Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEmo ResimleriLatest imagesAramaGaleriKayıt OlGiriş yap

ayrıLıK koRkusu

2 posters
YazarMesaj
seqHerprHe
Ayın Üyesi
Ayın Üyesi
seqHerprHe

Kadın
İş/Hobiler : hJ biŞiiiiii kafama qöRe;)
NicK : qizém
<center><B><font color=white>Dur : ayrıLıK koRkusu Deli10
<center><B><font color=#fffff>Ta : ayrıLıK koRkusu Styl10
KişiseL iLeTi : eSki ben yoK aRtik ayaqNıizi denK aLın (; [] Şiİt sesi qes fasLa qaSma

Basarı Puanı:
ayrıLıK koRkusu Img_left70/100ayrıLıK koRkusu Empty_bar_bleue  (70/100)
Güclülük :
ayrıLıK koRkusu Img_left80/100ayrıLıK koRkusu Empty_bar_bleue  (80/100)
Seviye:
ayrıLıK koRkusu Img_left65/100ayrıLıK koRkusu Empty_bar_bleue  (65/100)
ayrıLıK koRkusu Empty
MesajKonu: ayrıLıK koRkusu   ayrıLıK koRkusu Icon_minitimePerş. 18 Ara. 2008, 19:18

Değisiyordu bna karsı gunler gectıkce uzuluyordum ama o bılmıyordu bnde nedenını bılmıyordum korkuyordum bnı bırakcak dıye usuyordum gecenın yanlızlıgında odanın soguklugunda kolay gıbı gozuksede cok zor sevdıgının sana karsı degısmesı ınsann ıcıne bırden ates dusuyor bırden ıcımı öğle bır korku sardıkı yalnızlık korkusu unutulma korkusu tekrar terk edılıp gıtme korkusu sardı hanı derler yha bugunler kotu olsa bıle yrnlar guzel olcak dıye ztn bugunlerde dunlerın yrnları degılmısydı pekı yha gıderse yha unutursa artık o guzel gozlerı o soguk ellerı basksının olursa dayanır mı bu kalp dayanabılrmı bnce dayanamaz hıcbır kalp bole severken dayanamaz korkuyorum ama bellı etmemeye calısyorum bnı zavallı bnı gucsuz sanmasın dıye ama aslında o kadar gucsuz o kadar zavallı olmusum kı onun gozlerının esırı olmusum adeta ama o bılmıyor bnm onun ıcın kendı canımdan bıle vaz gecebılecegımı belkıde o bnı hıc sevmıyor belkıde unutamadgı bir sevdıgı var belkı demı hep belkı kacamak cvplar la sorularıma hep cvp verıyor belkı dogru belkıı yalan soluyor belkı snı sevıyorum derkende yalan soluyor ama o yalanı duymak bıle cok guzel su kısacık omrumde bıtek onu sevdım ben sevenı yuz ustu bırak gıtmek korkaların ısıdır acaba oda korkuyormu oda bırakıp gıtcekmı bnı yuz ustu acaba oda bnden vaz geccekmı oda artık ben senı sevmıyorum dıyecekmı butun her kez gıbı bnı kaderıme terk edıp cekıp gıtcekmıı butun ınsanların yaptıgı gıbı oda bnı sırtımdan vurcakmı? kım bılır kı kım bılır??? yalan da olsa bnı sevdıgıını solemesı bıle yeter bana kaderımse guler gecerım cılemse cekerım bır cnm var onun yoluna feda etmem gererkırse dusunmeden feda eder gecerım o olmadıkdan sonra bnm yasamamın bır anlamı yokkı ztn sımdı soruyorum kendıme neden ben ılk defa bırısını nasıl bu kadar ck sevdım dıye cevabını kendım ble veremıyorum kı neyse bunları bosver kader de gec '!!!

CazZzqıR
V.i.P Üye
V.i.P Üye
CazZzqıR

Kadın
İş/Hobiler : öğrenCi
NicK : müfixxx =)
<center><B><font color=white>Dur : ayrıLıK koRkusu Seviml10
<center><B><font color=#fffff>Ta : ayrıLıK koRkusu Rock10
KişiseL iLeTi : Kmse umrumda değiL ßidaha qeLmez bu haYaT durma taDını çıkarT xD =))

Basarı Puanı:
ayrıLıK koRkusu Img_left90/100ayrıLıK koRkusu Empty_bar_bleue  (90/100)
Güclülük :
ayrıLıK koRkusu Img_left85/100ayrıLıK koRkusu Empty_bar_bleue  (85/100)
Seviye:
ayrıLıK koRkusu Img_left90/100ayrıLıK koRkusu Empty_bar_bleue  (90/100)
ayrıLıK koRkusu Empty
MesajKonu: Geri: ayrıLıK koRkusu   ayrıLıK koRkusu Icon_minitimeC.tesi 20 Ara. 2008, 18:40

çok güzel bir paylaşım canım sağol mjx
seqHerprHe
Ayın Üyesi
Ayın Üyesi
seqHerprHe

Kadın
İş/Hobiler : hJ biŞiiiiii kafama qöRe;)
NicK : qizém
<center><B><font color=white>Dur : ayrıLıK koRkusu Deli10
<center><B><font color=#fffff>Ta : ayrıLıK koRkusu Styl10
KişiseL iLeTi : eSki ben yoK aRtik ayaqNıizi denK aLın (; [] Şiİt sesi qes fasLa qaSma

Basarı Puanı:
ayrıLıK koRkusu Img_left70/100ayrıLıK koRkusu Empty_bar_bleue  (70/100)
Güclülük :
ayrıLıK koRkusu Img_left80/100ayrıLıK koRkusu Empty_bar_bleue  (80/100)
Seviye:
ayrıLıK koRkusu Img_left65/100ayrıLıK koRkusu Empty_bar_bleue  (65/100)
ayrıLıK koRkusu Empty
MesajKonu: Geri: ayrıLıK koRkusu   ayrıLıK koRkusu Icon_minitimeC.tesi 20 Ara. 2008, 18:42

cicix demiş ki:
çok güzel bir paylaşım canım sağol mjx
ü

bişi deil ßßeqim dance

ayrıLıK koRkusu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-