Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEmo ResimleriLatest imagesAramaGaleriKayıt OlGiriş yap

ßir Deliye Asik Oldum 'cok guzel okuyun'

4 posters
YazarMesaj
CazZzqıR
V.i.P Üye
V.i.P Üye
CazZzqıR

Kadın
İş/Hobiler : öğrenCi
NicK : müfixxx =)
<center><B><font color=white>Dur : ßir Deliye Asik Oldum 'cok guzel okuyun' Seviml10
<center><B><font color=#fffff>Ta : ßir Deliye Asik Oldum 'cok guzel okuyun' Rock10
KişiseL iLeTi : Kmse umrumda değiL ßidaha qeLmez bu haYaT durma taDını çıkarT xD =))

Basarı Puanı:
ßir Deliye Asik Oldum 'cok guzel okuyun' Img_left90/100ßir Deliye Asik Oldum 'cok guzel okuyun' Empty_bar_bleue  (90/100)
Güclülük :
ßir Deliye Asik Oldum 'cok guzel okuyun' Img_left85/100ßir Deliye Asik Oldum 'cok guzel okuyun' Empty_bar_bleue  (85/100)
Seviye:
ßir Deliye Asik Oldum 'cok guzel okuyun' Img_left90/100ßir Deliye Asik Oldum 'cok guzel okuyun' Empty_bar_bleue  (90/100)
ßir Deliye Asik Oldum 'cok guzel okuyun' Empty
MesajKonu: ßir Deliye Asik Oldum 'cok guzel okuyun'   ßir Deliye Asik Oldum 'cok guzel okuyun' Icon_minitimeSalı 13 Ocak 2009, 23:41

Onu ilk gördüğümde 17 yaşındaydım. O ise 20. Akıl hastanesine ziyarete gitmiştim. Arkadaşım zorla götürmüştü. Bahçedeydi... Kıştı. Onun üzerinde sadece tişört vardı. Dikkatimi çekmişti. Herkesin yanında birileri vardı o yalnızdı
Yanına gidip adını sordum, sohbet etmeye başladım. Konuşmuyordu, benimle hiç ilgilenmiyordu. Bu daha da dikkatimi çekmişti. Üzerine gidiyordum ama boşunaydı. Hiç konuşmuyordu. Çok etkilemişti beni...
Daha sonra her gün yanına gitmeye başladım. Benimle az da olsa konuşmaya başlamıştı. Doktoru onun durumunun hiçte iyi olmadığını, ailesini trafik kazasında kaybettikten bu hale geldiğini anlattı ve onla bu kadar neden ilgilendiğimi sordu. Cevap veremedim. Sanırım beni etkilemişti ve seviyordum onu.
Onu etkilemeyi sonunda başarmıştım. Okul çıkış saatimi sabırsızlıkla beklediğini söylemişti. Beni görmeden mutlu olmadığını anlatmıştı. 1 yılda gülümsetmeyi başartmıştım ona. Bana ilk “ Seni Seviyorum” dediğinde de tanışmışlığımızın üzerinden 1,5 sene geçmişti. Gülüyorduk el ele dolaşıyorduk bahçede. Doktoru bile şaşırmıştı bu duruma. Artık psikoloji tedavisi bitmiş sadece ilaç tedavisi uygulanıyordu. Buda bizi çok mutlu ediyordu. Ailemin ondan haberi vardı. Ama onu sadece benim ilgilendiğim bir hasta olarak görüyorlardı. Oysa biz sevgiliydik. Sözlendik. Yüzüklerimizi doktoru taktı. 2 yıl sonra ailem her şeyi öğrendi. Ondan ayrılmamı istediler. Çünkü o hastaydı. Bir hafta beni eve kapattılar. Artık mavişimin yanına gidemiyordum. Günün birinde evden kaçıp yanına gittim. Hastanede yoktu. Beni iki gün beklemiş ben gelmeyince de kendi isteğiyle hastaneden ayrılmış.

Bir ay boyunca eve kapandım. Kimseyle konuşmuyordum yemek bile yemiyordum. Bir arkadaşım mavişimi yolda görmüş oda benim ev adresimi almış. Bir gün mavişim ellerinde çiçeklerle evimizin önüne geldi. Annemi kandırıp bir hafta birlikte tatile çıktık. Artık onundum. Tüm kalbimle ve bedenimle...

Ailem ne yazık ki kararından vazgeçmiyor ve onu istemiyor. Şu an o yanımda yok. Ailem beni Antalya’ ya gönderdi. O da İstanbul’ da. Buraya gelmesi imkansız. Üçüncü senemizdeyiz ve 4 aydır ayrıyız. Haberini arkadaşlarımdan alıyorum. Yine hastaneye düşmesinden korkuyorum. Ne yapacağımı bilmiyorum. Ama bildiğim tek şey var. Onu çok seviyorum...
ChuqY__GiirL.
Moderator
Moderator
ChuqY__GiirL.

