Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEmo ResimleriLatest imagesAramaGaleriKayıt OlGiriş yap

yaşanmış korkunç ßir hikAye

YazarMesaj
CazZzqıR
V.i.P Üye
V.i.P Üye
CazZzqıR

Kadın
İş/Hobiler : öğrenCi
NicK : müfixxx =)
<center><B><font color=white>Dur : yaşanmış korkunç ßir hikAye Seviml10
<center><B><font color=#fffff>Ta : yaşanmış korkunç ßir hikAye Rock10
KişiseL iLeTi : Kmse umrumda değiL ßidaha qeLmez bu haYaT durma taDını çıkarT xD =))

Basarı Puanı:
yaşanmış korkunç ßir hikAye Img_left90/100yaşanmış korkunç ßir hikAye Empty_bar_bleue  (90/100)
Güclülük :
yaşanmış korkunç ßir hikAye Img_left85/100yaşanmış korkunç ßir hikAye Empty_bar_bleue  (85/100)
Seviye:
yaşanmış korkunç ßir hikAye Img_left90/100yaşanmış korkunç ßir hikAye Empty_bar_bleue  (90/100)
yaşanmış korkunç ßir hikAye Empty
MesajKonu: yaşanmış korkunç ßir hikAye   yaşanmış korkunç ßir hikAye Icon_minitimePaz 08 Şub. 2009, 14:24

Burak'la birlikte büyüdük; 1986'nin mayis ayinda da nisanlandikyaşanmış korkunç ßir hikAye Nokta Burak, Istanbul Üniversitesi Iktisat Fakültesi'ne kayit olduktan tam bir yil sonra, güzel bir tesadüf eseri ben de ayni okulu kazandimyaşanmış korkunç ßir hikAye Nokta

Istanbul'da her sey çok güzel giderken, aniden farkli davranmaya basladiyaşanmış korkunç ßir hikAye Nokta Beni aramaz sormaz olduyaşanmış korkunç ßir hikAye Nokta Ailesi de durumun farkindaydi ve bana sabirli olmam gerektigini, ogullarinin bunalim geçirdigini söylüyorlardiyaşanmış korkunç ßir hikAye Nokta Onu görmemek çok koyuyordu ancak aramaya korkuyordum; artik ne yaptigini bilmiyorduyaşanmış korkunç ßir hikAye Nokta

Bütün bir sene umutla bekledim ve yaz tatili geldiginde Bolu'ya döndümyaşanmış korkunç ßir hikAye Nokta Sonunda bir gece beni aradiginda sevinçten çildiriyorum sandimyaşanmış korkunç ßir hikAye Nokta Burak, hemen görüsmek istedigini söylüyorduyaşanmış korkunç ßir hikAye Nokta Nasil disari çikip, kollarina atildigimi bilmiyorumyaşanmış korkunç ßir hikAye Nokta Bütün kötü günler bitmis, Burak iyilesmistiyaşanmış korkunç ßir hikAye Nokta

O gün sabaha kadar eski günlerdeki gibi birlikte oldukyaşanmış korkunç ßir hikAye Nokta Çocuklugumuzun geçtigi sokaklarda yürüdük, sabah olunca da tepedeki çay bahçesinde kahvalti yaptikyaşanmış korkunç ßir hikAye Nokta Huzur içinde eve dönüp, uykuya dalmistim ki telefonun sesiyle uyandimyaşanmış korkunç ßir hikAye Nokta Annem çiglik çigliga agliyordu; Burak ölmüstüyaşanmış korkunç ßir hikAye Nokta Beni biraktiktan sonra evine gidip, odasina çekilmis, bir sigara yakip disariyi uzun uzun seyretmisyaşanmış korkunç ßir hikAye Nokta Daha sonra da odasinin penceresine çikip kendini asagiya birakmisyaşanmış korkunç ßir hikAye Nokta

Burak'in intiharindan sonra ciddi bir bunalim geçirdimyaşanmış korkunç ßir hikAye Nokta Ailem bu depresyondan kurtulabilmem için beni bir sürü doktora götürdüyaşanmış korkunç ßir hikAye Nokta Bu arada onun varligini sanki hiç ölmemis gibi yanimda hissediyordumyaşanmış korkunç ßir hikAye Nokta Her yalniz kaldigimda benimle konusuyor ve onu unutmami istiyorduyaşanmış korkunç ßir hikAye Nokta Genelde arkamdan sesleniyor, bir an önce kendimi toparlamami, ölümün kendi seçimi oldugunu söylüyorduyaşanmış korkunç ßir hikAye Nokta

Bu konuda kimse bana inanmiyorduyaşanmış korkunç ßir hikAye Nokta En acisi da Burak'tan geriye hiçbir sey kalmamasiydiyaşanmış korkunç ßir hikAye Nokta Bu süre içerisinde birlikte çekildigimiz tüm fotograflar bir sekilde yok olduyaşanmış korkunç ßir hikAye Nokta Kimi kayboldu, kiminin üstüne bir seyler döküldüyaşanmış korkunç ßir hikAye Nokta Sonuç olarak, ondan geriye nisan yüzügümüz ve bana yazmis oldugu bir mektuptan baska hiçbir sey kalmadiyaşanmış korkunç ßir hikAye Nokta Burak'in bu hatiralarini cüzdanimin içinde tasiyor ve gözüm gibi sakliyordumyaşanmış korkunç ßir hikAye Nokta

Bir gün yolda yürürken cüzdanimi düsürdümyaşanmış korkunç ßir hikAye Nokta Içinde yüklü sayilabilecek miktarda parayla Burak'in mektubu ve nisan yüzügümüz vardiyaşanmış korkunç ßir hikAye Nokta Karakola gidip durumu anlattim ve olaydan bir hafta sonra cüzdanimin bulundugu bana bildirildiyaşanmış korkunç ßir hikAye Nokta

Karakola gidip cüzdanimi açtigimda gözlerime inanamadimyaşanmış korkunç ßir hikAye Nokta Param ve diger esyalarim eksiksiz içindeydi ancak Burak'in mektubu ve nisan yüzügümüz artik cüzdanda degildiyaşanmış korkunç ßir hikAye Noktayaşanmış korkunç ßir hikAye Noktayaşanmış korkunç ßir hikAye Nokta

DiiP Not: aLıntı Ve Bu sekıLde buLdum oLayın benLe aLaksı yokduryaşanmış korkunç ßir hikAye Nokta

yaşanmış korkunç ßir hikAye
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-