Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEmo ResimleriLatest imagesAramaGaleriKayıt OlGiriş yap

işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm

+10
3sqii
irem-tomlove
Pc_KoPaT_aDmİn
e*m*r*e
emo_ceren_
TH_biLLkoLiq
melankolik pesimist
inteqra
qhabush_qhis
chromeleaf
14 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
emo_ceren_
Moderator
Moderator
emo_ceren_

Kadın
İş/Hobiler : Emoo, Metall, Emoo
NicK : jerenimo
<center><B><font color=white>Dur : işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm - Sayfa 2 Doferi10
<center><B><font color=#fffff>Ta : işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm - Sayfa 2 Emo10
KişiseL iLeTi : çhOq MhudShuzm Hmde ChonQ :( :(
Sınavlaım faa qafm aqrıo :/

Basarı Puanı:
işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm - Sayfa 2 Img_left85/100işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (85/100)
Güclülük :
işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm - Sayfa 2 Img_left90/100işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (90/100)
Seviye:
işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm - Sayfa 2 Img_left80/100işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (80/100)
işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm   işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 18 Mayıs 2008, 23:47

e*m*r*e demiş ki:
işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm - Sayfa 2 615498 biraz şey bi şaka olmuş ama .
edd yha aineeen devil
http://www.emoturkeyclub.com/index.htm
emo_ceren_
Moderator
Moderator
emo_ceren_

Kadın
İş/Hobiler : Emoo, Metall, Emoo
NicK : jerenimo
<center><B><font color=white>Dur : işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm - Sayfa 2 Doferi10
<center><B><font color=#fffff>Ta : işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm - Sayfa 2 Emo10
KişiseL iLeTi : çhOq MhudShuzm Hmde ChonQ :( :(
Sınavlaım faa qafm aqrıo :/

Basarı Puanı:
işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm - Sayfa 2 Img_left85/100işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (85/100)
Güclülük :
işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm - Sayfa 2 Img_left90/100işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (90/100)
Seviye:
işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm - Sayfa 2 Img_left80/100işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (80/100)
işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm   işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 18 Mayıs 2008, 23:47

chromeleaf demiş ki:
emo_ceren_ demiş ki:

dalarm nn phen saa. trbieli ol devil
şaka yaptım ya kızma bu kadar
kızarm dmm mııı!!!!! devil
http://www.emoturkeyclub.com/index.htm
chromeleaf
V.i.P Üye
V.i.P Üye

Erkek
İş/Hobiler : dadsa
NicK : dasdasdsa
<center><B><font color=#fffff>Ta : işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm - Sayfa 2 Mtl10

Basarı Puanı:
işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm - Sayfa 2 Img_left75/100işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (75/100)
Güclülük :
Seviye:
MesajKonu: Geri: işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm   işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi 19 Mayıs 2008, 23:11

emo_ceren_ demiş ki:

kızarm dmm mııı!!!!! devil
pardon ya bazen ağır konuşuyorum özür dilerim :twisted:
affet beni kardeşim rose
Pc_KoPaT_aDmİn
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
Pc_KoPaT_aDmİn

Kadın
İş/Hobiler : gezmek-tozmak-alışveriş yapmak
NicK : wamprencess
<center><B><font color=white>Dur : işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm - Sayfa 2 Capkin10

MesajKonu: Geri: işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm   işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 23 Mayıs 2008, 15:14

TH DİİNCE AKAN SULAR DURUR arkiler aşklarımla uraşmayın :lol!:
:heart: şebek suratlı aşkım billl
http://www.falloutboyturkey.com.tr
qhabush_qhis
V.i.P Üye
V.i.P Üye

Kadın
İş/Hobiler : OLe bOLe...
NicK : x_DiLLiqaF_x
<center><B><font color=white>Dur : işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm - Sayfa 2 Tehlik10
<center><B><font color=#fffff>Ta : işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm - Sayfa 2 Mtl10
KişiseL iLeTi : † İremHaş2oo †

Basarı Puanı:
işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm - Sayfa 2 Img_left70/100işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (70/100)
Güclülük :
Seviye:
MesajKonu: Geri: işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm   işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 23 Mayıs 2008, 20:43

Pc_KoPaT_aDmİn demiş ki:
TH DİİNCE AKAN SULAR DURUR arkiler aşklarımla uraşmayın :lol!:
:heart: şebek suratlı aşkım billl

iiqi sbeq bırrbırını bLmss zuhahahxD qanqı saka hee aLnma hmn puhah zuhha muhah xD işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm - Sayfa 2 615498 işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm - Sayfa 2 615498
irem-tomlove
Banlı Üye
Banlı Üye
irem-tomlove

Kadın
İş/Hobiler : müzihkk xD
NicK : İyem

Basarı Puanı:
işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm - Sayfa 2 Img_left35/100işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (35/100)
Güclülük :
işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm - Sayfa 2 Img_left55/100işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (55/100)
Seviye:
işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm - Sayfa 2 Img_left30/100işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (30/100)

MesajKonu: Geri: işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm   işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 29 Mayıs 2008, 17:43

