Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEmo ResimleriLatest imagesAramaGaleriKayıt OlGiriş yap

CAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI

YazarMesaj
CazZzqıR
V.i.P Üye
V.i.P Üye
CazZzqıR

Kadın
İş/Hobiler : öğrenCi
NicK : müfixxx =)
<center><B><font color=white>Dur : CAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Seviml10
<center><B><font color=#fffff>Ta : CAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Rock10
KişiseL iLeTi : Kmse umrumda değiL ßidaha qeLmez bu haYaT durma taDını çıkarT xD =))

Basarı Puanı:
CAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Img_left90/100CAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Empty_bar_bleue  (90/100)
Güclülük :
CAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Img_left85/100CAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Empty_bar_bleue  (85/100)
Seviye:
CAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Img_left90/100CAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Empty_bar_bleue  (90/100)
CAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Empty
MesajKonu: CAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI   CAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Icon_minitimePaz 25 Ocak 2009, 15:00

Üniversite yillarimiz... Biz iki erkek arkadasiz.
Onlar da iki kiz.

Öyle tanistik SBF'nin kantininde... Birlikte çikiyoruz... O yillarda çikma ne demek... Sinemaya falan birlikte gidiyoruz öglenden sonralari. Aksam üzerleri de o zamanlarda çok ünlü Filiz Pastanesinde bulusup çay falan içiyoruz. Gözlerden gözlereCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv zaman zaman birlesen ellerde bir flört varCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv hepsi o... Çok sevdigim bir siir vardiCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv aklimda kaldigi kadariylaCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv söyleydi sankiCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv o yillardaki asklarimizi anlatan...
Bir sey var aramizda

Senin gözlerinde belliCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv

Benim yanan yüzümden.

SusuyoruzCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv arada birCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv

Gülüserek basliyoruz söze.

Ne kadar gizlesek nafileCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv

Bir sey var aramizdaCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv

Senin gözlerinde isildiyorCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv

Benim dilimin ucunda...

Söyleyemiyoruz

"Seni Seviyorum" diye...

