deldiren insanlardır; tıpkı sizin de belirttiğiniz gibi.. Bu kişilerin özenti olduğunu hemen anlarsınız zaten. Tarzlarının böyle olduğunu söyleyip, gidip Emre Altuğ dinlerler..
Sözlerimi kimse üzerine almasın. Zaten bu sitede öyle kişilerin olduğunu düşünseydim bir saniye bile durmazdım. Ve biliyorum ki çoğunuz bu tanıma uyan kişilerden nefret ediyor.

Türkçe'nin bozulması konusuna gelince.. Söyleyecek birşeyim yok.. Elimden geldiğince düzgün kullanmaya çalışıyorum. Kim olursa olsun, neresi olursa olsun ister emo olsun ister olmasın, herkesin Türkçe'ye sahip çıkması gerektiğini düşnüyorum..

Umarım açıklayıcı bir cevap olmuştur.. Çoğunuz emo olmadığımı hatta emoları aşağıladığımı düşünebilirsiniz.. Yanlış anlaşılma olmasın, sözlerim sitedekilere değil! Ayrıca emoyum ve görünüşün de ötesinde emoluğun ruhla alakalı olduğuna inanıyorum..
Umarım okursunuz.. :)
mahou kishi
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o

Kadın
İş/Hobiler : ögrenci
NicK : aristo

NeDeN EmOsUnUz???? Empty
MesajKonu: Geri: NeDeN EmOsUnUz????   NeDeN EmOsUnUz???? Icon_minitimePtsi 12 Mayıs 2008, 17:45

teşekkürler kızlar sanırım cevabımı aldım...
éRiss
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
éRiss

Kadın
İş/Hobiler : makyaj-dans-fotoqrafclK-poster segisi-yoga
NicK : éris esqi snane xD

NeDeN EmOsUnUz???? Empty
MesajKonu: Geri: NeDeN EmOsUnUz????   NeDeN EmOsUnUz???? Icon_minitimePerş. 15 Mayıs 2008, 15:56

acıkccası bn insanlrdn farklı olduqumu dusunuorUM... yüzdn 3m0ym evet hayttnda baktm.... sac modelleride hosuma gidior.... ama 3m0 tarznn dernliklrinE bakarsnz yanlızlık ve duygusallk; bnlar bnm baş meleqlerm xD o yusden emoym muddlYM :) Bİyerde yanlızlıqı hafifletmkdr emolk ölesine özenty bi moda diil)
gatcem
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
gatcem

Kadın
İş/Hobiler : öqrénci (né yasıkki x)
NicK : cemre

NeDeN EmOsUnUz???? Empty
MesajKonu: Geri: NeDeN EmOsUnUz????   NeDeN EmOsUnUz???? Icon_minitimeCuma 16 Mayıs 2008, 20:38

bıktıım içinn :pale:
minti
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
minti

Kadın
İş/Hobiler : xx
NicK : çağla ylms

NeDeN EmOsUnUz???? Empty
MesajKonu: Geri: NeDeN EmOsUnUz????   NeDeN EmOsUnUz???? Icon_minitimeSalı 20 Mayıs 2008, 17:51

hayat chqqq sadeeee
Misafir
Misafir
Anonymous

NeDeN EmOsUnUz???? Empty
MesajKonu: Geri: NeDeN EmOsUnUz????   NeDeN EmOsUnUz???? Icon_minitimeÇarş. 21 Mayıs 2008, 14:08

caLyPso_Domii demiş ki:
mahou kishi demiş ki:

Öncelikle yazdıklarınız için teşekkürler. En azından kimseyi aşağılamadan, seviyeli bir şekilde fikirlerinizi anlattığınız için.

Kendimce yanıtlamaya çalışacağım..

