Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEmo ResimleriLatest imagesAramaGaleriKayıt OlGiriş yap

wampirencessin arkisine buyur bakaLım

YazarMesaj
secRet_girL
V.i.P Aktif Üye
V.i.P Aktif Üye
secRet_girL

Kadın
İş/Hobiler : öqrenCiiii/müzik,fokLör
NicK : keLeßek
<center><B><font color=white>Dur : wampirencessin arkisine buyur bakaLım Doferi10
<center><B><font color=#fffff>Ta : wampirencessin arkisine buyur bakaLım Rock10

Basarı Puanı:
wampirencessin arkisine buyur bakaLım Img_left75/100wampirencessin arkisine buyur bakaLım Empty_bar_bleue  (75/100)
Güclülük :
wampirencessin arkisine buyur bakaLım Img_left80/100wampirencessin arkisine buyur bakaLım Empty_bar_bleue  (80/100)
Seviye:
wampirencessin arkisine buyur bakaLım Img_left70/100wampirencessin arkisine buyur bakaLım Empty_bar_bleue  (70/100)
wampirencessin arkisine buyur bakaLım Empty
MesajKonu: wampirencessin arkisine buyur bakaLım   wampirencessin arkisine buyur bakaLım Icon_minitimeCuma 30 Ocak 2009, 22:53

siteye girmemeye karar vermiştim ama son bi kez bakmak istedim iyikide bakmışım yhaa sitede neLer oLmuş öyLe herkes benim gidişimden yararLanmış yayıLmış yayıLsınLar bakaLım nasıLsa bundan sonra ben yokum ehuehu
şimdi bu wampirencess in arkisi nicki b cins yazamadım kopyaLa yapıştırda yapamadım j@ck@n@ fLn die başLıo sanırsam..
herneyse bu nickLi arkim bana b maiL atmış aynen şöLe yazıo maiLde :
hatırLıyon mu biLmem arkim aLpayLa hemen ayrıLırsın demişti banLamıştın aha oLdu

bu maiLe açıkca cevap veriyorum çünkü bu mesajı aLpayında okumasını istiyorum
bak canım aLpayLa ayrıLmamız hiçkimseyi iLgiLendirmez heLe seni hiç iLgiLendirmez..
aLpayLa biz birbirimizi çok seviyorduk hemde öyLe böyLe değiL birbirimize söz verdik b daha ayrıLmicaz diye bu sözümüzdede kararLıydık ama tahmin edemediğimiz şeyLer oLdu aLpay bunu her ne kadar tam oLarak biLmesede istemediğimiz bi ayrıLık yaşadık..
bu ayrıLığın sebebi benim eğer ben istemeseydim aLpay beni asLa ve asLa bırakmazdı onuda biLiyorum
şimdi burda herkese diyorum aLpayLa sevgiLiyken iLişkime kimseyi katmadım ayrıLdıktan sonrada kimseyi katmam
karışmak isteyenLer oLdu ama bedeLini ağır küfürLer yiyerek ve siteden banLanarak ödedi eğer burda yakınımda oLsaydı daha ağır şekiLde ödetirdim..
arTık buyrun n derseniz diyin benden bu kadar aLpaycım hayatında başarıLar..
seni hiç b zaman gözümde kötü görmedim görmemde
sende beni görme ama istemediğim bi ayrLıktı
seni çok sevdim ama yaşadığım şeyLer sevgime izin vermedi..
hoşçakaL..

wampirencessin arkisine buyur bakaLım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-