Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEmo ResimleriLatest imagesAramaGaleriKayıt OlGiriş yap

annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun

+19
secRet_girL
BzzzT.!
aLone_eMo
double.maqnum
crazy_black40
MissCepkin<3
irem-tomlove
kraLhice_3m0
Chase Eastwood
calucifer
ßé&#8224;üL
Lady_Nemo
JeLib0n
chromeleaf
emo_boy_
..PiqAaBu!..xD
qhabush_qhis
inteqra
mannaq_cocuqh
23 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
mannaq_cocuqh
V.i.P Üye
V.i.P Üye
mannaq_cocuqh

Erkek
İş/Hobiler : pichliq
NicK : pich
<center><B><font color=white>Dur : annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Agliyo10
KişiseL iLeTi : söz bitti artık susma zamanı..

Basarı Puanı:
annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Img_left75/100annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Empty_bar_bleue  (75/100)
Güclülük :
annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Img_left70/100annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Empty_bar_bleue  (70/100)
Seviye:
annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Img_left80/100annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Empty_bar_bleue  (80/100)
annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Empty
MesajKonu: annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun   annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Icon_minitimePerş. 29 Mayıs 2008, 23:10

finlandıyalı rock müzik grubu HIM in solisti ville valonun
hayranı olan m.f saçlarını kırmızıya boyattı tırnakları siyah
ve kırmızı ojeler sürdü ve onun gibi giyinmee başladı
bursada garsonluk yapan 17 yaşındaki m.f öldürdüğü annesi
asiye f. yi satırla 13 yerinde parçalayarak denize atmaaya hazırlanırken yakalandı
uyuşturucu kullandığı ileri sürülen m.f evdeki eşyaları satmasına karşı çıkan annesi
ile sık sık tartışyordu internnetki arkadaşlık sitesinde
annemi nasıl öldürebilirim başlığı altında a- bıçakla b-boğarak c-tabancayla d-zehirleyerek
seçenkerlnin yer aldığı anket düzenledi
internet kafede tanıştığı arkadaş grublaryla satanist gruba katıldığı belirlenen m.f pazartesi akşamı
annesini önce bıçakla sonra boğazlayarak öldürdü ertesi gün satırla 13 parçaya ayırdı
cesedi nasıl taşırım diye sorduğu lız arkadaşının ihbarı üzerine yakalandı
SATANİST DEĞİL ATEİSTİM
gözaltına alınan anne katili m.f emniyet müdürlüğünde cinayeti şöyle anlattı
annem sürekli benden yakınıyordu olay gecesi banyo yapıyordum ziyaretime gelen teze olu bu çocuk beni çıldırtıo
ya o beni ya ben onu bigün öldüreceğim dedi bu sözler benim çok zoruma gitti
teyzemn oğlu ayrıldıktan sonra mutfakta fritözü kullanmak istedim annem yağ damlar dedi üzerime yürüdü
elinde bıçak vardı elindeki bıçağı alarak karnına sapladım can çekişiyordu bu kez boğdum cesedini ise birgün sonra parçaladım amacım
poşetleri denize atarak kurtulmaktı sorgusnda ben SATANİST DEĞİLİM ATEİSTİM dedi
m.f nin annesinin cesedini satanistlerin kutsal saydığı 13 rakamdan esinlenerek 13 parçaya ayırdığı öne sürüldü..

bende demin gazetede gördüm paylaşmak istedim yorum sizin...x(
inteqra
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
inteqra

Kadın
İş/Hobiler : yoq qardesım yoq hiçbişey...

MesajKonu: Geri: annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun   annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Icon_minitimeCuma 30 Mayıs 2008, 00:07

teşekkür ederiz paylasdıın için...

eed bhende gördüm bugun televızyonda psikolojik tedavi geçiren çocukların annelerine yaptıkları falan die...hatta su ayrıntıyıda bhen eklıyım bu cocuk annesini 13 yerınden parcaladıkdan sonra poşetleyip evde koltukların altında saklamış...takı arkadasına anlatana kdr..ihbar üzerine eve baskın yapılınja hersey ortaya cıkmıs..

yha cok üzücü bi olay bu ne kadar daa sürecek hiç bilmiyorum ama tek bildiim yanlış örnekler bunlara sebep oluyo birilerinin bunlara dur demesi gerekio yoksa bundan daa kötü seyler olajak...

eer her annemize yada babamızla tartısdıımızda onları öldürmek yada evi terketmek çözüm diosak yanılıyosunuz...

bu sadece bi embezil düşünce biçimi o kdr..dediim gibi tekrar sölüorum sadece yanlış örneklerden dolayı kaynaklanıyo...butun bunlar

tek temennim aynı olayların tekrar gerçekleşmemesi...
qhabush_qhis
V.i.P Üye
V.i.P Üye

