Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEmo ResimleriLatest imagesAramaGaleriKayıt OlGiriş yap

Atatürk'ün Can Dündar'a Mektubu ===>arkadaşlar bu bana mail olarak geldi sizinle paylaşmakistedim

2 posters
YazarMesaj
CazZzqıR
V.i.P Üye
V.i.P Üye
CazZzqıR

Kadın
İş/Hobiler : öğrenCi
NicK : müfixxx =)
<center><B><font color=white>Dur : Atatürk'ün Can Dündar'a Mektubu   ===>arkadaşlar bu  bana mail olarak geldi sizinle paylaşmakistedim Seviml10
<center><B><font color=#fffff>Ta : Atatürk'ün Can Dündar'a Mektubu   ===>arkadaşlar bu  bana mail olarak geldi sizinle paylaşmakistedim Rock10
KişiseL iLeTi : Kmse umrumda değiL ßidaha qeLmez bu haYaT durma taDını çıkarT xD =))

Basarı Puanı:
Atatürk'ün Can Dündar'a Mektubu   ===>arkadaşlar bu  bana mail olarak geldi sizinle paylaşmakistedim Img_left90/100Atatürk'ün Can Dündar'a Mektubu   ===>arkadaşlar bu  bana mail olarak geldi sizinle paylaşmakistedim Empty_bar_bleue  (90/100)
Güclülük :
Atatürk'ün Can Dündar'a Mektubu   ===>arkadaşlar bu  bana mail olarak geldi sizinle paylaşmakistedim Img_left85/100Atatürk'ün Can Dündar'a Mektubu   ===>arkadaşlar bu  bana mail olarak geldi sizinle paylaşmakistedim Empty_bar_bleue  (85/100)
Seviye:
Atatürk'ün Can Dündar'a Mektubu   ===>arkadaşlar bu  bana mail olarak geldi sizinle paylaşmakistedim Img_left90/100Atatürk'ün Can Dündar'a Mektubu   ===>arkadaşlar bu  bana mail olarak geldi sizinle paylaşmakistedim Empty_bar_bleue  (90/100)
Atatürk'ün Can Dündar'a Mektubu   ===>arkadaşlar bu  bana mail olarak geldi sizinle paylaşmakistedim Empty
MesajKonu: Atatürk'ün Can Dündar'a Mektubu ===>arkadaşlar bu bana mail olarak geldi sizinle paylaşmakistedim   Atatürk'ün Can Dündar'a Mektubu   ===>arkadaşlar bu  bana mail olarak geldi sizinle paylaşmakistedim Icon_minitimeCuma 02 Ocak 2009, 18:58

Utandım çocuk

Beni anlatan bir film yapmışsın .
KızgınımAtatürk'ün Can Dündar'a Mektubu   ===>arkadaşlar bu  bana mail olarak geldi sizinle paylaşmakistedim Smiliv utanç içindeyim.
Sana değildir kızgınlığım. Filmdeki Mustafa'dan da utanmış değilim.
BaşaramamışımAtatürk'ün Can Dündar'a Mektubu   ===>arkadaşlar bu  bana mail olarak geldi sizinle paylaşmakistedim Smiliv bundandır utancım.

Komutam altındaAtatürk'ün Can Dündar'a Mektubu   ===>arkadaşlar bu  bana mail olarak geldi sizinle paylaşmakistedim Smiliv bu vatan için kanını akıtan Türk askerlerinden utandım.
"Özgürlük" demiştimAtatürk'ün Can Dündar'a Mektubu   ===>arkadaşlar bu  bana mail olarak geldi sizinle paylaşmakistedim Smiliv benim karakterimdir. .
"Bilim" demiştimAtatürk'ün Can Dündar'a Mektubu   ===>arkadaşlar bu  bana mail olarak geldi sizinle paylaşmakistedim Smiliv tek yol göstericidir.

