Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEmo ResimleriLatest imagesAramaGaleriKayıt OlGiriş yap

emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar

+15
*miniqh.tanrica^
HeLLo.Kitty.freaK
emo_boy_
HellSpawn
damned_89
wampRaLcheLi_jeLipon
minti
aLoNe_PuPpEt
éRiss
baharock
lil-turk
emo_ceren_
chromeleaf
Xx_JuquLeTa3m0_xX
mannaq_cocuqh
19 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
mannaq_cocuqh
V.i.P Üye
V.i.P Üye
mannaq_cocuqh

Erkek
İş/Hobiler : pichliq
NicK : pich
<center><B><font color=white>Dur : emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar Agliyo10
KişiseL iLeTi : söz bitti artık susma zamanı..

Basarı Puanı:
emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar Img_left75/100emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar Empty_bar_bleue  (75/100)
Güclülük :
emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar Img_left70/100emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar Empty_bar_bleue  (70/100)
Seviye:
emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar Img_left80/100emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar Empty_bar_bleue  (80/100)
emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar Empty
MesajKonu: emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar   emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar Icon_minitimeC.tesi 12 Nis. 2008, 01:13

emolar neden dışlanır Sorusuna Cevaplar aradım Ve farklı sitelerden edindigim Cevaplar bunlar ;

*FarkLı oLan insanLarı, birbiriyLe aynı oLan insanLar tarafndan sömürüLür herzaman !!..

*yaaaa ewt ndn emo lara yada rockçılara satanist diyolar ! :@

*ya ne blm bazıları çoooook abartıyo küçücük bişeyi emo nedir bilmiyolarr konuşuyolar ben böleyim isteyen kabul eder istemeyen devam eder!!!

*Emoların dışlanmasının tek ama tek sebebi satanist olarak algılanmalarıdır...
Yani kısacası biz onların gözünde şöyleyiz...
1-Kedi keseriz
2-İnsanlara kötülük yaparız.
3-Ayin günlerimiz vardır.
4-Kedi kanı severiz
5-Sokak serserileriyiz gibi...
Bunlar çoğaltılabilir

*Bizler ne yazıkki böyle algılanıyoruz...Ama şunu bilelim satanist olmadığımızı biz emolar ve Allah biliyor...Buna inanırsak sorun yok

*çünkü emolara saygı yok emoları bırakın FARKLI hiç kimseye yer yok toplumda

*insanLarın ßu kOnuda yeterLi ßiLqiLi oLmadkLarı Icın oLe kar$ıLanIor ßeNce

*Emo`Ların Dışş Gorunumu NormaL InsaLa qoRe FarKLı oLdun İçin Dir benJe P-ersnis Vs Vs

*arkadaş ortamında dışlanmıyolar daa büle çou insan kötü gözle bakıoo

Kesinlikle tanınmamakla ilgili bence.
Şu anda okuduğum okulda 'emo' deseniz, sadece bazı isimlerin kısaltması olarak algılarlar.Çünkü tarzlar daha bu kesimlere inmedi.
Buradakiler 'emo' olmak yerine kıro olmayı seçiyorlar.
Büyük anlaşmazlıklar çıkıyor.Hiçbirşey bilmiyorlar ve işin kötüsü öğrenmek de istemiyorlar.Tek bir bakış açıları var, yeniliklere açık değiller.

*Benim annemde öle diyor. Onlara uyma vs vs. Ama ben emoların nasıl insanlar olduğunu biliyorum. Zaten bizim içimizi Allah biliyor ve bunun bize yettiğini düşünüyorum. Neredeyse hergün annem ve babam ile bu yüzden kavga ediyorum

tartışma konusu olarak açmadım sadece edindiğim cevaplar 8)
Xx_JuquLeTa3m0_xX
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
Xx_JuquLeTa3m0_xX