Kadın
İş/Hobiler : OLe bOLe...
NicK : x_DiLLiqaF_x
<center><B><font color=white>Dur : annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Tehlik10
<center><B><font color=#fffff>Ta : annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Mtl10
KişiseL iLeTi : † İremHaş2oo †

Basarı Puanı:
annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Img_left70/100annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Empty_bar_bleue  (70/100)
Güclülük :
annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Img_left85/100annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Empty_bar_bleue  (85/100)
Seviye:
annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Img_left80/100annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Empty_bar_bleue  (80/100)
MesajKonu: Geri: annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun   annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Icon_minitimeCuma 30 Mayıs 2008, 10:31

ayhh bhu cocq coq ttlı gLbaa ama kaTL :( :( :(
..PiqAaBu!..xD
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
..PiqAaBu!..xD

Kadın
İş/Hobiler : PiqAaBu. a.ş. ltd.!...xD
NicK : phüşRa..

MesajKonu: Geri: annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun   annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Icon_minitimePtsi 02 Haz. 2008, 16:11

piskopatLar waLLa yhaa! bu kadaR oLabiLiR anjaq!!! bnCede bi önLem aLınmaLı!! hemDe hemEn..
emo_boy_
V.i.P Üye
V.i.P Üye
emo_boy_

Erkek
İş/Hobiler : P!LoTuM HerGün UçuoRum
NicK : 3mO Jojuq Göqan
<center><B><font color=white>Dur : annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Yasasi10

Basarı Puanı:
annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Img_left90/100annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Empty_bar_bleue  (90/100)
Güclülük :
Seviye:
annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Img_left100/100annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Empty_bar_bleue  (100/100)
MesajKonu: Geri: annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun   annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Icon_minitimePtsi 02 Haz. 2008, 16:16

qhabush_qhis demiş ki:

mannaq mısn yha...allaan qatili işte naqcn onu :S
qhabush_qhis
V.i.P Üye
V.i.P Üye

Kadın
<center><B><font color=white>Dur : annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Tehlik10
<center><B><font color=#fffff>Ta : annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Mtl10

Basarı Puanı:
Güclülük :
annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Img_left85/100annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Empty_bar_bleue  (85/100)
Seviye:
MesajKonu: Geri: annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun   annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Icon_minitimeSalı 03 Haz. 2008, 21:50

emo_boy_ demiş ki:
qhabush_qhis demiş ki:

mannaq mısn yha...allaan qatili işte naqcn onu :S

annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun 615498:ehehehe:mynette fOtOLrı gOrdm bı kc thane xDkırmzı scLr fLn xD KATİL xD
chromeleaf
V.i.P Üye
V.i.P Üye

Erkek
İş/Hobiler : dadsa
NicK : dasdasdsa

Basarı Puanı:
annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Img_left75/100annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Empty_bar_bleue  (75/100)
Güclülük :
Seviye:
MesajKonu: Geri: annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun   annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Icon_minitimeSalı 03 Haz. 2008, 22:05

,,,,,,,,,,,

En son chromeleaf tarafından C.tesi 31 Ağus. 2013, 18:55 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
qhabush_qhis
V.i.P Üye
V.i.P Üye

Kadın

Basarı Puanı:
Güclülük :
Seviye:
MesajKonu: Geri: annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun   annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Icon_minitimeCuma 06 Haz. 2008, 20:27

chromeleaf demiş ki:
Kankamj o benim ya O ben olsam 666 parça ya böler5dim kanıı da içerdim

bn sna artq bsı demıOrm xD
JeLib0n
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
JeLib0n

Kadın
İş/Hobiler : kuraLLarı ciqnemek Sakız ciqnemek qeSmeq dozmak ws ws
NicK : wahShe

Basarı Puanı:
Güclülük :
Seviye:

MesajKonu: Geri: annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun   annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Icon_minitimePaz 08 Haz. 2008, 12:45

öqq iqrenC
Lady_Nemo
V.i.P Üye
V.i.P Üye
Lady_Nemo

Kadın
İş/Hobiler : müzik dinlemek...
NicK : nemo
<center><B><font color=white>Dur : annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Agliyo10
KişiseL iLeTi : Aşkı bilmeyene aşık olma sora canın yanar..

