Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEmo ResimleriLatest imagesAramaGaleriKayıt OlGiriş yap

saçma anti emo yazısından bir tane daha

+7
crazy_angel
Dr.Fuchs<3
seqHerprHe
qhabush_qhis
secRet_girL
CazZzqıR
beLirsiz
11 posters
YazarMesaj
beLirsiz
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
beLirsiz

Kadın
İş/Hobiler : xD ya$amak
NicK : demonic souL
<center><B><font color=#fffff>Ta : saçma anti emo yazısından bir tane daha Rock10

saçma anti emo yazısından bir tane daha Empty
MesajKonu: saçma anti emo yazısından bir tane daha   saçma anti emo yazısından bir tane daha Icon_minitimeSalı 09 Ara. 2008, 09:06

o zamanlar 15 yasindaydim..

equrimle taksimde mc donaldsin

önünde ayaklarimizi uzatmis

konverslerimizi izliyoduk...

hayat berbatti..

ailemse beni asla kabullenmiyordu, sürekli çatisiyor, kavga ediyorduk..
birden biraz ilerde dilenen erkek arkadasima baktim
nede güzel saclari vardi. apaçi kivaminda saçlari, elinde dantelli eldiveniyle
götünde düstü düsecek siyah süper ezik kotu ve ayaginda adidas süperstarlariyla...
hayat cok yavan geldi o an.. inthar etmek götümü kesmek.. akan kani izlerken ölmeyi hayal ettim
bir anda kafama gelen tekme sonucu ayaga kalktim. tekmeyi atan mcdonalds guvenlikcisiydi
'' hadi lan sittrrRRR olun lan burdaN ORspuCocuklari'' dedigini hatirliyorum. ardindan cesur adimlarla gelen erkek arkadasimi gordum. zannetim ki dövecek adami o kadar hizli ve saglam adimlarla geliyordu ama tek duydugum
abiggggg nedegggn böylegg yapipsun kiggg''

oldu...

o an anladim ki ben bu cocuga gercekten asiktim

askim bu hareketi sonucunda daha bir büyüdü bartuya karsi..

mc donalds güvenligine karsi ezik durusu ve mutsuz ses tonuyla diklenmesi..

içimdeki ibnesel titresimlerime dokundu..

o an bartunun dudaklarina yapisip ölesiye öpmek istedim... ama toplumsal baskilar ve içimde yasattigim melankolim beni engelledi..daha sonra yolda yürümeye basladik, bartuyla ekürimizden kopuyor, tenha mekanlara dogru gidiyorduk.. sanki sözlesmis gibi damali ayakkabilarimiz bizi oraya götürüyordu...