Birçoğumuz, hayatta karşılaştığımız ufak sorunlar yüzünden herşeyden vazgeçiyoruz. Zevk aldığımız, bizi mutlu eden şeylerin veya kişilerin eskisi gibi önemli olmadığını, eskisi kadar cazip gelmediğini fark ediyoruz. Aslında yaşamak, hayattan zevk almayı bilmekken; hayatı zehir etmeyi bir yaşam biçimi olarak seçiyoruz..

Peki neden?
Aynı şekilde; 'bugün kötü geçicek.' diye uyanmaktansa neden 'harika bir gün!' diyerek gözlerimizi açamıyoruz?

Bazen hayattan beklediklerin ve hayatın sana getirdikleri çok farklı şeyler oluyor.. Markete gidersin. Sütlü çikolata istiyorsundur. Marketteyse yalnızca bitter vardır. Peki o bile yoksa?

Emolar beklentilerini karşılayamamış kişilerdir. Örneğe göre, markette bitter çikolata bile bulamayanlar.. Ya hayalleri çalınmıştır ellerinden, ya beş para etmez insanların gölgelerinde kalmak zorunda bırakılmışlardır. Veya hayatlarını değiştiren ağır bir kaza, ölüm veya başka bir olayla karşılaşmışlardır.

Kendimden örnek vereyim, müzik benim için herşey demek. Senelerdir müzikle uğraşıyorum. Ha bu bahsettiğim müzik dinlemek değil, müzik yapmak.. okuduğum okul nedeniyle istediğim hayattan çok uzaktayım. Olmak istediğim yerden her gün daha da uzaklaşıyorken mutlu olamam ki.. Hayat kısa ve çok çabuk geçiyor. Birileri tarafından ezilerek, istediğim şeyi yapmadan, hayattan zevk alamadan, herkesin varlığımdan bi'haber ölmek istemiyorum.. Böyle devam ettikçe en az 2 sene daha gözlerimi hep farklı açıcam yeni güne..

Bahsettiğiniz tanımlar, örneğin tikky, emo olmayı yalnızca görünüşten ibaret sanan, saçlarını türlü şekillere sokup gözlerini simsiyah yapan, dapdaracık kıyafetler giyip orasını burasını deldiren insanlardır; tıpkı sizin de belirttiğiniz gibi.. Bu kişilerin özenti olduğunu hemen anlarsınız zaten. Tarzlarının böyle olduğunu söyleyip, gidip Emre Altuğ dinlerler..
Sözlerimi kimse üzerine almasın. Zaten bu sitede öyle kişilerin olduğunu düşünseydim bir saniye bile durmazdım. Ve biliyorum ki çoğunuz bu tanıma uyan kişilerden nefret ediyor.

Türkçe'nin bozulması konusuna gelince.. Söyleyecek birşeyim yok.. Elimden geldiğince düzgün kullanmaya çalışıyorum. Kim olursa olsun, neresi olursa olsun ister emo olsun ister olmasın, herkesin Türkçe'ye sahip çıkması gerektiğini düşnüyorum..

Umarım açıklayıcı bir cevap olmuştur.. Çoğunuz emo olmadığımı hatta emoları aşağıladığımı düşünebilirsiniz.. Yanlış anlaşılma olmasın, sözlerim sitedekilere değil! Ayrıca emoyum ve görünüşün de ötesinde emoluğun ruhla alakalı olduğuna inanıyorum..
Umarım okursunuz.. :)

işte bu,bunu söyleyebiliyoruZz..ve benzetmene bayıldım açıkçası :
"Bazen hayattan beklediklerin ve hayatın sana
getirdikleri çok farklı şeyler oluyor.. Markete gidersin. Sütlü
çikolata istiyorsundur. Marketteyse yalnızca bitter vardır. Peki o bile
yoksa? "

gerçekten her zaman polyannacıLık oynamışımdır bende hayatta (:
ama başka çaremiz yok!
iyi yönlerinden görmek zorundayız bazı şeyleri.
yoksa yaşanmaz hale gelirdi bu dünya,eminim!
herkesin yorumları için teşekkürler =))
sanırım güzeL bir şekilde cevap verdik =D
*reiLa*
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
*reiLa*