SenAtatürk'ün Can Dündar'a Mektubu   ===>arkadaşlar bu  bana mail olarak geldi sizinle paylaşmakistedim Smiliv "Karanlıktan korkardı" demişsin benim için.
Korkardım evet. Bu ulusu boğmak isteyen karanlıklardan çok korktum.
Ama insaf be çocukAtatürk'ün Can Dündar'a Mektubu   ===>arkadaşlar bu  bana mail olarak geldi sizinle paylaşmakistedim Smiliv korkup da kaçmadım ya.
Söküp atmadım mı o karanlığı bu ülkenin üzerinden?

Diktatör demişsin bir de. Hiç okumadın mı çocuk?
Nerde benim nesilleri emanet ettiğim öğretmenler?
Anlatmadılar mı sana?

Başkomutan olarak cepheden cepheye koşarken ve bütün kararları tek başıma alabilecekken neden bir meclis kurdum ben çocuk? Böyle diktatör olur mu?
Ah be çocuğum.
NedenAtatürk'ün Can Dündar'a Mektubu   ===>arkadaşlar bu  bana mail olarak geldi sizinle paylaşmakistedim Smiliv nasıl düşman ettiler seni bana?
Baktım aşktanAtatürk'ün Can Dündar'a Mektubu   ===>arkadaşlar bu  bana mail olarak geldi sizinle paylaşmakistedim Smiliv sevgidenAtatürk'ün Can Dündar'a Mektubu   ===>arkadaşlar bu  bana mail olarak geldi sizinle paylaşmakistedim Smiliv aileden bahseden güzel şeyler yazmışsın bugüne kadar.

Belli kiAtatürk'ün Can Dündar'a Mektubu   ===>arkadaşlar bu  bana mail olarak geldi sizinle paylaşmakistedim SmilivçalışkansınAtatürk'ün Can Dündar'a Mektubu   ===>arkadaşlar bu  bana mail olarak geldi sizinle paylaşmakistedim Smiliv zekisin. Kara cüppeleri ile milletin ümüğüne çökmüş olan yobazları çok iyi anlarım da çocukAtatürk'ün Can Dündar'a Mektubu   ===>arkadaşlar bu  bana mail olarak geldi sizinle paylaşmakistedim Smiliv seni anlayamıyorum.

Onlar zaten hiç sevmedi beni. Yüzyıllardır süren iktidarlarını çekip almıştım ellerinden.

Sevmeyecekler beni elbette..
Peki sen çocukAtatürk'ün Can Dündar'a Mektubu   ===>arkadaşlar bu  bana mail olarak geldi sizinle paylaşmakistedim Smiliv sen neden kol kola girdin bu kara kalplilerle?
Dedim yaAtatürk'ün Can Dündar'a Mektubu   ===>arkadaşlar bu  bana mail olarak geldi sizinle paylaşmakistedim Smiliv sana değil kızgınlığım.
Başaramamışım.

Anlatamamışım demek ki özgürlüğün kıymetiniAtatürk'ün Can Dündar'a Mektubu   ===>arkadaşlar bu  bana mail olarak geldi sizinle paylaşmakistedim Smiliv bağımsız bir ulusunAtatürk'ün Can Dündar'a Mektubu   ===>arkadaşlar bu  bana mail olarak geldi sizinle paylaşmakistedim Smiliv onurlu özgür bireyi olmanın ne büyük bir nimet olduğunu.
Yazık olmuşAtatürk'ün Can Dündar'a Mektubu   ===>arkadaşlar bu  bana mail olarak geldi sizinle paylaşmakistedim Smiliv onca vatan evladının kanınaAtatürk'ün Can Dündar'a Mektubu   ===>arkadaşlar bu  bana mail olarak geldi sizinle paylaşmakistedim Smiliv onca ananın göz yaşına. Veremem ki şimdi hesabıAtatürk'ün Can Dündar'a Mektubu   ===>arkadaşlar bu  bana mail olarak geldi sizinle paylaşmakistedim Smiliv ne o gencecik bedenlereAtatürk'ün Can Dündar'a Mektubu   ===>arkadaşlar bu  bana mail olarak geldi sizinle paylaşmakistedim Smiliv ne de gözü yaşlı analara.
"Bu muydu uğruna bizi ölüme gönderdiğin vatan?" derlerseAtatürk'ün Can Dündar'a Mektubu   ===>arkadaşlar bu  bana mail olarak geldi sizinle paylaşmakistedim Smiliv
"Bu nesiller miydiAtatürk'ün Can Dündar'a Mektubu   ===>arkadaşlar bu  bana mail olarak geldi sizinle paylaşmakistedim Smilivölen evlatlarımızın kanıyla kurduğun ülaaai emanet ettiğin?"

diye sorarlarsa ne derim ben onlara be çocuk?