arka sokaklarin dha derinlerine indikce, ortalik daha tenhalasiyor ve tanidik simalari görmek dahada zorlasiyordu. bunla ayni orantili olarak götümdeki savunmasizlik artiyor. pir pir atan melankolik kalbime kan durmadan biraz daha korku getiriyordu. sagda solda duran ve satasan '' birsey mi vardi cocuklar '' diyen pos biyikli elemanlari gormekten sikilmaya baslamistik. bartu ya döndüm. tüm gücümle üstüme cektim onu, bu arada sokagin bos ve los oldugunu biliyordum. elini direk götüme atan bartunun bu hosuna gitmisti. öpüstük. yüzümdeki beyazmi beyaz fondoten iyice bok oldu. yarisi bartunun suratina gecti. ansizin köseyi dönen 4 metalci gördük.
köseyi dönen 4 metalciyi gördügümde ask dolu götümün hisleri birden degisti... yusuflamaya basladi..metalcilerden biri 'heey beyler bakin emolara yiyisiyolar toposlar' dedi.. bu laf da küçük ve duygusal kalbimde derin yaralar açti.. bunu duyan bartu iliskimizdeki dominant karakter oldugundan 'neden böyle asaliosunuz kiieee bizii' dedi.
havadaki alayci kokuyu sezmis olmaliki bartu '' hadi gel emojum_askim_melikem '' gidelim dedi. XOXO* yazan elini elime dolamisti. hizli adimlarla uzaklasirken biz arkamizdan ''homo_emo'' seslerini duyuyorduk. agir adimlarla metalciler bizi izliyordu. bu asagilik laflar sonrasinda bartuya bakiyordum her seferinde suratinda mutlu bir gülümseme vardi. belliki disariya yansitmak istedigi homoluk, eziklik duygularini iyi yansitiyordu ve metalcilerden duydugu hakaretler bu isi dogru yaptigini tastikler seviyedeydi. hayatimda gordugum e melankolik mutlu aniydi bartunun.
bartunun bu seks kokan hareketleri, emo popomdaki hislerin geri dönmesine sebep olmustu.. artik beklemek istiyordum ama bir yandan da arkamizdan bizi takip eden metalcilerden korkuyordum.. sonuçta onlar bizi asla anlayamayacak, barbar ve duygusuz adamlardi.. tek dertleri pogo yapmak, kafa sallayip gothic hatunlarla yatmakti.. ve onlar asla ama asla bartunun bana davrandigi gibi duygusal bi sekilde popomu kavrayamazlardi... iste bu yüzden emoydum belkide.
emoluk dediginiz sey sadece eziklikten olusan bir kavramdi. evet bunu düsünmüstüm. eziktim magdurdum. gözüm ne parada ne puldaydi. tek istedigim taksimin ortasinda emo kenks lerimle, sheqerlerimle oturup, intahar tartismakti. birden bartunun ezik, ve homo tonundaki sesiyle tüm hayallerim ve düsüncelerimden siyrildim. hizli ol janem_emom_xxx dedi bana bartu. ardindan daha ezik bir sesle: '' hadiggg hayathmggg biragggzz hizlanalim ve izimiziggg kaybettirelim o barbarlara. '' dedi. sonra götümün aslinda askla degilde korkuyla kasildigini hatirlayarak adimlariimi hizlandirdim. karsimiza cikan ilk blink182 calan EMO_CAFE ye girdik. ordaki ezikligi hiçbiryerde gormemistim
blink 182nin enfes melodisi emo azginligimi daha da tetiklemisti.. bartu önce mekanda oturup biraz bunalima girip millerlarimizi yudumlamayi önerdi.. bense bartuyu doyasiya öpmek ve onun o siyah ojeli ve eldivenli ellerini popomda hissetmek istiyordum.. tabi ben ezik ve ötesi bir emo oldugumdan dolayi bu vahsice hislerimi askima söyleyemedim ve millerlarimizi alip, yer minderlerine oturduk...
ardindan yanimiza, ansizin mekanin sahibi sübyanci cemal abi geldi. cemal abi, az sübyanci az pezeveng az keraneci deildi. tam bir oçtu. bartunun kafasini oksadi ona göz kirpti, sevgilinde tatliymis dedi. biraz mutlu oldum. cunku kmse daha once bana ezik disinda bir iltifatta bulunmamisti. ardindan cemal abi barutyu yanina cagirdi. yüzünde seytani bir gülümseme vardi. bartu kalkti bana '' asqiggm gelcem hemen ben hesaplara baqacaz cemal abimle '' dedi. sonra uzaklasti. cemal abi bunu ensesinden tutup ilk gordugu odaya, tuvalete soktu. bartu diz coktu emmeye basladi cemal abinin cok hosyuna gidiodu bu. sans oki benimde tuvaletim gelmisti.
ben tüm bunlardan habersiz tuvalete girdiigimde, aci manzarayla karsilastim.. evet birtanecik kelebegim, pembe tavsanim,dominant erkegim bartum cemal abinin solucanini emiyordu.. içimde korkunç bir aci hissettim.. meger o içtigimiz millerlarin bedeli cemal abi tarafindan böyle aliniyordu... ben bu duygular içindeyken cemal abi 'devam etceksen et etmiceksen siktir ulan burdan götveren!!' diyip, ezik duygularimi daha bir ezdi.. bartunun isini bitirip tuvaletten çikmasini bekliyordum o igrenç millerimi yudumlarken...
bartunun isini bitirmesini bekledim. fakat benim karsilastigim manzaranin aynisiyla bir baska müsteri karsilasmasin diye üstün ezik zekami kullanarak, siyah rujumla tuvaletin kapisina ''dikkat solucan vardir'' yazisini yazdim. ardindan 10 dk sonra bartu geldi. bartu gereksiz bir melankolizm icindeydi. birsey demeden elimi tutttu belliki yakalandigi icin üzgündü. ezklik katsayisi bu sefer onuda rahatsiz edecek seviyede artmisti. solucan emen emo olmustu. aslinda butun emolar solucan emmiyorlar miydi? bu soruyu kendime daha ilerde soracaktim. ama o an aklimdan sadece bartunun evine gidip biraz uzanmak dinlemek istegi geciyordu sadece..
ben bu düsünceler içindeyken bartu, 'artik gidelim' dedi. ses tonundaki eziklik ve aci iliklerime kadar islemisti.. bartunun evine dogru yola çiktik.. yürümeye basladik.. sanki her adim attigimda cemal abinin solucanindan daha ffazla uzaklasiyor ve bartunun seksapalitesine kapilmaya basliyordum yeniden... hiç konusmadik sadece ayaklarina bakarak yürüyen batunun saçlariyla kapattigi gözlerine arada bir bakiyor, tenini tenimde istiyordum..
belliki kafamdaki bu igrenc ama bir o kadarda fantezik aniyi bartu evinde bana yasatmak istiyordu. suratindaki o igrenc gülümsemeden bunu anliyordum. birden dilini dudaklarinin ustunde gezdirdi. belliki benim söylemeye utandigim sperm kalintilarini sezmisti ve diliyle bikerette temizlemisti orayi. simdi sevgilim aksiyon sirasinda lusan saç bozuklugu disinda eskisinn aynisiydi. hizli adimlarla evine gidiyorduk bartunun. gene içimi emo olmanin gerekligindendir heralde bir eziklik melankolisi kaplamisti. o zaman dedim ki '' ulan ben ne kadar cok melankoli '' diyorum beynimde. fazla yurumemistik taksimden tarlabasina indik ve bartunun evine girdik.
eve girdigimizde bartu banyoya yöneldi.. 'nereye gidiyorsun pembe kaplumbagam??!!' dedim.. o da 'bu aci solucan deneyiminden hiçbir ani askimizda kalmasin istiyorum..'dedi. önce ezik emo beynim bu cümlenin altinda yatan anlami algilayamamisti ama bartu eline dis firçasini aldiginda herseyi anladim... bu romantik hareketi beni benden almis, evde yalniz olmamiz ve fonda çalan love song duygularimi iyice harekete geçirmisti.. banyodan tam çikacakken bartunun kollarina atladim ve dudagina masum bir öpücük kondurdum... iliskimizin erkeksi yüzü bartu da artik beni hissetmek istiyordu ki kendine dogru çekti ve popoma narin ama bir o kadar da duygusal ellerle dokunmaya basladi...
bartu ojeli elleriyle götümü kavradi. kaldirdi ve beni yataga firlatti. kalbim pir pir atiyordu. önce süper eskimis kotumu indirdi. altinda ayi yogili donumla öylece yatakta onu ister vaziyette bekliyordum. ellerni gögüslerimde gezdirmeye basladi. tshirtmten iceri soktu ellerini südyenlermin ustunde gezdirdi biraz sonrasinda üstünü cikart diye kas göz yapti. ben üstümü cikartirken oda kotunu cikartti. zaten cok zorlanmadi cunku kot kotunden düstü düsecekti. ben üstümü cikartip onu izlerken ansizin içeri en az onun kadar emo olan abisi daldi. sevgilim kapiyi kapatmayi unutmustu. emo abi odada cümbüs oldugunu anlaynca hemen memintolarima bakti. ve grup yapmayi önerdi. bu arada kalbim hizli hizli atiyor. bartunun abisini istiyrdum. yaninda bartuyuda.
bartunun abisi burkay da eksinimiza katilmisti artik.. bir yandan memislerimde burkayin elleri, bir yandan popomda bartunun elleri vardi.. inanilmaz bir histi bu... iste emo olmak ve içimdeki eziklik bu olsa gerekti.. derken iliskimizin dominant kismi bartu popomda enfes bir aciya sebep oldu... iste o an bu korkunç ve aci dolu gündeki en güzel ve duygusal aciyi yasiyordum.. ne bartunun miller için öpptügü solucan, nede metalcilerin asagilamalari önemliydi artik benim için... önemli olan tek sey vardi.. artik emolugun üstten fotograf çektirmek ve saçimla gözümü kapatmaktan sonraki en önemli sartini yerine getirmistim.. götü kaybetmek..
CazZzqıR
V.i.P Üye
V.i.P Üye
CazZzqıR