Kadın
İş/Hobiler : Yan Flüt - Anime
NicK : Rei'
<center><B><font color=white>Dur : NeDeN EmOsUnUz???? Gozkir10

Basarı Puanı:
NeDeN EmOsUnUz???? Img_left65/100NeDeN EmOsUnUz???? Empty_bar_bleue  (65/100)
Güclülük :
Seviye:
NeDeN EmOsUnUz???? Img_left55/100NeDeN EmOsUnUz???? Empty_bar_bleue  (55/100)

NeDeN EmOsUnUz???? Empty
MesajKonu: Geri: NeDeN EmOsUnUz????   NeDeN EmOsUnUz???? Icon_minitimeÇarş. 21 Mayıs 2008, 18:45

kara_melenk teşekkürler yorum için. :)
Evet evet güzel cevaplar oldu. xD
wampRaLcheLi_jeLipon
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
wampRaLcheLi_jeLipon

Kadın
İş/Hobiler : öğğğ-rencHi
NicK : öwünç 3g3

NeDeN EmOsUnUz???? Empty
MesajKonu: Geri: NeDeN EmOsUnUz????   NeDeN EmOsUnUz???? Icon_minitimeCuma 30 Mayıs 2008, 16:13

eMomuyHum ~ HaıR

aMa mHana eMo dioLaR.. Evet saç modeLLer*nden taRzLARına kadar heR bijeyLeRi hojuma gDio imağ saNmıoRm eMo oLduumu. Evet bende geNeLdHe peq mudLu bHi inzan deiLim hani mutsuzHumdR imağ dıjaRı yansıdMaM.. NejeLi göRünüR içine kapaNıRm odama giRinje. SaçLaRımı kaßaRtıRm faLan ama eMo oLduğumu düşünMüoRm çevRemdeqiéLerin aqSine.. Ya zaten eMoLaRda 7 / 24 mutsuz deiLLeR. Knuttan HannayHa qadaR bHi jHonq ünLü eMo var whe hij bRide otuRup ağLayan fotoshu yhoQ. Benje eMoLar sadece noRmaL insanLaRdan biraz daha fazLa [hatta biRasH deiL ßayaaa bHi fasHLa] duygusaL.. SanıRım bhuda insnLaRın qeNdiLeRini anLamamasıNdan qayNaqLanan bHi duRum. Eh qiMin jaNıNı sıqmazqHié inzanLarLa ii oLmamq_?Haqsız oLabLrm bHeLqie imağ mHenje böLe.....
mannaq_cocuqh
V.i.P Üye
V.i.P Üye
mannaq_cocuqh

Erkek
İş/Hobiler : pichliq
NicK : pich
<center><B><font color=white>Dur : NeDeN EmOsUnUz???? Agliyo10
KişiseL iLeTi : söz bitti artık susma zamanı..

Basarı Puanı:
Güclülük :
Seviye:
NeDeN EmOsUnUz???? Empty
MesajKonu: Geri: NeDeN EmOsUnUz????   NeDeN EmOsUnUz???? Icon_minitimeCuma 30 Mayıs 2008, 16:36