Kadın
İş/Hobiler : pHura sıqMas uLa
NicK : qüLay

MesajKonu: Geri: emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar   emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar Icon_minitimeC.tesi 12 Nis. 2008, 09:24

eeD yHa kaFAı yiJem yoLda göREn tiP tiP baqI0 coCuqLar saTAnisT diO REsümLere yoRum aTIoLaa saTAniSt leZ vS.. x@ aMa sorSAq saTANisT neDİr ? bi CVp biLe veREMEsLEr " keDİ keSERLer demeLerinDen başqa " x@ chuq sinİr BozuCuyHAa .. aMa biZM inSAnımıS böLee biLMediqLEri şeLEr haqqıNDa yoRUm yapMaya baYıLırLAaa .. naBaLm bis biSe yeTEriS biZİ biLem böLE biLir biLmeyeNİndE biLmeq giBü bi ZoruNLuLuu yuq ..!
mannaq_cocuqh
V.i.P Üye
V.i.P Üye
mannaq_cocuqh

Erkek
<center><B><font color=white>Dur : emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar Agliyo10

Basarı Puanı:
emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar Img_left75/100emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar Empty_bar_bleue  (75/100)
Güclülük :
emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar Img_left70/100emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar Empty_bar_bleue  (70/100)
Seviye:
emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar Img_left80/100emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar Empty_bar_bleue  (80/100)
MesajKonu: Geri: emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar   emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar Icon_minitimeC.tesi 12 Nis. 2008, 12:12

Xx_JuquLeTa3m0_xX demiş ki:
eeD yHa kaFAı yiJem yoLda göREn tiP tiP baqI0 coCuqLar saTAnisT diO REsümLere yoRum aTIoLaa saTAniSt leZ vS.. x@ aMa sorSAq saTANisT neDİr ? bi CVp biLe veREMEsLEr " keDİ keSERLer demeLerinDen başqa " x@ chuq sinİr BozuCuyHAa .. aMa biZM inSAnımıS böLee biLMediqLEri şeLEr haqqıNDa yoRUm yapMaya baYıLırLAaa .. naBaLm bis biSe yeTEriS biZİ biLem böLE biLir biLmeyeNİndE biLmeq giBü bi ZoruNLuLuu yuq ..!

bütün sözlerine katılıom cnm emoum varmı itirazı olan kro deilim gidpti sivri burn ayakkabı giymiyom annem gördüü zaman alahın kroları dio ortam yapamıolar mal mal bakınmakla yetiniolar emonun ne oldunu bilimenler ben emoum kedi kesioz die salama yapıo sonrada böle görşler ortaa çıkıo seven kalır sevmeyen si.dir olur gider miletin hangi görşte baktıı önmli deil...!! :afro:
chromeleaf
V.i.P Üye
V.i.P Üye

Erkek
İş/Hobiler : dadsa
NicK : dasdasdsa
<center><B><font color=#fffff>Ta : emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar Mtl10

Basarı Puanı:
Güclülük :
emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar Img_left85/100emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar Empty_bar_bleue  (85/100)
Seviye:
emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar Img_left85/100emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar Empty_bar_bleue  (85/100)
MesajKonu: Geri: emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar   emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar Icon_minitimeC.tesi 12 Nis. 2008, 15:32

*Emoların dışlanmasının tek ama tek sebebi satanist olarak algılanmalarıdır...
1-Kedi keseriz
4-Kedi kanı severiz
Bunlar çoğaltılabilir
devil çok iyi anlyorum : bana sürekli söylenen sözler deli psycho satanist
hatta ismimi bile fatist yaptılar :C

neden çünkü hayalarında hiç satan görmemişler o yüzden bilseler tanısalar aslında onların şeytana tapmadıklarını bilirler.....

emo değilimyanlış anlamayın :D ama nefretim yok çünkü sizi tanıyorum neye inandığınızı tarzınısın nerden geldiğini biliyorum netten araştırmayla değil sağlam kaynaklardan
ama anlatılması zor işte
birde :hihihi: burdan sonrasını yazıldığı gibi okuyun :D
imo'cuklar gördüm y,ine geçen hepsine sordum emo musun :D e ile okuyun ewt emoyum :D sadece biri imo dedi o'da gzl ezberlemiş tipinden belliydi
:lol!:
emo_ceren_
Moderator
Moderator
emo_ceren_

