Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEmo ResimleriLatest imagesAramaGaleriKayıt OlGiriş yap

Filistin’e Bomba Değil, Kalem!

YazarMesaj
CazZzqıR
V.i.P Üye
V.i.P Üye
CazZzqıR

Kadın
İş/Hobiler : öğrenCi
NicK : müfixxx =)
<center><B><font color=white>Dur : Filistin&#8217;e Bomba Değil, Kalem! Seviml10
<center><B><font color=#fffff>Ta : Filistin&#8217;e Bomba Değil, Kalem! Rock10
KişiseL iLeTi : Kmse umrumda değiL ßidaha qeLmez bu haYaT durma taDını çıkarT xD =))

Basarı Puanı:
Filistin&#8217;e Bomba Değil, Kalem! Img_left90/100Filistin&#8217;e Bomba Değil, Kalem! Empty_bar_bleue  (90/100)
Güclülük :
Filistin&#8217;e Bomba Değil, Kalem! Img_left85/100Filistin&#8217;e Bomba Değil, Kalem! Empty_bar_bleue  (85/100)
Seviye:
Filistin&#8217;e Bomba Değil, Kalem! Img_left90/100Filistin&#8217;e Bomba Değil, Kalem! Empty_bar_bleue  (90/100)
Filistin&#8217;e Bomba Değil, Kalem! Empty
MesajKonu: Filistin&#8217;e Bomba Değil, Kalem!   Filistin&#8217;e Bomba Değil, Kalem! Icon_minitimeCuma 23 Ocak 2009, 16:55

FİLİSTİN’E BOMBA DEĞİL, KALEM!

Yoksul öğrencilerden anlamlı mesaj

İstunbul’un dar gelirli semtlerinden biri olan Esenyurt ilçesindeki Yusuf Akdaş İlköğretim Okulu öğrencileri, İsrail'in saldırıları altında bulunan Filistinli çocuklar için yardım kampanyası düzenledi.

İstanbul’da yoksulluk içinde eğitimlerine devam eden minik öğrenciler, üç günlük kısa bir süre içinde Filistinli çocuklar için başlattıkları yardım kampanyasında kendi harçlıklarından oluşan 3 bin 640 TL topladı.

Yusuf Akdaş İlköğretim Okulu öğrencileri, İsrail’in Filistin’e yönelik saldırıları sonucu büyük bir insanlık dramı yaşayan Filistinli çocukların gerek sağlık gerekse eğitim ihtiyacını bir nebze olsun karşılamak amacıyla böyle bir kampanya başlattıklarını söylediler.

FİLİSTİN’E BOMBA DEĞİL, KALEM!
Filistin’de hayatını kaybedenlerin büyük kısmının çocuklar olduğunu belirten öğrenciler, onların acılarını uzaktan da olsa paylaştıklarını ve bu acılarını hafifletmek istediklerini belirtirken, öğrencilerin dar gelirli bir bölgede yoksulluk içinde yaşamlarını sürdürdüklerini belirten okul öğretmenleri ise, öğrencilerin kendi yoksulluklarını unutarak yaşam mücadelesi veren Filistinli çocuklara anlamlı bir bağış yaptıklarını ifade ettiler. Okul idaresi ve öğretmenleri, bu durumun kendilerini çok duygulandırdığını dile getirdiler. Öğrenciler, “Filistin’e bomba değil, kalem”, “Çocuklar mezara gitmesin, okula gitsin” şeklinde taşıdıkları dövizlerle İsrail’in Filistin’e yönelik katliamı protesto ederek Filistinlilere destek verdi.

Filistin&#8217;e Bomba Değil, Kalem!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 2009 - BOMBA...!aVira premium security suite + key