Kadın
İş/Hobiler : öğrenCi
NicK : müfixxx =)
<center><B><font color=white>Dur : saçma anti emo yazısından bir tane daha Seviml10
<center><B><font color=#fffff>Ta : saçma anti emo yazısından bir tane daha Rock10
KişiseL iLeTi : Kmse umrumda değiL ßidaha qeLmez bu haYaT durma taDını çıkarT xD =))

Basarı Puanı:
saçma anti emo yazısından bir tane daha Img_left90/100saçma anti emo yazısından bir tane daha Empty_bar_bleue  (90/100)
Güclülük :
saçma anti emo yazısından bir tane daha Img_left85/100saçma anti emo yazısından bir tane daha Empty_bar_bleue  (85/100)
Seviye:
saçma anti emo yazısından bir tane daha Img_left90/100saçma anti emo yazısından bir tane daha Empty_bar_bleue  (90/100)
MesajKonu: Geri: saçma anti emo yazısından bir tane daha   saçma anti emo yazısından bir tane daha Icon_minitimeSalı 09 Ara. 2008, 14:49

qüzel paylaşım
saol cnm
secRet_girL
V.i.P Aktif Üye
V.i.P Aktif Üye
secRet_girL

Kadın
İş/Hobiler : öqrenCiiii/müzik,fokLör
NicK : keLeßek
<center><B><font color=white>Dur : saçma anti emo yazısından bir tane daha Doferi10

