Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEmo ResimleriLatest imagesAramaGaleriKayıt OlGiriş yap

Sen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi

4 posters
YazarMesaj
CazZzqıR
V.i.P Üye
V.i.P Üye
CazZzqıR

Kadın
İş/Hobiler : öğrenCi
NicK : müfixxx =)
<center><B><font color=white>Dur : Sen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Seviml10
<center><B><font color=#fffff>Ta : Sen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Rock10
KişiseL iLeTi : Kmse umrumda değiL ßidaha qeLmez bu haYaT durma taDını çıkarT xD =))

Basarı Puanı:
Sen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Img_left90/100Sen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Empty_bar_bleue  (90/100)
Güclülük :
Sen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Img_left85/100Sen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Empty_bar_bleue  (85/100)
Seviye:
Sen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Img_left90/100Sen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Empty_bar_bleue  (90/100)
Sen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Empty
MesajKonu: Sen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi   Sen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Icon_minitimeSalı 06 Ocak 2009, 09:37

Biliyormusun...Yağmurlu bir Ekim sabahının ayazını peşimden sürükleyerek gideceğim hiç aklıma gelmemişti...Yağmur damlalarındaki hüznü özlediyse bu yürekSen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Smiliv yağmur yağan yerlere mi gitmek lazım acaba..SevgimiSen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Smilivyüreğimi Sen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Smilivgeleceğimi usulca soyundum ve sahiplerine geri verilmek üzere bir kenara bıraktım hepsiniSen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Smiliv gidiyorum.. Yazdırma bana giderayak çünkü ödünç aldım suskunluk adını verdiğin silahınıSen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Smiliv gidiyorum..Herkes bir yerlere gittiğine göreSen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Smiliv gidilen yerlerde deniz huzurSen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Smiliv toprak hasretSen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Smiliv şarkılar aaaif kokuyor olmalı..Herkes bir yerlere gittiğine göreSen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Smiliv gidilen yerlerde sevda baştan çıkarıcı olmalı.. Sürüklenmiyorum dikkat etSen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Smiliv gidiyorum..Sessizce ve hiçbir şey yaşanmamış gibi. Bir süre sonra denize ulaşıpSen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Smiliv seyir defterimin ilk sayfasına taze ve diri umutlar işleyeceğim... Ben düşünmekten yoruldum artıkSen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Smiliv benim yerime de düşünür müsün? Benim yerime ilgilenir misin insanlarlaSen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Smiliv yalanlaSen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Smiliv ihanetleSen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Smiliv yâlnızlıkla...?Son iki yıldır kadınım olan insan şimdi sadece; O.... Birisi o olmuşsa bitmiş demektir. O harfi aşk sözkonusu olduğunda sadece sıfırdır. Kendinle toplamaya kalkarsan sana bir şey eklemezSen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Smiliv çıkartmaya kalksan da eksiltmez. Ama sana bir çarparsa sende O olursun. Sıfıra vurursun.Sen benim için gözyaşı değilsinSen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Smiliv sadece bir iç çekişsin artık.KırgınımSen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Smiliv çok yorgunum. Yanıyor bir yerlerdeSen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Smiliv derinlerde gönlüm..Geçtiğim yollarda bıraktım sözlerimi ya da bırakmak zorunda kaldımSen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Smiliv emin olamıyorum. Gidenlerin geride bıraktıkları gözü yaşlı ayak izlerini sayarken üzerime giydirilmiş olabilir suskunluklar.. Ben senin bir zamanlar dokunduğun erkeğinimSen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Smiliv neden sessizce gittiğimiSen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Smiliv konuşmaya gerek kalmadan gözlerinle anlatabilir misin..?Bütün bunları yapabilecek kadar yürekli misin bilmiyorum. ŞimdiSen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Smiliv şimdi yaşadığın yerde kal ve sakın konuşma. Bana ait olan ve olmayan bütün soruları ve cevapları ardımda bırakarak gidiyorum.
Benim söyleyecek çok şeyim varSen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Smiliv söyleyemiyorum. Seninde yokSen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Smiliv suçlu sessizliğinle dinlemedesin yine. Aynı yerdeyiz yani senin yalancılığın üzerinde benimde canımı yakan dürüstlüğüm...Can çekişmekte sevdanSen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Smiliv yüreğimle. Kalsın diye değil al diye yakarışlardayım artık.YorgunumSen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Smiliv çaresizimSen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Smiliv çıkmazlardayımSen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Smiliv bilinmezlerdeyimSen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Smiliv bilinmezlerin ne olduğunu bilmeden.. Gecenin en karanlığına da dost’um yine bu gece!...Son Veda birtanem ..sen bilmesen deSen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Smiliv sayfalar dolusuSen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Smiliv herşey sana yazılmıştı ..