Kadın
İş/Hobiler : Emoo, Metall, Emoo
NicK : jerenimo
<center><B><font color=white>Dur : emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar Doferi10
<center><B><font color=#fffff>Ta : emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar Emo10
KişiseL iLeTi : çhOq MhudShuzm Hmde ChonQ :( :(
Sınavlaım faa qafm aqrıo :/

Basarı Puanı:
Güclülük :
emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar Img_left90/100emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar Empty_bar_bleue  (90/100)
Seviye:
MesajKonu: Geri: emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar   emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar Icon_minitimePerş. 24 Nis. 2008, 05:39

emolar ily ilqily pi sidee py baslıı ajdm fy suandy

http://www.emoturkeyclub.com/index.htm
lil-turk
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o

Erkek
İş/Hobiler : öğrenci
NicK : --

MesajKonu: Geri: emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar   emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar Icon_minitimeCuma 25 Nis. 2008, 22:11

ayH Gene sisinqilR bi$i DeiL ben millETe Emo Diom . . MlLeT anlIO HOmo . .. :clown: ßoYle bi SçMluq olabülüü mi :D püEf . . :D Chok Snir Ve qülnÇ bi DruM ynEee . .
http://www.sagopa08.tr.cx
mannaq_cocuqh
V.i.P Üye
V.i.P Üye
mannaq_cocuqh

Erkek

Basarı Puanı:
Güclülük :
Seviye:
MesajKonu: Geri: emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar   emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar Icon_minitimeCuma 25 Nis. 2008, 22:13

bizm burda emoya endüstri meselk lisesi diolar bu kadar geriler
lil-turk
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o

Erkek

MesajKonu: Geri: emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar   emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar Icon_minitimeCuma 25 Nis. 2008, 22:17

AbU ne qerüliq emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar 615498 yuHa ChoK qldüm :)
mannaq_cocuqh
V.i.P Üye
V.i.P Üye
mannaq_cocuqh

Erkek

Basarı Puanı:
Güclülük :
Seviye:
MesajKonu: Geri: emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar   emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar Icon_minitimeCuma 25 Nis. 2008, 22:27

lil-turk demiş ki:
AbU ne qerüliq emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar 615498 yuHa ChoK qldüm :)

ya anamadım bişiler sokakta gördklernde şuna baq ıyy irenç gözüne kalem falan çekmş diolar bakıon ertesi gün aynısını yap embesil geryler böleleri kendilerini kandırabilrler ama bizi asla
lil-turk
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o

Erkek

MesajKonu: Geri: emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar   emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar Icon_minitimeCuma 25 Nis. 2008, 22:32

mannaq_cocuqh demiş ki:
lil-turk demiş ki:

ya anamadım bişiler sokakta gördklernde şuna baq ıyy irenç gözüne kalem falan çekmş diolar bakıon ertesi gün aynısını yap embesil geryler böleleri kendilerini kandırabilrler ama bizi asla
Hqlusun YFru :rabbit: $Hsen phen Tam anlmylA bi Emo deiliM imA SAc stilleriNİ sfoM :rabbit: %100 emO Deilm :D qiini$leri fln DAracuq hrİqa :cheers: !
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar   emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar Icon_minitimePtsi 05 Mayıs 2008, 18:08

Tekrar Tekar Belirtmek İstiyorum Emo Değilim.Aslında Çoğu Konuda Haklısınız.İnsanımız Yeniliklere Çok Kapalı.Benm Müzik Tarzım RaP'tir Ama Benm Herkesın Gorusune Herkesın Dınledıgı Muzıge Saygım Var.Muziği Geçtim Herksin Karakterıne Ve Yoluna Başkoydugu Akıma Saygım Var.Abartılmaması Dışında.Tabii Çok Geri Kafalı İnsanlrın Dışında Bu Konuyu Enine Boyuna Düşünen Herkesinde Saygısı Olmalı.