Olmadı be çocuk...

Olmadı.
ChuqY__GiirL.
Moderator
Moderator
ChuqY__GiirL.

Kadın
İş/Hobiler : ßenm iŞm/qCüm/HobM/FObiim öLm
NicK : BééPek'm xD
<center><B><font color=white>Dur : Atatürk'ün Can Dündar'a Mektubu   ===>arkadaşlar bu  bana mail olarak geldi sizinle paylaşmakistedim Yasasi10
<center><B><font color=#fffff>Ta : Atatürk'ün Can Dündar'a Mektubu   ===>arkadaşlar bu  bana mail olarak geldi sizinle paylaşmakistedim Gthc10

Basarı Puanı:
Atatürk'ün Can Dündar'a Mektubu   ===>arkadaşlar bu  bana mail olarak geldi sizinle paylaşmakistedim Img_left95/100Atatürk'ün Can Dündar'a Mektubu   ===>arkadaşlar bu  bana mail olarak geldi sizinle paylaşmakistedim Empty_bar_bleue  (95/100)
Güclülük :
Seviye:
Atatürk'ün Can Dündar'a Mektubu   ===>arkadaşlar bu  bana mail olarak geldi sizinle paylaşmakistedim Img_left85/100Atatürk'ün Can Dündar'a Mektubu   ===>arkadaşlar bu  bana mail olarak geldi sizinle paylaşmakistedim Empty_bar_bleue  (85/100)
Atatürk'ün Can Dündar'a Mektubu   ===>arkadaşlar bu  bana mail olarak geldi sizinle paylaşmakistedim Empty
MesajKonu: Geri: Atatürk'ün Can Dündar'a Mektubu ===>arkadaşlar bu bana mail olarak geldi sizinle paylaşmakistedim   Atatürk'ün Can Dündar'a Mektubu   ===>arkadaşlar bu  bana mail olarak geldi sizinle paylaşmakistedim Icon_minitimePtsi 26 Ocak 2009, 04:41

Çk qSseL Ya ..
SaqooL P. iÇn
CazZzqıR
V.i.P Üye
V.i.P Üye
CazZzqıR

Kadın
İş/Hobiler : öğrenCi
NicK : müfixxx =)
<center><B><font color=white>Dur : Atatürk'ün Can Dündar'a Mektubu   ===>arkadaşlar bu  bana mail olarak geldi sizinle paylaşmakistedim Seviml10
<center><B><font color=#fffff>Ta : Atatürk'ün Can Dündar'a Mektubu   ===>arkadaşlar bu  bana mail olarak geldi sizinle paylaşmakistedim Rock10
KişiseL iLeTi : Kmse umrumda değiL ßidaha qeLmez bu haYaT durma taDını çıkarT xD =))

Basarı Puanı:
Güclülük :
Seviye:
MesajKonu: Geri: Atatürk'ün Can Dündar'a Mektubu ===>arkadaşlar bu bana mail olarak geldi sizinle paylaşmakistedim   Atatürk'ün Can Dündar'a Mektubu   ===>arkadaşlar bu  bana mail olarak geldi sizinle paylaşmakistedim Icon_minitimePtsi 26 Ocak 2009, 15:47

ChuqY__GiirL. demiş ki:
Çk qSseL Ya ..
SaqooL P. iÇn

evvt cnm çok qzl gerçekten
sağol yormn için

Atatürk'ün Can Dündar'a Mektubu ===>arkadaşlar bu bana mail olarak geldi sizinle paylaşmakistedim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-