Basarı Puanı:
annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Img_left72/100annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Empty_bar_bleue  (72/100)
Güclülük :
annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Img_left65/100annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Empty_bar_bleue  (65/100)
Seviye:
annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Img_left61/100annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Empty_bar_bleue  (61/100)
MesajKonu: Geri: annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun   annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Icon_minitimeÇarş. 11 Haz. 2008, 11:24

psikopat bi cocuk yha ama anesine çok sorumsus düsgün konuşmamış hiç cocukla!!! saol paylaşımın için..
http://tok-tom.hi5.com -
ßé&#8224;üL
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
ßé&#8224;üL

Kadın
İş/Hobiler : qoThicC. . .
NicK : goTh^c ewanS

MesajKonu: Geri: annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun   annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Icon_minitimePerş. 12 Haz. 2008, 20:15

chromeleaf demiş ki:

qaTıLıom :D
qhabush_qhis
V.i.P Üye
V.i.P Üye

Kadın

Basarı Puanı:
Güclülük :
Seviye:
MesajKonu: Geri: annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun   annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Icon_minitimeC.tesi 14 Haz. 2008, 16:47

ßé†üL demiş ki:
chromeleaf demiş ki:

ucmzsnz sız yha xD :)
inteqra
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
inteqra

Kadın
İş/Hobiler : yoq qardesım yoq hiçbişey...

MesajKonu: Geri: annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun   annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Icon_minitimeC.tesi 14 Haz. 2008, 17:33

qhabush_qhis demiş ki:
ßé†üL demiş ki:
chromeleaf demiş ki:

ucmzsnz sız yha xD :)

galiba :D
calucifer
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
calucifer

Kadın
İş/Hobiler : müsiq
NicK : öyyqu
<center><B><font color=white>Dur : annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Uzgun10

MesajKonu: Geri: annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun   annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Icon_minitimePaz 15 Haz. 2008, 14:00

annede de hata vardır mutlaka bu çocuk tek başına gelmio bu hale bu dünyaya
Chase Eastwood
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
Chase Eastwood

Erkek
İş/Hobiler : üniw. & oyuncu !
NicK : Chase

Basarı Puanı:
annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Img_left50/100annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Empty_bar_bleue  (50/100)
Güclülük :
annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Img_left40/100annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Empty_bar_bleue  (40/100)
Seviye:
annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Img_left45/100annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Empty_bar_bleue  (45/100)

MesajKonu: Geri: annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun   annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Icon_minitimeSalı 17 Haz. 2008, 10:53

o çocugu tanıyorum asdasd
adı mümin hic uymuo dimi ismine asdasd
son 1 senedir böle mallıklara alışmıştı
bi kaç tane fotosu var bende hueahe
kraLhice_3m0
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o

Kadın
İş/Hobiler : hobisis yaşıo0rum ..!
NicK : saSstars_3m0
<center><B><font color=white>Dur : annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Alayci10
KişiseL iLeTi : asqIn n0su farmy__?

Basarı Puanı:
annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Img_left60/100annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Empty_bar_bleue  (60/100)
Güclülük :
Seviye:
annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Img_left50/100annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Empty_bar_bleue  (50/100)

MesajKonu: Geri: annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun   annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Icon_minitimeSalı 17 Haz. 2008, 21:07

ouf cho0q köTü bi duRum
irem-tomlove
Banlı Üye
Banlı Üye
irem-tomlove

Kadın
İş/Hobiler : müzihkk xD
NicK : İyem

Basarı Puanı:
annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Img_left35/100annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Empty_bar_bleue  (35/100)
Güclülük :
annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Img_left55/100annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Empty_bar_bleue  (55/100)
Seviye:
annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Img_left30/100annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Empty_bar_bleue  (30/100)

MesajKonu: Geri: annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun   annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Icon_minitimeÇarş. 18 Haz. 2008, 00:52

333 hALf deviL demiş ki:

bnjede adıı hüçç uymuoo bhenjee tahkmaa isüm kullnmluuu bylee işler içn :lol!: :lol!: Fotosnu mrk eddüm yalnuss :lol!:

Yhaa aslndaa yaskk kadnaa ama oda manyahhkk mıı ne die üstne gdiosn çocugn. Ztn adam gbi ytişhtremeşsn çock pskopaahhtt olmşş brk artıhkk düzlmijek bellii üstne gidrshenn olcgıı o tbii xD xD

En son irem-tomlove tarafından Çarş. 18 Haz. 2008, 00:54 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
irem-tomlove
Banlı Üye
Banlı Üye
irem-tomlove

Kadın

Basarı Puanı:
annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Img_left35/100annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Empty_bar_bleue  (35/100)
Güclülük :
annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Img_left55/100annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Empty_bar_bleue  (55/100)
Seviye:
annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Img_left30/100annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Empty_bar_bleue  (30/100)

MesajKonu: Geri: annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun   annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Icon_minitimeÇarş. 18 Haz. 2008, 00:53