Benm ( ve bu sekilde dusunenlerin ) Saygı Duymadıgı İnsanlar Bunları Çok Abartanlardır.Tikky Arkadaslarımızı Ele Alabliriz.Tiki Dediğimiz İnsan Toplulugu Sahip Oldugu Maddi Gücün Altında Ezilmiş Ne Yapıcagını Şaşırmış İnsanlardır.Bunlar Herseyı Abartır.Kendılerını Olmadıkları Bir Şekilde Gosterır.İşte Benm BUna Saygım Yoktur.Satanistlere Gelelim.Benm Satanistede Saygım Var.Ben Nasıl Bir Müslümansam , Yoldan Geçen Bir İnsan Nasıl Hristiyansa Yahudiyse (vs..) Bir İnsanın Şeytana Tapmasındada Sakınca Yoktur.Kendi Tercihidir.Ama Bunu Özentilik Şeklinde Yapmamak Önemlidir.Yani Etrafımdakı İnsanlar Böyle Bende Böyle Oluyım Bende FARKLI Oluyım Anlayısyla Yapmamak Onemldir.Metalci İnsan Satanist Olucak Diye Bişey Yoktur.Aynı Zamanda Satanist Arkadas Metalci Olucak Diye Birşeyde Yoktur.Bu Düşünüp Yorumlamakla Alakalı Bişeydir.AMa Ben Bir Çok kişinin Satanizmi Seçmesinde Kedi Kurban Edip Kanını İçmesinde ( Yapan ARkadaslarım Var ) Tamamen Özenip Toplum Tarafından Damga Yeme İsteğiyle Alakalı Oldugunu Dusunuyorm.Eh Nede Olsa Reklamın İyisi Kötüsü Olmaz. : )

Gelelim Emolara.Aslında Emo Diyince Aklıma Pembe Balonlar Falan Canlanıyor : ) Yani Kimsenin Emo Olmasında Problem Yok.Evet Haklısınız Aileler Ve Bir Önceki Nesilden Olan İnsanlar Bunu Hoş Karşılamazlar.Cünkü Kendileri Bu Şekilde Görmemiştir.Szin Yaptıgınız Onların Zamanında Yanlış Oldugu İçin Karsı Çıkıyorlar.Ama Zaman Geçti Ve Artık O Yanlışlar Yanlış Değil.Ama Onların Bunları Bu Kadar Kolay Kabullenmesini Bekleyemeyizki : ) Emoların Bize Yanlış GElen Kısmı Sadece Şu Kullandıgınız Dil

oii fasla tabdım<3

ayhhh çoqhh dadnu ben öpebilirmiim 1 kere

aaaaaaaaaaa tacıı tanıommbı yerdenn askıma ben heduee ettım jok yakısıyo bebeımeee mjxxx sfym senıı emojukummmmm

Gibi : )

Bunu Anlamakta Çok Kişi Güçlük Çekiyor Olablır : ) Ayrıca Davranıslarınızın Namıdeğer " TÜRK ÖRF VE ADETLERİ " 'ne Uygun Olmaması , Türk Dili Ve Türk Kimliğinin Dejenere Olmasına Yol Açıyor.Benm Sıkıntı çektiğim Ve 2leme Düştüğüm Tek Konu Bu.

Çok Uzun Ve Sıkıcı Bir Konusma Yaptım Sanırım Ama Sıkılmayıp Okursanız Sevınırım Saygıdeğer Emo Arkadaslarım : ) Teşekkürler Ediyorum Şimdiden.
chromeleaf
V.i.P Üye
V.i.P Üye

Erkek
<center><B><font color=#fffff>Ta : emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar Mtl10

Basarı Puanı:
Güclülük :
Seviye:
MesajKonu: Geri: emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar   emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar Icon_minitimePtsi 05 Mayıs 2008, 18:33

