Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEmo ResimleriLatest imagesAramaGaleriKayıt OlGiriş yap

BeN Bu YaZıYı SaNa YaZDıM

YazarMesaj
emo_boy_
V.i.P Üye
V.i.P Üye
emo_boy_

Erkek
İş/Hobiler : P!LoTuM HerGün UçuoRum
NicK : 3mO Jojuq Göqan
<center><B><font color=white>Dur : BeN Bu YaZıYı SaNa YaZDıM Yasasi10

Basarı Puanı:
BeN Bu YaZıYı SaNa YaZDıM Img_left90/100BeN Bu YaZıYı SaNa YaZDıM Empty_bar_bleue  (90/100)
Güclülük :
BeN Bu YaZıYı SaNa YaZDıM Img_left80/100BeN Bu YaZıYı SaNa YaZDıM Empty_bar_bleue  (80/100)
Seviye:
BeN Bu YaZıYı SaNa YaZDıM Img_left100/100BeN Bu YaZıYı SaNa YaZDıM Empty_bar_bleue  (100/100)
BeN Bu YaZıYı SaNa YaZDıM Empty
MesajKonu: BeN Bu YaZıYı SaNa YaZDıM   BeN Bu YaZıYı SaNa YaZDıM Icon_minitimeSalı 03 Haz. 2008, 12:48

Aynı gökyüzüne bakıyor gözlerimiz, aynı havayı çekiyor içine benliğimiz! Yıldızlara bakmak mı bu kadar yaklaştırdı beni sana yoksa sen mi yaklaştırıyorsun beni onlara? Sanki gözlerin yıldızlar kapkaranlık dünyama ışık saçan! Ellerin sanki tatlı bir esinti ellerime dokunan… Sesin, sözlerin bir çırpınış çaresizliğe yok oluşluğa karşı koyan! Varlığın, bedenin yeniden doğuş olsa gerek sevdiğim; tekrar ben olmama sebep olan!
İşte böyle sevgili böyle… Ben bu şarkıyı sana yazdım diyor ya Cem Adrian işte bende bu yazıyı sana yazdım! Bilmesende görmesende bilmek istemesende ben bu yazıyı sana yazdım! Belki yalnız okur geçersin belki çekmez bile dikkatini… Ama sen bil yada bilme, oku yada okuma sen oldun bu akşam ilham kaynağım… Sen yazdırdın bana bu yazıyı… Her şarkı yine seni anlatır oldu her sözde yine seni bulur oldum… Ah be sevgili bir bilsen sensizlik ne zor!!!
Gelir misin bir gün bilmem… İster gel ister gelme ama bil ey sevgili bil!!! Bu saatte bu duygularla bir tek sen vardın aklımda… İşte bu yüzden

BeN Bu YaZıYı SaNa YaZDıM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-