333 hALf deviL demiş ki:

bnjede adıı hüçç uymuoo bhenjee tahkmaa isüm kullnmluuu bylee işler içn :lol!: :lol!: Fotosnu mrk eddüm yalnuss :lol!:

Yhaa aslndaa yaskk kadnaa ama oda manyahhkk mıı ne die üstne gdiosn çocugn. Ztn adam gbi ytişhtremeşsn çock pskopaahhtt olmşş brk artıhkk düzlmijek bellii üstne gidrshenn olcgıı o tbii xD xD
Chase Eastwood
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
Chase Eastwood

Erkek

Basarı Puanı:
Güclülük :
annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Img_left40/100annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Empty_bar_bleue  (40/100)
Seviye:
annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Img_left45/100annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Empty_bar_bleue  (45/100)

MesajKonu: Geri: annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun   annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Icon_minitimeCuma 20 Haz. 2008, 03:52

bide dayısı falan cok sıkıştırıomuş cocugu xD
MissCepkin<3
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
MissCepkin<3

Kadın
İş/Hobiler : yoq
NicK : yoq

MesajKonu: Geri: annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun   annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Icon_minitimeCuma 27 Haz. 2008, 08:45

evet adı mümin.. ben onun facebookunu bulmuştum sora sildirtmişler heralde bulamadım bidaha... ama çocukk çoookk şirin... ve bence anneninde bi hatası vardır...

Zaten bu olaydan sonra yolda yürüyemedim..aynı t shirteen bndede var hım dinniorm bnde... sndemii kesioosun fln dediler.

ama çocuk çok tatlıı bncedee :D
MissCepkin<3
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
MissCepkin<3

Kadın
İş/Hobiler : yoq
NicK : yoq

MesajKonu: Geri: annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun   annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Icon_minitimeCuma 27 Haz. 2008, 08:47

zaten facebookdada annemi nasıl öldürebilirim diye anket yapmışdı çocuk D:
irem-tomlove
Banlı Üye
Banlı Üye
irem-tomlove

Kadın

Basarı Puanı:
Güclülük :
Seviye:

MesajKonu: Geri: annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun   annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Icon_minitimeCuma 27 Haz. 2008, 18:58

333 hALf deviL demiş ki:
bide dayısı falan cok sıkıştırıomuş cocugu xD

dayusunu nedn öldürmemiş?? jejeje :D
Chase Eastwood
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
Chase Eastwood

Erkek

Basarı Puanı:
Güclülük :
Seviye:

MesajKonu: Geri: annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun   annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Icon_minitimePerş. 03 Tem. 2008, 22:01

MissCepkin<3 demiş ki:
zaten facebookdada annemi nasıl öldürebilirim diye anket yapmışdı çocuk D:

kaLdırıLdı o anketLer falan xD
aman ne tatLısı yaa asdasd
fotoLarı var bende xD
saçLarını boyatmadan önce bişeye benzemiyodu xD
bide şu H.I.M durumu var tabi
o grubu dinLeyenLer resmen satanist ilan ediLdi ya mallık
ben bazen tırnaklarıma oje sürüyorum millet aa satanist dioLar bende sanırım onLarı boğup poşete koycam xD
maL insanLar.. xD
crazy_black40
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
crazy_black40

Erkek
İş/Hobiler : barmen
NicK : crazy_black40
<center><B><font color=white>Dur : annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Deli10
KişiseL iLeTi : KAN GöRMeK iSTiO GöZLeRiM.yA aKMaLı BeNDeN yADa aKıTMaLıYM BiRYeRLeRDen.ÖLüM iSTio BeDeNiM.yA öLMeLiYiM yAdA öLDüRMeLiYM RuHSuZ BeDeNLeRi.ÇıĞLık iSTio KuLaKLaRM.yA aTMaLı DeRNDeN yAdA aTTıRMaLı DeRiNLeRDeN......

MesajKonu: Geri: annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun   annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Icon_minitimeCuma 04 Tem. 2008, 17:07

Hayırlı ewlat mışşşşşş
ne deıyelım kendı olu da ona yapar insallah......
double.maqnum
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
double.maqnum

Kadın
İş/Hobiler : Hobim yok bnm =P
NicK : qaramsar_pollyanna =D
<center><B><font color=#fffff>Ta : annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Emo10

MesajKonu: Geri: annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun   annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun Icon_minitimeCuma 25 Tem. 2008, 18:45

crazy_black40 demiş ki:
Hayırlı ewlat mışşşşşş
ne deıyelım kendı olu da ona yapar insallah......
bnJede...
bööqq yani xS ıykhh xS devil

annesini 13 yerinden bıçakladı kesinlikle okuyun
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» tispe ve piremus(okuyun benje)