Raistlin_Majere demiş ki:
Ben Bir Çok kişinin Satanizmi Seçmesinde
Kedi Kurban Edip Kanını İçmesinde ( Yapan ARkadaslarım Var ) Tamamen
Özenip Toplum Tarafından Damga Yeme İsteğiyle Alakalı Oldugunu
Dusunuyorm.Eh Nede Olsa Reklamın İyisi Kötüsü Olmaz. : )
tmm güzel anlattında şu cümle yanşlış ruhsal satanizm in kedi kesmeyle alakası yoktur.
baharock
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
baharock

Kadın
İş/Hobiler : XxrckxX
NicK : grenq yhk

MesajKonu: Geri: emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar   emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar Icon_minitimePerş. 15 Mayıs 2008, 14:38

:emojuq: bhizdede öLe oLuoo arkadashımLa qezeRkene insanLaRın SatanisT qözüYLe baqMaLarınDhan jhook SıqıLdhım qhimShee bi şEydheen anLamıooooRr.

lol
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar   emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar Icon_minitimePerş. 15 Mayıs 2008, 14:44

ßen rahatsız olmuyorum!
çünkü aptallar beni çok güldürür :lol!:
éRiss
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
éRiss

Kadın
İş/Hobiler : makyaj-dans-fotoqrafclK-poster segisi-yoga
NicK : éris esqi snane xD

MesajKonu: Geri: emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar   emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar Icon_minitimePerş. 15 Mayıs 2008, 15:47

ßnche toplm staTÜ olark bna hazr deiL ... yabancı ülkrde hersey serbest olduqu ıch sorun olmuo mesela okudal sac problemi vs.... satanst vakkasıyla bakılmıyr bn oldgm yerde ama serseri tip olak görülüor kimse inkar edemz 3m0 tarzı GİTTKCE DUNYAYI sarp kusatack bı moda herkes 3m0laı sefior.. yada kabullnmek zorunda xD[ BNAADA cok garip garip bakıoalr ama bu bn tarzm ve hic kimse bi 3m0'ya napması qerkdiqini SÖLEYMZZZZZ!!!!!! ]
aLoNe_PuPpEt
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
aLoNe_PuPpEt

Kadın
İş/Hobiler : bÖğreNji
NicK : çOq mu LaSım xS

MesajKonu: Geri: emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar   emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar Icon_minitimePerş. 15 Mayıs 2008, 18:09

€hu€h insanLar dıŞLaSa ne oLr saNqi çOqda tıNn ..

baqSınnar nOLcq gaRibLeRim iLq deFa öLe biRiLeRiNi gÖrüO oNnar eSqi çağdaLar haLa xD xD annamasLar biSim ne yaBdığımısı ..

heR neSe eNn iiSi OnnaRı taqmamaq (x
minti
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
minti

Kadın
İş/Hobiler : xx
NicK : çağla ylms

MesajKonu: Geri: emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar   emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar Icon_minitimeSalı 20 Mayıs 2008, 18:29

babam bheni shatanstm die takp ettiriyo bheni shatanst shanıyoo
emo_ceren_
Moderator
Moderator
emo_ceren_

Kadın
<center><B><font color=white>Dur : emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar Doferi10
<center><B><font color=#fffff>Ta : emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar Emo10

Basarı Puanı:
Güclülük :
emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar Img_left90/100emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar Empty_bar_bleue  (90/100)
Seviye:
MesajKonu: Geri: emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar   emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar Icon_minitimePerş. 22 Mayıs 2008, 18:10

Emoların dışlanmasının tek ama tek sebebi satanist olarak algılanmalarıdır...
1-Kedi keseriz
4-Kedi kanı severiz
Ruhunu dışına vuran yalnızca biz varız!
Bizleri dış görünüşümüzden dolayı "satanist" zannetmeleridir.Oysaki hiç biri bilmezler "emo" nedir? Kendi açımdan düşünerek konuşursam : Free takılıyorum.,kimsenin özentisi dieğilim..Makyaj tarzımıda kendim yaratırım.. Genelde cıvıl cıvılımdır.. koyu renk de giymeye bayılırım...Biri satanist muamelesi yaparsa da umrumda olmaz..Sonuçta ne desem de düşüncesini değiştiremem.. Gel şu gün ayin töreni var die bende onunla dalga geçer toz olur giderim.
BU BENİM BİR ARKADAŞIMIN GÖRÜŞÜ.