wampRaLcheLi_jeLipon demiş ki:
eMomuyHum ~ HaıR

aMa mHana eMo dioLaR.. Evet saç modeLLer*nden taRzLARına kadar heR bijeyLeRi hojuma gDio imağ saNmıoRm eMo oLduumu. Evet bende geNeLdHe peq mudLu bHi inzan deiLim hani mutsuzHumdR imağ dıjaRı yansıdMaM.. NejeLi göRünüR içine kapaNıRm odama giRinje. SaçLaRımı kaßaRtıRm faLan ama eMo oLduğumu düşünMüoRm çevRemdeqiéLerin aqSine.. Ya zaten eMoLaRda 7 / 24 mutsuz deiLLeR. Knuttan HannayHa qadaR bHi jHonq ünLü eMo var whe hij bRide otuRup ağLayan fotoshu yhoQ. Benje eMoLar sadece noRmaL insanLaRdan biraz daha fazLa [hatta biRasH deiL ßayaaa bHi fasHLa] duygusaL.. SanıRım bhuda insnLaRın qeNdiLeRini anLamamasıNdan qayNaqLanan bHi duRum. Eh qiMin jaNıNı sıqmazqHié inzanLarLa ii oLmamq_?Haqsız oLabLrm bHeLqie imağ mHenje böLe.....

ben saa şöle bi acıklamaya yabim eerky sein giby bi arkişn yoksa saden ölmşydün demeqdirh cünqü o insanlarn dışlamaları oun icn ben gündzleri hinc dışarı çıkamıom gururuma yediremiom fe kisme bei anlamıo hemde hiç kimse baam anem ablam akrblarm hep bei renjide ediolar buda bei idio nehse saçmalamaya başladım ben dediklernde haklısn amha xD
emonu_jelipon
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o

Kadın
İş/Hobiler : gezmeq içmeq
NicK : zeynep

NeDeN EmOsUnUz???? Empty
MesajKonu: Geri: NeDeN EmOsUnUz????   NeDeN EmOsUnUz???? Icon_minitimeCuma 30 Mayıs 2008, 23:49

puff herşey pohk.........ayrı-ca emo sırf giyimm değill
saint__emo
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
saint__emo

Kadın
İş/Hobiler : müz!q dhnl3m3q..emo..pilmiormm dhaa jhoqq ijdhee
NicK : tubishh...

NeDeN EmOsUnUz???? Empty
MesajKonu: Geri: NeDeN EmOsUnUz????   NeDeN EmOsUnUz???? Icon_minitimeC.tesi 31 Mayıs 2008, 11:14

hayadd PhhH3RPaDD :(

sqIjıı.... :pale:

ßıqqDuRujuu... :scratch:

daa n3 düümqüee :(
wampRaLcheLi_jeLipon
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
wampRaLcheLi_jeLipon

Kadın
İş/Hobiler : öğğğ-rencHi
NicK : öwünç 3g3

NeDeN EmOsUnUz???? Empty
MesajKonu: Geri: NeDeN EmOsUnUz????   NeDeN EmOsUnUz???? Icon_minitimeC.tesi 31 Mayıs 2008, 11:46

saint__emo demiş ki:
hayadd PhhH3RPaDD :(

sqIjıı.... :pale:

ßıqqDuRujuu... :scratch:

daa n3 düümqüee :(

zHefq aLjanq bjydHe yHoq..
HeLLo.Kitty.freaK
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
HeLLo.Kitty.freaK

Kadın
İş/Hobiler : öqrenci
NicK : seLma blablabla xP

NeDeN EmOsUnUz???? Empty
MesajKonu: Geri: NeDeN EmOsUnUz????   NeDeN EmOsUnUz???? Icon_minitimePaz 01 Haz. 2008, 09:05

hayat sıkıcıı..!!
renk geLsin dedimm ^^
gayette muTluum xP
qhan_rowq
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o

Erkek
İş/Hobiler : qitapp oqumaqq dermsmmm
NicK : erayy
<center><B><font color=white>Dur : NeDeN EmOsUnUz???? Alayci10
KişiseL iLeTi : Ne YaZSaM bLMM :=)

NeDeN EmOsUnUz???? Empty
MesajKonu: Geri: NeDeN EmOsUnUz????   NeDeN EmOsUnUz???? Icon_minitimePaz 01 Haz. 2008, 10:38

emonu_jelipon demiş ki:
puff herşey pohk.........ayrı-ca emo sırf giyimm değill

katılıyorm jnmm :oq:

NeDeN EmOsUnUz????
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» NEden
» Deniz Neden Mavidir ?