AŞK Mı?

alıntı..............
sNO_opY
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
sNO_opY

Erkek
İş/Hobiler : sieneee x)) =) :))
NicK : qroniq man!achq
<center><B><font color=white>Dur : Sen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Acaba10
<center><B><font color=#fffff>Ta : Sen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Styl10

Basarı Puanı:
Sen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Img_left100/100Sen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Empty_bar_bleue  (100/100)
Güclülük :
Sen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Img_left100/100Sen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Empty_bar_bleue  (100/100)
Seviye:
MesajKonu: Geri: Sen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi   Sen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Icon_minitimeSalı 06 Ocak 2009, 15:17

a$k diye biRşey yokTur xD
http://www.emoturkeyclub.com
CazZzqıR
V.i.P Üye
V.i.P Üye
CazZzqıR

Kadın
<center><B><font color=white>Dur : Sen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Seviml10
<center><B><font color=#fffff>Ta : Sen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Rock10
KişiseL iLeTi : Kmse umrumda değiL ßidaha qeLmez bu haYaT durma taDını çıkarT xD =))

Basarı Puanı:
Güclülük :
Sen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Img_left85/100Sen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Empty_bar_bleue  (85/100)
Seviye:
MesajKonu: Geri: Sen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi   Sen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Icon_minitimeÇarş. 07 Ocak 2009, 00:18

sNO_opY demiş ki:
a$k diye biRşey yokTur xD

yorumuna eywallahta .. Var be abim aşk diye birşey var ama gerçek aşkı bulanLar içni vaR
qeeRdenqeLe
V.i.P Üye
V.i.P Üye
qeeRdenqeLe

Kadın
İş/Hobiler : yhoqq
NicK : ßeTüL
KişiseL iLeTi : haTaLarmDan deRs aLamıoRm upppS...özéL deRs mi aLsam ne xD xD

MesajKonu: Geri: Sen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi   Sen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Icon_minitimeÇarş. 07 Ocak 2009, 18:24

qüsLmş
p.içn saoL
CazZzqıR
V.i.P Üye
V.i.P Üye
CazZzqıR

Kadın

Basarı Puanı:
Güclülük :
Seviye:
MesajKonu: Geri: Sen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi   Sen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Icon_minitimeÇarş. 07 Ocak 2009, 18:43

qeeRdenqeLe demiş ki:
qüsLmş
p.içn saoL

beğenmene sevndm tatlım tşkler yorumun için=)
qeeRdenqeLe
V.i.P Üye
V.i.P Üye
qeeRdenqeLe

Kadın
İş/Hobiler : yhoqq
NicK : ßeTüL
KişiseL iLeTi : haTaLarmDan deRs aLamıoRm upppS...özéL deRs mi aLsam ne xD xD

MesajKonu: Geri: Sen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi   Sen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Icon_minitimeÇarş. 07 Ocak 2009, 18:59

CazZzqıR demiş ki:
qeeRdenqeLe demiş ki:
qüsLmş
p.içn saoL

beğenmene sevndm tatlım tşkler yorumun için=)
ne dmK bidanem xD
ChuqY__GiirL.
Moderator
Moderator
ChuqY__GiirL.

Kadın
İş/Hobiler : ßenm iŞm/qCüm/HobM/FObiim öLm
NicK : BééPek'm xD
<center><B><font color=white>Dur : Sen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Yasasi10
<center><B><font color=#fffff>Ta : Sen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Gthc10

Basarı Puanı:
Sen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Img_left95/100Sen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Empty_bar_bleue  (95/100)
Güclülük :
Seviye:
MesajKonu: Geri: Sen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi   Sen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi Icon_minitimeC.tesi 14 Şub. 2009, 01:54

qzeLLmŞŞŞşŞŞşŞ

SaoL P. iÇn

Sen bilmesen de ,herşey sana yazılmıştı ömrümün delisi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» internet delisi