Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEmo ResimleriLatest imagesAramaGaleriKayıt OlGiriş yap

Lider Dediğin ...

YazarMesaj
CazZzqıR
V.i.P Üye
V.i.P Üye
CazZzqıR

Kadın
İş/Hobiler : öğrenCi
NicK : müfixxx =)
<center><B><font color=white>Dur : Lider Dediğin ... Seviml10
<center><B><font color=#fffff>Ta : Lider Dediğin ... Rock10
KişiseL iLeTi : Kmse umrumda değiL ßidaha qeLmez bu haYaT durma taDını çıkarT xD =))

Basarı Puanı:
Lider Dediğin ... Img_left90/100Lider Dediğin ... Empty_bar_bleue  (90/100)
Güclülük :
Lider Dediğin ... Img_left85/100Lider Dediğin ... Empty_bar_bleue  (85/100)
Seviye:
Lider Dediğin ... Img_left90/100Lider Dediğin ... Empty_bar_bleue  (90/100)
Lider Dediğin ... Empty
MesajKonu: Lider Dediğin ...   Lider Dediğin ... Icon_minitimeÇarş. 24 Ara. 2008, 19:23

Lider dediğin
Her şeyden önce
kim olduğunu bilmeli ve kendine guvenmelidir.

Lider Dediğin ... 17jg2lj3
Ben diktatör değilim. Benim kuvvetim olduğunu söylüyorlar. Evet bu doğrudur. Benim isteyip de yapamayacağım bir şey yoktur. Çünkü ben
zoraki ve insafsızca hareket etmesini bilmem. Ben kalpleri kırarak değil kazanarak hükmetmek isterim. - Mustafa Kemal ATATÜRK

Lider dediğin

Her kim olursa olsun insanlara değer vermeli

Lider Dediğin ... 21hrpb7
Millete efendilik yoktur. Ona hizmet etmek vardır. Bu millete hizmet eden onun efendisi olur. - Mustafa Kemal ATATÜRK
ve mütevazi olmalıdır...

Lider Dediğin ... 30al1ir1
Bu ulusu ben değil içimizdeki ruhLider Dediğin ... Smiliv damarımızdaki kan kurtarmıştır. - Mustafa Kemal ATATÜRK

Lider dediğin
Önde yürüyen değilLider Dediğin ... Smiliv yol gösteren olmalıdır.

Lider Dediğin ... 40an1vl8
SizlerLider Dediğin ... Smiliv yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz... Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenlerLider Dediğin ... Smiliv asla ve
asla yorulmazlar. Türk Gençliği gayeyeLider Dediğin ... Smiliv bizim yüksek idealimize durmadanLider Dediğin ... Smiliv yorulmadan yürüyecektir. - Mustafa Kemal ATATÜRK

Lider dediğin
Yeri geldi mi sıradan bir asker

Lider Dediğin ... 51jkrp0
Yeri geldi mi Başkomutan olmalıdır...

Lider Dediğin ... 63ibms4

Memleketin ellide biri değilLider Dediğin ... Smiliv her tarafı tahrip edilseLider Dediğin ... Smiliv her tarafı ateşler içinde bırakılsaLider Dediğin ... Smiliv biz bu toprakların üstünde bir tepeye çıkacağız ve oradan savunma ile meşgul olacağız - Mustafa Kemal ATATÜRK

Lider dediğin
Gerekirse Vatanı için canını vermelidirLider Dediğin ... Smiliv verebilmelidir.

Lider Dediğin ... 72qygc8
Ben icap ettiği zaman en büyük hediyem olmak üzereLider Dediğin ... Smiliv Türk Milletine canımı vereceğim. - Mustafa Kemal ATATÜRK

Lider dediğin
ilkelerine ve sözlerine bağlı olmalıdır.
Lider Dediğin ... 81vkpy7

Ben toprak büyütme meraklısı değilim. Barış bozma alışkanlığım yoktur. Ancak sözleşmeye dayanan hakkimizin isteyicisiyim. Onu almazsam
edemem. Büyük meclisin kürsüsünden milletime söz verdim. Hatay'ı alacağım. Milletim benim dediğime inanır. Sözümü yerine getirmezsem
milletimin huzuruna çıkamam. Yerimde kalamam. Ben şimdiye kadar yenilmedimLider Dediğin ... Smiliv Yenilmem. Yenilirsem bir dakika yaşayamam - Mustafa Kemal ATATÜRK

Lider dediğin
Güvenilir ve samimi olmalıdır. Kalbinde ne varsa dilinden de o dökülmelidir.