Kadın
İş/Hobiler : ßenm iŞm/qCüm/HobM/FObiim öLm
NicK : BééPek'm xD
<center><B><font color=white>Dur : ßir Deliye Asik Oldum 'cok guzel okuyun' Yasasi10
<center><B><font color=#fffff>Ta : ßir Deliye Asik Oldum 'cok guzel okuyun' Gthc10

Basarı Puanı:
ßir Deliye Asik Oldum 'cok guzel okuyun' Img_left95/100ßir Deliye Asik Oldum 'cok guzel okuyun' Empty_bar_bleue  (95/100)
Güclülük :
Seviye:
ßir Deliye Asik Oldum 'cok guzel okuyun' Img_left85/100ßir Deliye Asik Oldum 'cok guzel okuyun' Empty_bar_bleue  (85/100)
MesajKonu: Geri: ßir Deliye Asik Oldum 'cok guzel okuyun'   ßir Deliye Asik Oldum 'cok guzel okuyun' Icon_minitimeSalı 13 Ocak 2009, 23:44

paylaşım için saol canım
CazZzqıR
V.i.P Üye
V.i.P Üye
CazZzqıR

Kadın
<center><B><font color=white>Dur : ßir Deliye Asik Oldum 'cok guzel okuyun' Seviml10
<center><B><font color=#fffff>Ta : ßir Deliye Asik Oldum 'cok guzel okuyun' Rock10
KişiseL iLeTi : Kmse umrumda değiL ßidaha qeLmez bu haYaT durma taDını çıkarT xD =))

Basarı Puanı:
Güclülük :
Seviye:
MesajKonu: Geri: ßir Deliye Asik Oldum 'cok guzel okuyun'   ßir Deliye Asik Oldum 'cok guzel okuyun' Icon_minitimeÇarş. 14 Ocak 2009, 00:04

biişii deiL kuzummmm xD Ne Dmk HErZmnnnn =)
quPa_qıZı*
AdminE
AdminE

Kadın
İş/Hobiler : k0pmaK..! k0pmaK..! vsvsvs..8)
NicK : danqeqLeri sewi0rm xD
<center><B><font color=white>Dur : ßir Deliye Asik Oldum 'cok guzel okuyun' Uzgun10
KişiseL iLeTi : ^ .•´¯`•. ( éL!zâßéT ) .•´¯`•. ^^ . [ L ] FırLama Can x(
Uyarı Sistemi : ßir Deliye Asik Oldum 'cok guzel okuyun' 1

Basarı Puanı:
ßir Deliye Asik Oldum 'cok guzel okuyun' Img_left70/0ßir Deliye Asik Oldum 'cok guzel okuyun' Empty_bar_bleue  (70/0)
Güclülük :
ßir Deliye Asik Oldum 'cok guzel okuyun' Img_left80/0ßir Deliye Asik Oldum 'cok guzel okuyun' Empty_bar_bleue  (80/0)
Seviye:
ßir Deliye Asik Oldum 'cok guzel okuyun' Img_left70/0ßir Deliye Asik Oldum 'cok guzel okuyun' Empty_bar_bleue  (70/0)
MesajKonu: Geri: ßir Deliye Asik Oldum 'cok guzel okuyun'   ßir Deliye Asik Oldum 'cok guzel okuyun' Icon_minitimePaz 18 Ocak 2009, 10:46

p.için saoL cnm....xD
CazZzqıR
V.i.P Üye
V.i.P Üye
CazZzqıR

Kadın

Basarı Puanı:
Güclülük :
Seviye:
MesajKonu: Geri: ßir Deliye Asik Oldum 'cok guzel okuyun'   ßir Deliye Asik Oldum 'cok guzel okuyun' Icon_minitimePaz 25 Ocak 2009, 14:58

önmLi diil herzmn xD
BuquRtLenLY*ReCeL
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
BuquRtLenLY*ReCeL

Kadın
İş/Hobiler : fuLL tiME gıcıkLık qweqwe xD
NicK : Red*Mm xD mjX :D yeaH xD
<center><B><font color=white>Dur : ßir Deliye Asik Oldum 'cok guzel okuyun' Alayci10
KişiseL iLeTi : beN hiÇ unutMadıM nE 0 ŞArkıYı nDe sNi... seN bLe unuTtuRamaDın beNdeKi snİ..!

Basarı Puanı:
ßir Deliye Asik Oldum 'cok guzel okuyun' Img_left0/0ßir Deliye Asik Oldum 'cok guzel okuyun' Empty_bar_bleue  (0/0)
Güclülük :
ßir Deliye Asik Oldum 'cok guzel okuyun' Img_left0/0ßir Deliye Asik Oldum 'cok guzel okuyun' Empty_bar_bleue  (0/0)
Seviye:

MesajKonu: Geri: ßir Deliye Asik Oldum 'cok guzel okuyun'   ßir Deliye Asik Oldum 'cok guzel okuyun' Icon_minitimePtsi 14 Eyl. 2009, 17:04

ayrıLmasıNLar yaA ßir Deliye Asik Oldum 'cok guzel okuyun' 47866

ßir Deliye Asik Oldum 'cok guzel okuyun'
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Anne ben emo oLdum
» tispe ve piremus(okuyun benje)