İstyn istediği şekilde müzik yapar isteyen dinler istmyende dinlemez yni anti oldunzda noldu bn onu anlmıorm bi trlü... Ayrca şuan Tokio Hotel^in bir srü özenti fnı vr o slklarda kndilrni belli ediolr ztn o resmdeki salkta onlardan bri zatn bir sre snra o özntilerin hepsi skılıo yda sevgleri azalıo... Bunu gerçk TH fanlrı blio ztn ve onlrıda armızdan ayrmak içn büyk çalşmlarda blunuyorz Tokio Hotel türkiye fan sitesine girersniz bnu görebilrsniz. Ama onlar sysende bazı kopklr anti oluo ne oluosa artık anti olnca. Dinlemessen dinleme sevmessn sevme kimse senin kfana TH dinliceksn diye silh dyamıo :D Burda byle çalşmlar yapılmsınn TH^e hiçbr şey kaybttirmicğni o antilerin hpsi blio ztn. Antilere yapmayn amaaan diye birşey söyliyck deiğilm ister montaj yapın ister bşka bir şey bunn TH^le hiçbir zrraı olmıycak 2005te çıktıklrında da antileri vrdı özelliklde almanyada çoğu kşi sevmiyordu hatta Tom ve Bill^e olmadık laflar ediliyrdu saldırılr düznleniodu ama şimdi Almanya Tokio Hotel^e resmn tapıyo... 3 sene öncde bu antiler vrdı 13 sene snrda olcak ama biz GERÇEK fanlra ve Tokio Hotel^e hiçbir şey olmycak. Onlrn bi pazrlma grup olmdklrını bugn ileri olan Avrupa ülkleri anladı ztn ama Türkiye yine avrupa ülkelri kdr ileri gidemedği için bir sre snra Türkiydekilerde onların pazarlma grup olmdıklrnı anlıycklar !!!!
3sqii
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
3sqii

Kadın
İş/Hobiler : mSn,,JakE
NicK : n!qhTmaRé éSshqi

MesajKonu: Geri: işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm   işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 08 Tem. 2008, 13:57

Teq bi thanx ve payLaşım için saoL biLe demiceM ! yha shen qendiny ne zannedioSun biLL'in StiLinden sanane ! onA toP dioSun,,onA haqaRet anLamında bi yoRum yapaMazSınn Tmm mIIIIII :@ Snn qbi kıt kaFaLıLar bnm aşqımın taRzıyLa daLga geçemeshLer !!! kıskanç şeyLerrr noLcakkk x@ .. devil :silent:
Xx_LAnetLİ3mo_xX
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
Xx_LAnetLİ3mo_xX

Kadın
İş/Hobiler : TH
NicK : LAnetLİ3mo

MesajKonu: Geri: işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm   işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 08 Tem. 2008, 19:15

TH_biLLkoLiq demiş ki:
ne diosunus ya sizzz ne top yaa sırf siz onları çekemediinis için laf atıosunuss TH'ye we Bill'e laf atmaınn !!!!!!!!!!!!! off yeter ama yaaaaa :@

ewT YAAh yeter NE istİONUZ anlamıom ki kıskanmayın yeTER siz şimdi bU MAL şeylerİ YAPINCA TH FAnları onlaRI sewmeKten SOĞuyaCAkmı sanıyonuz yada ONLArın SİZİ bi yerLERinE TAKtıklarınımı SANIONUZ onlar sİZİN YAşadığınızdan bile haberdar deĞİLler SİZ HALA mal mal ŞEyleR YAPMAYA devam eDİn aq kaRIŞmayın arTIK SİZ BÖLE yaPINCA ONLAR Şarkı SÖLEmeyi BIRakmICak :z:
mRv
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
mRv

Kadın
İş/Hobiler : öqrenci.. hobLr ımmm. msk dnLmq pc vs vs
NicK : mRv i

MesajKonu: Geri: işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm   işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 29 Tem. 2008, 11:03

' işnis yoksa bakmaın bu bLüme beenmeen yoL aLsın xD etki etme tpki veririm ;)
J@CK@N@P&#8364$
Banlı Üye
Banlı Üye
J@CK@N@P&#8364$

Kadın
İş/Hobiler : gezmek tozmak arkilerle takılıp parti vermek
NicK : !!blackout!!
<center><B><font color=white>Dur : işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm - Sayfa 2 Artiz10
Uyarı Sistemi : işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm - Sayfa 2 Bans

MesajKonu: Geri: işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm   işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 10 Şub. 2009, 15:01

bhendeee th yi pek sevmiom
CurSed.Kitty
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
CurSed.Kitty

Kadın
İş/Hobiler : EmO
NicK : CurSed.Kitty
<center><B><font color=white>Dur : işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm - Sayfa 2 Seviml10
KişiseL iLeTi : [ aRKamdaN koRkup kaçTı demesiNLeR diYe yaşıoRum !..][† ¢υяѕє∂ кιтту † ]

MesajKonu: Geri: işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm   işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 10 Şub. 2009, 15:57

şştt sakin arkadaşlar ne oluyor yaa...
ya olabilir seven var sevmeyen var ama yaani top çember gay bunlar çok yanlış şeyler...
bende avrili sevmiyorum nefret ediyorum ama ben gercekleri söyleyerek ondan nefret ettiğimi dile getiriyorum..Bill gay değildir ya da sizin tabirinizle top ya da çember hiç değildir..He şarkısını beğenmezsiniz,Tarzından hoşlanmazsınız tamam..Ama gerçekten bu kadar ileri gidilmez burda Tokio Hotel Hayranları da var..
Hem varsayalım bill gay..bu kimseyi ilgilendirmez onlar şarkılarıyla kendini belli eden grup görünüşleriyle değil..Madem gaylara bu kadar karşısınız Ville Valoyu da topa tutun o zaman..Brian Molko,David Bowie,Freddie Mercury,Marilyn Manson,Zeki Müren,Zakkumun Vokalisti Yusuf,Skid Row...Bunların da Bill'den aşşağıya kalır yanı yok..hatta bu saydıklarımın birkaçı gay biliyosunuz..
Artık bırakın yaani bu ne olduğunu bildiğiniz halde ısrarla gay deme ayaklarını

işte TH Ne emocore nede Screamocore grupu olmadıkları için buraa açıyorum hep oraya açılmış gördüm
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Emocore Nedir ?...