1.Çekememezlik
2.Bu Ülkede geri kafalıların cok olması (Kimse üstüne alınmasın. O kişiler kendini biliyor)
3.Yanlış tanınma
Neyın ne oldunu bılmedıgımızı sanıyorlar. Daha bugun emoları kotuleyen bı vıdeo ızledım,, resmen küçük görüyolar
Beyın denen sey Emolarda yokmuş .Hiç bişey dusunmezlermiş. Bizde beyin yoksa bu yaşımıza kadar nasıl okudukta sen sokaklardasın!! Onu bunu eleştiriyosun. Bilmediklerini saptırıp eleştiriyolar en dogal haklarıymış bu.
Tuhaf giyinişimiz.
Erkeklerin oje sürmeleri
Türkçeyi bozmamız.
ARKADAŞLARIMIN GÖRÜŞÜ

1)“Bizleri satanistlerle aynı kefeye koyuyorlar"mış
2)“Saçma sapan giyinen kendini bilmez insanlar olarak tanıyorlar ve kabul ediyorlar"mış
3)“Bizi kuru gürültü içeren şarkılar dinleyen insanlar olarak görüyorlar"mış yane türkçe rock pop rap veya başka türde müzik dinlemezmişiz
4)“Hepimiz türkçeyi katlediyomuşuz" (sanki tikkilerin içinde herkes türkçeyi mükemmel adabıyla kullanıyormuş gibi)
5)“Emoları punkçıları gothicleri metalcileri rockerları hepimizi aynı kefeye koyuyorlar"mış
6)“Abartılı makyaj yapınca güselliğimizi kaybediyomuşuz"piercing felan hep özentilikten doğmuş
7)“Hepimiz özentiymişiz"(işte en çokta buna sinir oldum )
8)"Hiç birimiz Allaha inanmıyomuşuz " bu nasıl bişe ya inanıp inanmamak kişinin kendi sorumluluğu onlara ne???
ARKADAŞIMIN GÖRÜŞÜ.
1.Türkce yi düzgün kullanmiyorlar..
2.hareketleri ve duruslari biraz satanistleri animsatiyor...
3.daha emoculugun ne oldugunu bilmeyenler gidip orda burda emocuyum deyip kedi kesiyoruz falan diyolar chat sitelerinde cok karsilastim böyleleriyle
BUNU BİR ARKADAŞIM SÖYLÜYOR

EMOLARI BİRBİRİNDEN AYIRAMIYORUM DİYORSUNUZ
DAHA ÇOK ÖZENTİLİK DİYORSUNUZ ;

DÜNYADA MİLYONLARCA İNSAN YAŞIYOR...
HEPSİ KENDİNDE BİR DEĞİŞİKLİK YAPMAYI KENDİNİ NASIL MUTLU HİSSEDİYORSA O ŞEKİLDE OLMAYI İSTER...
BUNA NE SEN KARIŞABİLİRSİN NE BAŞKASI...

HEPSİ AYNI TİP DİYORSUNUZ ;

ONA BAKARSAN RAP DİNLİYENLERİN HEPSİDE AYNI TİP? BAŞLARINDA Bİ ŞAPKA
BOL BOL GİYİNME BENDE BUNLARI BIRBIRINDEN AYIRAMIYORUM? HEPSİ BOL BOL GİYİNYOR SÜNNET OLMUŞ COCUKLAR GİBİ BOL BOL BUNA NEDİCEKSIN ?

,TÜRK EMOLAR İLGİMİ ÇEKMİYORLAR,EMOLUKTAN ÇOK ÖZENTİLİK DİYORSUN ;

NEDEN ÖZENTİLİK BUNU SÖYLE BANA?

HA DİYELİM EMO ÖZENTİLİK OZMN RAPDA ÖZENTİLİK NEYDEN ÖZENMİŞİZ EMOYU YABANCILARDANMI?

