Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEmo ResimleriLatest imagesAramaGaleriKayıt OlGiriş yap

DostLarın aşkı

YazarMesaj
CazZzqıR
V.i.P Üye
V.i.P Üye
CazZzqıR

Kadın
İş/Hobiler : öğrenCi
NicK : müfixxx =)
<center><B><font color=white>Dur : DostLarın aşkı Seviml10
<center><B><font color=#fffff>Ta : DostLarın aşkı Rock10
KişiseL iLeTi : Kmse umrumda değiL ßidaha qeLmez bu haYaT durma taDını çıkarT xD =))

Basarı Puanı:
DostLarın aşkı Img_left90/100DostLarın aşkı Empty_bar_bleue  (90/100)
Güclülük :
DostLarın aşkı Img_left85/100DostLarın aşkı Empty_bar_bleue  (85/100)
Seviye:
DostLarın aşkı Img_left90/100DostLarın aşkı Empty_bar_bleue  (90/100)
DostLarın aşkı Empty
MesajKonu: DostLarın aşkı   DostLarın aşkı Icon_minitimePaz 21 Ara. 2008, 20:53

Fırtınalı bir hayatın ortasında birleştik. SenDostLarın aşkı Smilev kendine yakın bulduğun insanların sana yaptığı hatalardan şikayet ediyordunDostLarın aşkı Smilev bense uzun yıllar acısını çektiğim bir aşkın yaralarını sarmaya çalışıyordum.İyi birer dosttukDostLarın aşkı Smilev her şeyi paylaşır olmuştuk. Bu yakınlaşmamızın kısa bir sürede olmasına rağmen zamanım öyle tatlıDostLarın aşkı Smilev öyle güzle geçiyordu ki ben içimdeki kıpırdanmalardan habersizdim.
Sanki rüyadaydımDostLarın aşkı Smilev gözlerimi açtığımda dostluğun yerini aşk almıştı. Kendimi tutamamıştım işte. Duygularıma hakim olamamıştım. Sen benim aşkımDostLarın aşkı Smilevbense senin dostundum artık. Sana aşık olduğumdan habersizdin. İçimdekivolkan öyle taşmıştı ki patlamak için sabırsızlanıyordu.

Sonunda o gün gelip çatmıştı. Bütünduygularımı bütün hislerimi açıklamıştım ben sana. Sense bana sadeceşaşkın bir ifadeyle bunların yalan ve şakadan ibaret olması içinyalvarmıştın. Bendesana bunların ne şaka ne de yalan olduğunu üstüne basa basavurgulamıştım. İçim rahatlamıştı. Çünkü bir insana "seni seviyorum"demek kolay bir iş değildi. Yürek isterdi. Ben bu işi becerememiştimama sonucuna da katlanmak elimde değildi. Çünkü asıl olan benim içinbugündü ve ben bugün sana söylemem gereken şeyleri yarınabırakmamıştım. Yarın böyle bir fırsatın elime geçeceğini düşünerekbütün her şeyi açıklamıştım.
Dünya fani her an her şey olabilirbizim dünyamızda... Şimdi içim çok rahat ama bir o kadar da huzursuzum.Çünkü bunları sana anlatınca suçlu ben oldum. Şimdi o eski günleriarıyorumDostLarın aşkı Smilev hiç sebepsizDostLarın aşkı Smilev ani ayrılışın şokunu üzerimden atamamamın sonucundandır. Ve zaman eskiden öyle güzel öyle tatlı geçerken şimdilerdeDostLarın aşkı Smilev bin bir azap bin bir acıyla geçiyor.
O günün üstünden çok zaman geçti.Şimdi ben senden benim olmanı değil bana biraz hak vermeni istiyorum.Bana duyduğun nefreti duygularımın üstünden çekmen için yalvarıyorum.Bana ne kadar kızsan ne kadar nefret etsen de ben seni yine deseviyorum. Duydun değil mi? Seni seviyorum...

DostLarın aşkı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-