Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEmo ResimleriLatest imagesAramaGaleriKayıt OlGiriş yap

Yüreğimi eze eze veda ettim sana

2 posters
YazarMesaj
CazZzqıR
V.i.P Üye
V.i.P Üye
CazZzqıR

Kadın
İş/Hobiler : öğrenCi
NicK : müfixxx =)
<center><B><font color=white>Dur : Yüreğimi eze eze veda ettim sana Seviml10
<center><B><font color=#fffff>Ta : Yüreğimi eze eze veda ettim sana Rock10
KişiseL iLeTi : Kmse umrumda değiL ßidaha qeLmez bu haYaT durma taDını çıkarT xD =))

Basarı Puanı:
Yüreğimi eze eze veda ettim sana Img_left90/100Yüreğimi eze eze veda ettim sana Empty_bar_bleue  (90/100)
Güclülük :
Yüreğimi eze eze veda ettim sana Img_left85/100Yüreğimi eze eze veda ettim sana Empty_bar_bleue  (85/100)
Seviye:
Yüreğimi eze eze veda ettim sana Img_left90/100Yüreğimi eze eze veda ettim sana Empty_bar_bleue  (90/100)
Yüreğimi eze eze veda ettim sana Empty
MesajKonu: Yüreğimi eze eze veda ettim sana   Yüreğimi eze eze veda ettim sana Icon_minitimeCuma 12 Ara. 2008, 15:35

Belki birgün benim yaşattıklarımı özlersin..Gülüşümü Sesimi
Gözlerine bakmaya cesaret edemeyen hallerimi Seni gördüğüm anda yaptığım tüm saçmalıkları Sadece seni özleyen yüreğimi
Ve belki de özlediğin o an, benim bakmaya korktuğum gözlerine bir başkası sevgisini değdiriyordur Kimbilir ?

Ben sende ilkleri sevmiştim..İlktin bendeki 'sen'...Sen sevmiş miydin benim kadar, yanımda aldığın nefesleri Soluduğum havayı, sen diye çekiyordum içime
Sonrası huzur Sonrası mutluluk
Seni; mutluluğunla, hüznünle sevmiştim ben Peki, ya sen ?

Hala ağlayabiliyor musun korkusuzca ? Gözyaşlarını ben gibi gösterebiliyor musun ona ?
Belki de saklıyorsun en kuytularını Korkuyorsun suskunluğuna sığındığın şehirlerden..Bilmiyorum..Belki de çok yalnızsın onca kalabalığın içinde..
Ve beni özlüyorsun, kendinden bile gizleyerek özlemini

O an sil yüreğinin gözyaşlarını..Haykır tüm gücünle yalnızlığa Bırak bulsun seni düşlerin
Beni düşünme..Boşver hançerlediğin haylaz yüreğimi Ben ve yine ben hayranım sana, tüm yaşattıklarınla Her acı da seni anımsıyor yorgun duygularımHerşeye rağmen özlüyorum, sende tutuklu günlerimi...

Yüreğimi Eze Eze Veda Ettim Sana...
seqHerprHe
Ayın Üyesi
Ayın Üyesi
seqHerprHe

Kadın
İş/Hobiler : hJ biŞiiiiii kafama qöRe;)
NicK : qizém
<center><B><font color=white>Dur : Yüreğimi eze eze veda ettim sana Deli10
<center><B><font color=#fffff>Ta : Yüreğimi eze eze veda ettim sana Styl10
KişiseL iLeTi : eSki ben yoK aRtik ayaqNıizi denK aLın (; [] Şiİt sesi qes fasLa qaSma

Basarı Puanı:
Yüreğimi eze eze veda ettim sana Img_left70/100Yüreğimi eze eze veda ettim sana Empty_bar_bleue  (70/100)
Güclülük :
Yüreğimi eze eze veda ettim sana Img_left80/100Yüreğimi eze eze veda ettim sana Empty_bar_bleue  (80/100)
Seviye:
Yüreğimi eze eze veda ettim sana Img_left65/100Yüreğimi eze eze veda ettim sana Empty_bar_bleue  (65/100)
MesajKonu: Geri: Yüreğimi eze eze veda ettim sana   Yüreğimi eze eze veda ettim sana Icon_minitimeÇarş. 17 Ara. 2008, 17:43

ouff ßittim ciciX*iiim Yüreğimi eze eze veda ettim sana 47866
payLaşım için saoL dadNum mjx
CazZzqıR
V.i.P Üye
V.i.P Üye
CazZzqıR

Kadın
İş/Hobiler : öğrenCi
NicK : müfixxx =)
<center><B><font color=white>Dur : Yüreğimi eze eze veda ettim sana Seviml10
<center><B><font color=#fffff>Ta : Yüreğimi eze eze veda ettim sana Rock10
KişiseL iLeTi : Kmse umrumda değiL ßidaha qeLmez bu haYaT durma taDını çıkarT xD =))

Basarı Puanı:
Güclülük :
Yüreğimi eze eze veda ettim sana Img_left85/100Yüreğimi eze eze veda ettim sana Empty_bar_bleue  (85/100)
Seviye:
MesajKonu: Geri: Yüreğimi eze eze veda ettim sana   Yüreğimi eze eze veda ettim sana Icon_minitimeÇarş. 17 Ara. 2008, 22:22

seqHerprHe demiş ki:

Beğenmene sevindim aşkoo
Sağol yorumun için mjx
seqHerprHe
Ayın Üyesi
Ayın Üyesi
seqHerprHe

Kadın
İş/Hobiler : hJ biŞiiiiii kafama qöRe;)
NicK : qizém
<center><B><font color=white>Dur : Yüreğimi eze eze veda ettim sana Deli10
<center><B><font color=#fffff>Ta : Yüreğimi eze eze veda ettim sana Styl10
KişiseL iLeTi : eSki ben yoK aRtik ayaqNıizi denK aLın (; [] Şiİt sesi qes fasLa qaSma

Basarı Puanı:
Yüreğimi eze eze veda ettim sana Img_left70/100Yüreğimi eze eze veda ettim sana Empty_bar_bleue  (70/100)
Güclülük :
Yüreğimi eze eze veda ettim sana Img_left80/100Yüreğimi eze eze veda ettim sana Empty_bar_bleue  (80/100)
Seviye:
Yüreğimi eze eze veda ettim sana Img_left65/100Yüreğimi eze eze veda ettim sana Empty_bar_bleue  (65/100)
MesajKonu: Geri: Yüreğimi eze eze veda ettim sana   Yüreğimi eze eze veda ettim sana Icon_minitimeÇarş. 17 Ara. 2008, 22:56

cicix demiş ki:
seqHerprHe demiş ki:

Beğenmene sevindim aşkoo
Sağol yorumun için mjx

dance heRzamn meLeiM

Yüreğimi eze eze veda ettim sana
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir Son Veda