Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEmo ResimleriLatest imagesAramaGaleriKayıt OlGiriş yap

İstanbullu Alex

YazarMesaj
CazZzqıR
V.i.P Üye
V.i.P Üye
CazZzqıR

Kadın
İş/Hobiler : öğrenCi
NicK : müfixxx =)
<center><B><font color=white>Dur : İstanbullu Alex Seviml10
<center><B><font color=#fffff>Ta : İstanbullu Alex Rock10
KişiseL iLeTi : Kmse umrumda değiL ßidaha qeLmez bu haYaT durma taDını çıkarT xD =))

Basarı Puanı:
İstanbullu Alex Img_left90/100İstanbullu Alex Empty_bar_bleue  (90/100)
Güclülük :
İstanbullu Alex Img_left85/100İstanbullu Alex Empty_bar_bleue  (85/100)
Seviye:
İstanbullu Alex Img_left90/100İstanbullu Alex Empty_bar_bleue  (90/100)
İstanbullu Alex Empty
MesajKonu: İstanbullu Alex   İstanbullu Alex Icon_minitimeÇarş. 24 Ara. 2008, 18:11

İstanbullu Alex Alex150_2312İstanbullu Alex

Fenerbahçemizin Futbol Takımı kaptanı Alex de Souzaİstanbullu Alex Smiliv Brezilya'daki akrabalarının kendisineİstanbullu Alex Smiliv ''Sen Brezilyalı değilsinİstanbullu Alex Smiliv İstanbullu oldun'' dediklerini ifade etti.
FBTV'nin sorularını yanıtlayan Brezilyalı futbolcunun açıklamalarıİstanbullu Alex Smiliv kulübün internet sitesinde de yayınlandı. Ligin 16 haftalık ilk bölümünün ardından verilen aradaİstanbullu Alex Smiliv izinleri 10 gün olduğu için Türkiye'de kalmayı tercih ettiğini belirten Alexİstanbullu Alex Smiliv Noel için Brezilya'dan İstanbul'a akrabalarının geleceğini bildirdi. İstanbul'u çok sevdiğiniİstanbullu Alex Smiliv kendisini burada huzurlu hissettiğini anlatan Alexİstanbullu Alex Smiliv şunları kaydetti: ''Buralardaİstanbullu Alex Smiliv İstanbul'da olacağım. Akrabalarımİstanbullu Alex Smiliv ailem Brezilya'dan geliyor. İstanbul soğuğunu ailemle birlikte yaşayacağız. Benim Brezilya'daki akrabalarım da bana 'Brezilyalı değilsin senİstanbullu Alex Smiliv İstanbullu oldun' diyorlarİstanbullu Alex Smiliv Çünkü 10 günlük bir ara var ve ben burada kalmayı tercih ediyorum. İstanbul'u çok seviyorum ve İstanbul'un atmosferi beni daha çok mutlu ediyor. Kendimi huzurlu hissediyorum.''

window.google_render_ad();

İstanbullu Alex
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-