Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEmo ResimleriLatest imagesAramaGaleriKayıt OlGiriş yap

Hayatın gerçek yüzü

YazarMesaj
sNO_opY
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
sNO_opY

Erkek
İş/Hobiler : sieneee x)) =) :))
NicK : qroniq man!achq
<center><B><font color=white>Dur : Hayatın gerçek yüzü Acaba10
<center><B><font color=#fffff>Ta : Hayatın gerçek yüzü Styl10

Basarı Puanı:
Hayatın gerçek yüzü Img_left100/100Hayatın gerçek yüzü Empty_bar_bleue  (100/100)
Güclülük :
Hayatın gerçek yüzü Img_left100/100Hayatın gerçek yüzü Empty_bar_bleue  (100/100)
Seviye:
Hayatın gerçek yüzü Empty
MesajKonu: Hayatın gerçek yüzü   Hayatın gerçek yüzü Icon_minitimePtsi 12 Ocak 2009, 17:26

Yalan dünya .. Yine doğuyor güneş ve anlamsız bir gün daha başlıyor hayatımda .. yine her şey aynı ve anlamsız ... odam soğuk ve yalnızlık kokuyor adeta ..yalancı insanlar yüzü görüyorum yine .. sadece kendilerini düşünen ve yaşamak için yaşayan insancıl varlıklar ... her gün birileri ölüyor ve doğuyor kimin umrundaki bunlar .. hayat en başından yapmış acımasızlığını adeletsizliğini göstermişcesine kimini beyaz kimi siyah kimi fakir kimi zengin kimi şanslı kimi şansız doğdu bu hayatta ..geceler boyu üzülüp ağlayan ..gece sabah demeden eğlenen insanlar ...ne garip geliyor insana hayat sizce üzülmeye değermi bilmiyorum bu sorunun cvbını aslında bende bulmuş değilim ... bu hayatı yaşamak o kadar zorki bazılarına göre ölüm bence üzülmek yerine sevinmek olmalı bi kurtuluş olsa qerek ..ama dedim ya herkes eşit değil buda eşit olmayanların düşüncesi birileri ölürken üzülür bazıları sevinir ...
http://www.emoturkeyclub.com

Hayatın gerçek yüzü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» gercek bi aSk haberiii xD