RAP'IDA YABANCILARDAN ÖZENDİLER O ZAMAN YADA BAŞKA BİRŞEYİ ?

HERŞEY ÖZENTİLİK O ZAMAN ?

EMO DEĞİL KENDİNİZ OLUN DERİM,UYGULAYIP UYGULAMAMASI SİZE KALMIŞ ARTIK.. DİYORSUN ;

HERKEZİN Bİ ÖZGÜRLÜĞÜ VAR İSTEDİĞİ GİBİ OLUR...
BİZ BÖYLE RAHATIZ SENDE ÖYLE RAHATSIN ?

BIRAK O ZAMAN BOŞ LAFIDA ?

HERKEZİ KENDİ HALİNE BIRAK HE? NEDERSİN ?

BUDA BİR ARKİMİN DÜŞÜNCESİ

Bana göre ise;
Katiliz
Satanistiz
Ayin günlerimiz vardır
Kedilerden nefret ederiz.
Ailemizden nefret ederiz.
Özentileri sevmeyiz
Koyu makyaj yaparız
Dar giyiniriz
Dama bizim için çok önemlidir, herşeyimiz damalı olsun isteriz
Saçlarımızı kabartırız
Yüzümüzün tamamını yada sol gözümüzü kapatırız
Komple siyah, renkli yada abuk subuk giyiniriz
Kendi düşüncelerimiz (savunduğumuz) yoktur
Aptalızdır
İnsanları aşağılamayı severiz
Ağlak bir yapıya sahibz
Asabiyiz
Piercing kullanırız
Metal müzik dinleriz
Rap’cilerden nefret eder, onlarla kavga etmek isteriz
Sigara kullanırız
Alkol kullanırız
Allah’a inanmıyor, Şeytan!’a tapıyoruzdur
Madde bağımlıyısızdır vs vs gibi nedenler yanlış anlanmamıza ve emoların dışlanmasına neden oluyor. Oysa ki emolar ne yaptığının bilincindedirler. Her emo böyle değildir ama gel bunu buralarda yaşayan insanlara anlat. İnsanlar metalciyi, gothic’i karıştırıyor, neyin ne olduğunu bilmeden yorum yapıyor. Bizler böyle değiliz ama!!!

chromeleaf
V.i.P Üye
V.i.P Üye

Erkek

Basarı Puanı:
Güclülük :
Seviye:
MesajKonu: Geri: emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar   emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar Icon_minitimePerş. 22 Mayıs 2008, 22:24

[quote="emo_ceren_"]Bana göre ise;
Katiliz
Satanistiz
Ayin günlerimiz vardır
Özentileri sevmeyiz
Koyu makyaj yaparız
Dar giyiniriz
Saçlarımızı kabartırız
Aptalızdır
Ağlak bir yapıya sahibz
Asabiyiz
Piercing kullanırız
Metal müzik dinleriz
Sigara kullanırız
Alkol kullanırız

beyaz la işaretiklerim hariç geri kalan morlar Gothic'ler içinde söyleniyor metalciler içinde bu ne demek türkiye'de rock la ilgiliş ne varsa yanlış görülüyor.
Yani sadece siz emo'lara değil bizede yapıyorlar size yine hafif davranıyorlar Emo'da metal'e değilde daha çok punk'a giriyor metal müzik dinleniyorsunuz diye bilinmiyor hatırladığım
emo_ceren_
Moderator
Moderator
emo_ceren_

Kadın

Basarı Puanı:
Güclülük :
Seviye:
MesajKonu: Geri: emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar   emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar Icon_minitimeCuma 23 Mayıs 2008, 03:33