Lider Dediğin ... 99odbj6

Ben düşündüklerimiLider Dediğin ... Smiliv sevdiklerime olduğu gibi söylerim. Aynı zamanda lüzumlu olmayan bir sözü kalbimde taşımak iktidarında olmayan bir
adamım. Çünkü ben bir halk adamıyım. Ben düşündüklerimi daima halkın huzurunda söylemeliyim. Yanlışım varsaLider Dediğin ... Smiliv halk beni tekzip eder. Fakat
şimdiye kadar bu açık konuşmada halkın beni tekzip ettiğini görmedim. - Mustafa Kemal ATATÜRK

Lider dediğin
Konuşmayı ve

Lider Dediğin ... 109pxde3
dinlemeyi

Lider Dediğin ... 117vgcz6]
bilmelidir.

Lider dediğin
Sorumluluk almayı bilmeli

Lider Dediğin ... 120em1lg3
Mesuliyet yükü her şeydenLider Dediğin ... Smiliv ölümden de ağırdır. - Mustafa Kemal ATATÜRK
Astlarına ve dostlarına sonuna kadar güvenmeli

Lider Dediğin ... 138lc1yh9
Benim için ordumuzun kıymetini ifadede ölçü şudur: Türk ordusunun bir kıtası muadilinin behemehal mağlup ederLider Dediğin ... Smiliv iki mislini durdurur ve
tespit eder. - Mustafa Kemal ATATÜRK

ve başarıyı paylaşabilmelidir

Lider Dediğin ... 144wibn9
Bir ulusLider Dediğin ... Smiliv bir toplum yalnız bir kişinin çabası ile adımcık bile atamaz. - Mustafa Kemal ATATÜRK

Lider dediğin
Hedefleri gibi

Lider Dediğin ... 154gaey7

Zafer zafer benimdir diyebileninLider Dediğin ... Smiliv muvaffakiyetLider Dediğin ... Smiliv muvaffak olacağım diye başlayanın ve muvaffak oldum diyebilenindir. - Mustafa Kemal ATATÜRK

Lider dediğin

Lider Dediğin ... 165dtgo1

Yorulmadan beni takip edeceğinizi söylüyorsunuz. Benim sizden istediğim şeyLider Dediğin ... Smiliv yorulmamak değilLider Dediğin ... Smiliv yorulduğunuz zaman daLider Dediğin ... Smiliv durmadan yürümekLider Dediğin ... Smiliv
yorulduğunuz dakikada da dinlenmeden beni takip etmektir. - Mustafa Kemal ATATÜRK

Lider dediğin
Sevdaları gibi

Lider Dediğin ... 171zl1bm6
Biz hayat ve istiklal isteyen bir milletiz. Ve yalnız ve ancak bunun için hayatimizi yok etmeyi göze alırız.- Mustafa Kemal ATATÜRK

Lider dediğin
ATATÜRK gibi OLMALI.
Büyüklük odur ki kimseye iltifat etmeyeceksinLider Dediğin ... Smiliv hiç kimseyi aldatmayacaksın. Memleket için gerçek ülkü ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktırLider Dediğin ... Smiliv seni yoldan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen burada direneceksin. Önünde sonsuz engeller yığılacaktır. Kendini büyük değilLider Dediğin ... Smiliv küçükLider Dediğin ... Smiliv araçsız hiç telakki edecekLider Dediğin ... Smiliv kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu engelleri asacakLider Dediğin ... Smiliv ondan sonra sana büyüksün derlerse bunu diyenlere güleceksin. -

Mustafa Kemal ATATÜRK

~~aLınTı~~

Lider Dediğin ...
1 sayfadaki 1 sayfası