Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEmo ResimleriLatest imagesAramaGaleriKayıt OlGiriş yap

ßéN artık çoK Yoruldum

2 posters
YazarMesaj
seqHerprHe
Ayın Üyesi
Ayın Üyesi
seqHerprHe

Kadın
İş/Hobiler : hJ biŞiiiiii kafama qöRe;)
NicK : qizém
<center><B><font color=white>Dur : ßéN artık çoK Yoruldum Deli10
<center><B><font color=#fffff>Ta : ßéN artık çoK Yoruldum Styl10
KişiseL iLeTi : eSki ben yoK aRtik ayaqNıizi denK aLın (; [] Şiİt sesi qes fasLa qaSma

Basarı Puanı:
ßéN artık çoK Yoruldum Img_left70/100ßéN artık çoK Yoruldum Empty_bar_bleue  (70/100)
Güclülük :
ßéN artık çoK Yoruldum Img_left80/100ßéN artık çoK Yoruldum Empty_bar_bleue  (80/100)
Seviye:
ßéN artık çoK Yoruldum Img_left65/100ßéN artık çoK Yoruldum Empty_bar_bleue  (65/100)
ßéN artık çoK Yoruldum Empty
MesajKonu: ßéN artık çoK Yoruldum   ßéN artık çoK Yoruldum Icon_minitimeC.tesi 20 Ara. 2008, 18:54

Bu gece karanlığa sarıldm tüm benliğimle ve yine ona anlatıyorum herşeyimi..önce bikaç damla yaş akıyo gözümden.Snra çözülüyor dilim.Hayatmdan bahsediyorum biraz.Sahte aşklarım çıkıyo karşıma.Gülen qözlerimdeki yaşLar süzülüyo usulca ve qecemi ıslatıyo.Masum yüzlerin ardındaki o sahte sevgiler çıkıyo karşıma.Yanılmışım diyorum ve kendime yanıyorum.Her sevişimde vurgunlarım qeliyo aklıma.Sonrada kırılmış hayallerim çarpıyo gözüme.Yazık diyorym;sevgime ümitlerime..Gülümsüyorum öylece kendime.Sonra isyanlarımı duyuyorum uzaklardan.Karanlıkta yankı bulmuş çınlıyor kulaklarımda.Yalan arkadşlarım çıkıyo karşıma.Maskeleri kalkmış çıplak kalmış yüzleri o kdr iğrençlerki. . .Acımasızca bakıyorlar yüzüme.Hüznüm dem vuruyo karanlığa.Canım acıyor gerçekler karşısında.Karanlığa sarılıp ağlıyorum . . .!

ve artık Affetmek istemiyorum..!!

ÇÜNKÜ BEN HEP AFFETTİĞİM İÇN KAYBEDİYORUM!!!!!!!

BEN ARTIK ÇOK YORULDM ..!!
CazZzqıR
V.i.P Üye
V.i.P Üye
CazZzqıR

Kadın
İş/Hobiler : öğrenCi
NicK : müfixxx =)
<center><B><font color=white>Dur : ßéN artık çoK Yoruldum Seviml10
<center><B><font color=#fffff>Ta : ßéN artık çoK Yoruldum Rock10
KişiseL iLeTi : Kmse umrumda değiL ßidaha qeLmez bu haYaT durma taDını çıkarT xD =))

Basarı Puanı:
ßéN artık çoK Yoruldum Img_left90/100ßéN artık çoK Yoruldum Empty_bar_bleue  (90/100)
Güclülük :
ßéN artık çoK Yoruldum Img_left85/100ßéN artık çoK Yoruldum Empty_bar_bleue  (85/100)
Seviye:
ßéN artık çoK Yoruldum Img_left90/100ßéN artık çoK Yoruldum Empty_bar_bleue  (90/100)
MesajKonu: Geri: ßéN artık çoK Yoruldum   ßéN artık çoK Yoruldum Icon_minitimeC.tesi 20 Ara. 2008, 19:08

süper aşkomm benim çok güzel
Emeğine sağlık
seqHerprHe
Ayın Üyesi
Ayın Üyesi
seqHerprHe

Kadın
İş/Hobiler : hJ biŞiiiiii kafama qöRe;)
NicK : qizém
<center><B><font color=white>Dur : ßéN artık çoK Yoruldum Deli10
<center><B><font color=#fffff>Ta : ßéN artık çoK Yoruldum Styl10
KişiseL iLeTi : eSki ben yoK aRtik ayaqNıizi denK aLın (; [] Şiİt sesi qes fasLa qaSma

Basarı Puanı:
ßéN artık çoK Yoruldum Img_left70/100ßéN artık çoK Yoruldum Empty_bar_bleue  (70/100)
Güclülük :
ßéN artık çoK Yoruldum Img_left80/100ßéN artık çoK Yoruldum Empty_bar_bleue  (80/100)
Seviye:
ßéN artık çoK Yoruldum Img_left65/100ßéN artık çoK Yoruldum Empty_bar_bleue  (65/100)
MesajKonu: Geri: ßéN artık çoK Yoruldum   ßéN artık çoK Yoruldum Icon_minitimeC.tesi 20 Ara. 2008, 19:09

cicix demiş ki:
süper aşkomm benim çok güzel
Emeğine sağlık

bişideil heRbiseim bhNmmM

ßéN artık çoK Yoruldum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-