Ama öyle seyler yapiyoruz kiCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv her sey ayan beyan... Ne mi yapiyoruz mesela... Biz üçümüzCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv Mülkiyeli'yiz. "Aramizda bir seyler olan" Orta Dogu'lu... Birgün ögleye dogruCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv üç MülkiyeliCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv Kizilay'da rastlastik...
Sinemaya gitmek üzere sözlesiyoruz. Uzaktan bizim Orta Dogu'lu çikti meydana. "Hayrola" dedi. "Ögleden sonra sinemaya gidiyoruzCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv haydi sen de gel" dedim. "Çok mu istiyorsun" dedi. "Evet" dedim.
"Biletleri alin beni
bekleyin. Senin için gelirim" dediCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv kostu gitti.
Sinema ikide... Ikiye çeyrek kala bulustuk. Üç Mülkiyeli. Orta Dogulu görünürde yok... Bizim kiz "Hadi girelim" dedi.
"O laf olsun diye
'Gelirim' dedi. Gelemez. Ögleden sonra final sinavi var. Nasil gelir ki!..."
Biletlerin ikisin onlara uzattim... "Gelecek" dedim.
"Siz girinCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv
ben
beklerim". Saat iki buçugu geçiyorduCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv sinemanin önünde bir taksi durdu.
Içinde nefes nefese Orta Dogu'lu indi... "Kusura bakma geç kaldim"
dedi... "Ögleden sonra final sinavim vardi. Bu sinava raporsuz girmezsek dönem hakkim yanar. Bu yüzden girdim. Kagidin altina hemen bombos imzalayip verdim. FirladimCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv taksiye kosarken ayagim burkulduCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv topugum kirildi. Yurda gidip ayakkabimi degistirmek zorunda kaldim. Bu yüzden geciktim." Sonra kulagima egildi. "Ama ne kadar geç kalirsam kalayimCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv kapida beni bekleyecegini biliyordum" dedi. "Ben de gelecegini biliyordum" dedimCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv elini elimin içinde sikarken...
Sevginin en yüce yanidirCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv inanmak... Ama ben baska sey anlatmak istiyorumCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv bugün... Insanlari ne kadar seviyoruz. Onlara ne kadar deger veriyoruz. Bunun bir tek sasmaz ölçegi var. Günlük hayatimizdaki önceliklerdeki yeri? "Hadi sende gel" dedigimde "Sinavim varCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv gelemem" diyebilirdi Orta Dogu'lu...
Kimse de bir sey diyemezdi. Öyle demedi... "Senin için her seyi yaparim" dedi... Benimle herhangi bir günCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv herhangi bir saatte gidebilecegi o sinemayaCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv sirf ben o gün istiyorum diyeCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv o gün gidebilmek içinCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv sinavdan '0' almaya razi oldu. Simdi bir de herkesin günlük yasantisinda her zaman rastlanan baska örneklere bakin... "SevgilimCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv sana tapiyorum. Bugün bulusmayi çok isterdim amaCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv berberden randevu almistim."CAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv "AloCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv darlingCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv bu gece seninle bulusacaktik ya. Bir kiz arkadasim boyfrendi ile bozusmus. Onu teselli etmem gerek. Beni affet!"CAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv "Hayatim sen bir tanesin. Ama yarin bulusamayiz. Galatasaray'in maçi var." Listeyi sabaha kadar uzatabilirsiniz. Simdi bir düsünün. Hem size ileri sürülen özürlere. Hem sizin ileri sürdüklerinize. KimiCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv neleri tercih ediyorsunuzCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv kimlere... Ve siz nelere tercih ediliyorsunuz? EgerCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv sizin için berberdenCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv maçtanCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv sizi davet eden yada size gelen herhangi bir arkadastan sonra geliyorsaCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv sakin olaCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv onu sevdiginizi falan düsünmeye kalkmayin.
Insanlar bazen kendilerini de kandirirCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv sevdiklerine.
Ya da süpheye düserlerCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv "Ona karsi duygularimCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv çok karisik... Seviyor muyum acaba" diye... Sevginin ve degerin en yanilmaz ölçegiCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv tercihtirCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv önceliktir.
"Hadi sinemaya gidelim" dediginizdeCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv arkadasini "TabiiCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv harika" demeden önce "Ne film oynuyor"
diyorsaCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv hele hele ardindan "Ben o filmi sevmem"
deyipCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv bulusma teklifinizi reddediyorsa meselaCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv bilin ki asil sevdigi sinemadir. Siz degilsiniz. Siz ancak onun ilgisini çekecek bir film ve bos bir zamaninin bulabilirsenizCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv onunla bulusabilirsiniz. Bunun da adi sevgi olamaz tabii... Sevgide önemli olan bir arada olmaktir. Sinema bahanedir sadece.

Düsünün bakalimCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv sevdiginizi sandiginiz insaninCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv hayatinizdaki öncelik sirasi neydi? En tepede mi? O zaman gerçekten seviyorsunuz demektir.

Ya da söyle... Hayatindaki en büyük önceligi daima size veriyorsaCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv hiç süpheniz olmasinCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv en çok sizi seviyor. Onun için en degerli varlik sizsiniz. Hem kendi karmasik duygularinizi çözmeninCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv hem de onun duygularini kesinlikle belirlemenin en sasmaz yoludurCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv öncelik tespiti...
Çünkü en çok sevilenCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv en önce gelir.
"Benim her seyimsin" kolay laftirCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv herkes söyleyebilir. Eger sizi bir seye tercih ediyorsa ancak o zaman her seyiniz demektir gerçekten.
Birisiyle ilgili duygularinizdan ya da onun duygularindan süpheniz varsaCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv derhal bu "Öncelik" testini yapinCAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI Smiliv her günkü yasantinizdan örnekleri hatirlayarak. Sasmaz gerçek hemen ortaya çikacaktir.
Sevgi bir bakima
önceliktir çünkü!
Can Dündar..

CAN DÜNDAR'DAN HARiKA BIR YAZI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Harika dekorasyonlar
» haRiKa bi eKran temiSLeiCiSy xD