[quote="chromeleaf"]
emo_ceren_ demiş ki:
Bana göre ise;
Katiliz
Satanistiz
Ayin günlerimiz vardır
Özentileri sevmeyiz
Koyu makyaj yaparız
Dar giyiniriz
Saçlarımızı kabartırız
Aptalızdır
Ağlak bir yapıya sahibz
Asabiyiz
Piercing kullanırız
Metal müzik dinleriz
Sigara kullanırız
Alkol kullanırız

beyaz la işaretiklerim hariç geri kalan morlar Gothic'ler içinde söyleniyor metalciler içinde bu ne demek türkiye'de rock la ilgiliş ne varsa yanlış görülüyor.
Yani sadece siz emo'lara değil bizede yapıyorlar size yine hafif davranıyorlar Emo'da metal'e değilde daha çok punk'a giriyor metal müzik dinleniyorsunuz diye bilinmiyor hatırladığım

edd. doudr.
bide karıstrmamaı, bzi anlamaı ypabilselr. amn. sallaın yha. ckta fifi. phiz kndimizi pliouz yha geisi defolup gtsin .
wampRaLcheLi_jeLipon
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
wampRaLcheLi_jeLipon

Kadın
İş/Hobiler : öğğğ-rencHi
NicK : öwünç 3g3

MesajKonu: Geri: emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar   emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar Icon_minitimePerş. 29 Mayıs 2008, 15:06

qezinLiqLe dieR inzanLaRdan faRqLı oLan heRqez potansieL sataNisT oLaraq aLgıLanıo! O yüzdHen eMoLaRı heRkez yannıj annıo <_< abi gothda oLzan emoda oLzan punqtHa oLzan popcHuda oLzan memLeqette siaH giydin mHi satanisT oLuozHun. [Ama ~ İyiLeR ziaH giYeR!!]
mannaq_cocuqh
V.i.P Üye
V.i.P Üye
mannaq_cocuqh

Erkek

Basarı Puanı:
Güclülük :
Seviye:
MesajKonu: Geri: emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar   emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar Icon_minitimePerş. 29 Mayıs 2008, 17:50

wampRaLcheLi_jeLipon demiş ki:
qezinLiqLe dieR inzanLaRdan faRqLı oLan heRqez potansieL sataNisT oLaraq aLgıLanıo! O yüzdHen eMoLaRı heRkez yannıj annıo <_< abi gothda oLzan emoda oLzan punqtHa oLzan popcHuda oLzan memLeqette siaH giydin mHi satanisT oLuozHun. [Ama ~ İyiLeR ziaH giYeR!!]
fay süfe bi açıklama xD
wampRaLcheLi_jeLipon
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
wampRaLcheLi_jeLipon

Kadın
İş/Hobiler : öğğğ-rencHi
NicK : öwünç 3g3

MesajKonu: Geri: emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar   emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar Icon_minitimeCuma 30 Mayıs 2008, 15:59

mannaq_cocuqh demiş ki:
fay süfe bi açıklama xD
Sitem eDioRm yHaw xD mHanadHa satanist deMeLerinden zıqıLdHııımmm xP
damned_89
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o

Kadın
İş/Hobiler : takılıorm ole
NicK : aslı zuzu (x

MesajKonu: Geri: emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar   emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar Icon_minitimeCuma 30 Mayıs 2008, 16:02

bence genellikle siyah giyindikleri için toplumda kötü gözküyorlar satanistlere benzetiyorlar
mannaq_cocuqh
V.i.P Üye
V.i.P Üye
mannaq_cocuqh

Erkek

Basarı Puanı:
Güclülük :
Seviye:
MesajKonu: Geri: emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar   emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar Icon_minitimeCuma 30 Mayıs 2008, 16:15

mannaq_cocuqh demiş ki:
fay süfe bi açıklama xD
Sitem eDioRm yHaw xD mHanadHa satanist deMeLerinden zıqıLdHııımmm xP

daa demn dışadadım arkdaşla milet bu ne satansitelre baq satanist gençlik hee sala bak gözüne kalem çekmiş ıykkkk bunları diende lise örencileri yai bunlar bile anlamıosa ben bişi demiorm büükleri hiç düşünemiorum ee deisli herbi boq beklenr denisliden x@

emolar neden dışlanır sorusuna cevap aradım ve bulduğum cevaplar
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» NeDeN EmOsUnUz????