Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEmo ResimleriLatest imagesAramaGaleriKayıt OlGiriş yap

yaPmaK isTediğiNİz aMa yaPamaDııNız eN büYük çıLgıNLık neYdiİ*?

4 posters
YazarMesaj
BuquRtLenLY*ReCeL
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
BuquRtLenLY*ReCeL

Kadın
İş/Hobiler : fuLL tiME gıcıkLık qweqwe xD
NicK : Red*Mm xD mjX :D yeaH xD
<center><B><font color=white>Dur : yaPmaK isTediğiNİz aMa yaPamaDııNız eN büYük çıLgıNLık neYdiİ*? Alayci10
<center><B><font color=#fffff>Ta : yaPmaK isTediğiNİz aMa yaPamaDııNız eN büYük çıLgıNLık neYdiİ*? Rock10
KişiseL iLeTi : beN hiÇ unutMadıM nE 0 ŞArkıYı nDe sNi... seN bLe unuTtuRamaDın beNdeKi snİ..!

Basarı Puanı:
yaPmaK isTediğiNİz aMa yaPamaDııNız eN büYük çıLgıNLık neYdiİ*? Img_left0/0yaPmaK isTediğiNİz aMa yaPamaDııNız eN büYük çıLgıNLık neYdiİ*? Empty_bar_bleue  (0/0)
Güclülük :
yaPmaK isTediğiNİz aMa yaPamaDııNız eN büYük çıLgıNLık neYdiİ*? Img_left0/0yaPmaK isTediğiNİz aMa yaPamaDııNız eN büYük çıLgıNLık neYdiİ*? Empty_bar_bleue  (0/0)
Seviye:

yaPmaK isTediğiNİz aMa yaPamaDııNız eN büYük çıLgıNLık neYdiİ*? Empty
MesajKonu: yaPmaK isTediğiNİz aMa yaPamaDııNız eN büYük çıLgıNLık neYdiİ*?   yaPmaK isTediğiNİz aMa yaPamaDııNız eN büYük çıLgıNLık neYdiİ*? Icon_minitimeSalı 15 Eyl. 2009, 14:38

bN gecE eVdeN kaÇıp isTanbuL'a giTmei ç0K isTediM hiÇ iZ bıraKmadaN kaYb0LmaK isDediM aMA yaPmaDm beLki iLErdE yaPArM yaPmaK isTediğiNİz aMa yaPamaDııNız eN büYük çıLgıNLık neYdiİ*? 754677 ya siz*?

göRiiM ne kaDar çıLgıNızZ yaPmaK isTediğiNİz aMa yaPamaDııNız eN büYük çıLgıNLık neYdiİ*? 860408
CiLenqLi_ReCheL
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
CiLenqLi_ReCheL

Kadın
İş/Hobiler : ChoqK vaR faLLa xD
NicK : fuCqK yoU siRmC

MesajKonu: Geri: yaPmaK isTediğiNİz aMa yaPamaDııNız eN büYük çıLgıNLık neYdiİ*?   yaPmaK isTediğiNİz aMa yaPamaDııNız eN büYük çıLgıNLık neYdiİ*? Icon_minitimePerş. 17 Eyl. 2009, 11:42

ßen qeCe KuzenLerLe BaRa qiTçekTm Onu Yapmaqı istydmm onU yapDhm
şİmdi iSe SıRaDa aLaRamıN yanına qiTmeqh istyRm ama YapabiLrmiim ßiLmioREEE
MetalForever
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
MetalForever

Erkek
İş/Hobiler : Web Master-Grafiker
NicK : MetalForever
<center><B><font color=white>Dur : yaPmaK isTediğiNİz aMa yaPamaDııNız eN büYük çıLgıNLık neYdiİ*? Tehlik10
<center><B><font color=#fffff>Ta : yaPmaK isTediğiNİz aMa yaPamaDııNız eN büYük çıLgıNLık neYdiİ*? Mtl10
KişiseL iLeTi : Aşk Güzeldir...

MesajKonu: Geri: yaPmaK isTediğiNİz aMa yaPamaDııNız eN büYük çıLgıNLık neYdiİ*?   yaPmaK isTediğiNİz aMa yaPamaDııNız eN büYük çıLgıNLık neYdiİ*? Icon_minitimePaz 06 Ara. 2009, 21:09

Güzel Bir Konu Seçilmiş...

Bar yada başka basitce şeylerden bıktım acıkcası...(yaş 22 olunca)

Ben Cin çağırmayı ve kovmayı biliyorum...

Bilmem hiç içinize girip çıktımı ama,açıkcası kötü birşeydir...

Sevmediğim bir arkadaşım vardı.Musallat edecektim.Ama yapmadım...

Bence sizde denemeğin çarparsa süreci kötü olur...

...
emir
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
emir

Erkek
İş/Hobiler : müzik(rock, black,heawy metal)
NicK : emirr
<center><B><font color=white>Dur : yaPmaK isTediğiNİz aMa yaPamaDııNız eN büYük çıLgıNLık neYdiİ*? Asabi10
<center><B><font color=#fffff>Ta : yaPmaK isTediğiNİz aMa yaPamaDııNız eN büYük çıLgıNLık neYdiİ*? Punk10
KişiseL iLeTi : st_istnblack-emo@hotm....

MesajKonu: Geri: yaPmaK isTediğiNİz aMa yaPamaDııNız eN büYük çıLgıNLık neYdiİ*?   yaPmaK isTediğiNİz aMa yaPamaDııNız eN büYük çıLgıNLık neYdiİ*? Icon_minitimeCuma 25 Ara. 2009, 14:17

bN En çq araçla Hız yapmaK İStYODM Gece yoLLaR boşken dabikı. arabnn anahtrlarnı aLDım daHA ÇAMlıcadan çıkmadan kaza yaptm :( bida dnicem aMMA Bu keZ KAZA YAPMİcaM

yaPmaK isTediğiNİz aMa yaPamaDııNız eN büYük çıLgıNLık neYdiİ*?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-