Basarı Puanı:
saçma anti emo yazısından bir tane daha Img_left75/100saçma anti emo yazısından bir tane daha Empty_bar_bleue  (75/100)
Güclülük :
saçma anti emo yazısından bir tane daha Img_left80/100saçma anti emo yazısından bir tane daha Empty_bar_bleue  (80/100)
Seviye:
saçma anti emo yazısından bir tane daha Img_left70/100saçma anti emo yazısından bir tane daha Empty_bar_bleue  (70/100)
MesajKonu: Geri: saçma anti emo yazısından bir tane daha   saçma anti emo yazısından bir tane daha Icon_minitimeSalı 09 Ara. 2008, 16:15

güzeLmiş xD
sağoL
qhabush_qhis
V.i.P Üye
V.i.P Üye

Kadın
İş/Hobiler : OLe bOLe...
NicK : x_DiLLiqaF_x
<center><B><font color=white>Dur : saçma anti emo yazısından bir tane daha Tehlik10
<center><B><font color=#fffff>Ta : saçma anti emo yazısından bir tane daha Mtl10
KişiseL iLeTi : † İremHaş2oo †

Basarı Puanı:
saçma anti emo yazısından bir tane daha Img_left70/100saçma anti emo yazısından bir tane daha Empty_bar_bleue  (70/100)
Güclülük :
saçma anti emo yazısından bir tane daha Img_left85/100saçma anti emo yazısından bir tane daha Empty_bar_bleue  (85/100)
Seviye:
saçma anti emo yazısından bir tane daha Img_left80/100saçma anti emo yazısından bir tane daha Empty_bar_bleue  (80/100)
MesajKonu: Geri: saçma anti emo yazısından bir tane daha   saçma anti emo yazısından bir tane daha Icon_minitimeC.tesi 13 Ara. 2008, 20:54

okumdm cnku bok qbı OLdnu hıssddım tıpık kro emo OzeLLkLrı ısde hpsı aynı boq amq DUYQusal erqnLr annenızzn qucaına qıdıp aLaın amq bye
seqHerprHe
Ayın Üyesi
Ayın Üyesi
seqHerprHe

Kadın
İş/Hobiler : hJ biŞiiiiii kafama qöRe;)
NicK : qizém
<center><B><font color=white>Dur : saçma anti emo yazısından bir tane daha Deli10
<center><B><font color=#fffff>Ta : saçma anti emo yazısından bir tane daha Styl10
KişiseL iLeTi : eSki ben yoK aRtik ayaqNıizi denK aLın (; [] Şiİt sesi qes fasLa qaSma

Basarı Puanı:
Güclülük :
Seviye:
saçma anti emo yazısından bir tane daha Img_left65/100saçma anti emo yazısından bir tane daha Empty_bar_bleue  (65/100)
MesajKonu: Geri: saçma anti emo yazısından bir tane daha   saçma anti emo yazısından bir tane daha Icon_minitimePerş. 18 Ara. 2008, 16:52

p. için thanqs baby
Dr.Fuchs<3
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
Dr.Fuchs<3

Erkek
İş/Hobiler : çaLışmak en büyük hoBim
NicK : Dr.Fuchs
<center><B><font color=white>Dur : saçma anti emo yazısından bir tane daha Artiz10
<center><B><font color=#fffff>Ta : saçma anti emo yazısından bir tane daha Emo10
KişiseL iLeTi : sαиα ßiи cαи fєdα sєvєи иє Чαpмαz [?] (L)

MesajKonu: Geri: saçma anti emo yazısından bir tane daha   saçma anti emo yazısından bir tane daha Icon_minitimePerş. 22 Ocak 2009, 19:37

Ğzl Paylaşım Eline Saglık Bi Haylide Komik x)
crazy_angel
V.i.P Üye
V.i.P Üye
crazy_angel

Kadın
İş/Hobiler : öğrenci/çılgınlık yapmak
NicK : ﻮค๓є ๏שєг
<center><B><font color=white>Dur : saçma anti emo yazısından bir tane daha Alayci10

MesajKonu: Geri: saçma anti emo yazısından bir tane daha   saçma anti emo yazısından bir tane daha Icon_minitimeCuma 23 Ocak 2009, 10:44

zuhaha phaylaşım için sağol bebem
J@CK@N@P&#8364$
Banlı Üye
Banlı Üye
J@CK@N@P&#8364$

Kadın
İş/Hobiler : gezmek tozmak arkilerle takılıp parti vermek
NicK : !!blackout!!
<center><B><font color=white>Dur : saçma anti emo yazısından bir tane daha Artiz10
<center><B><font color=#fffff>Ta : saçma anti emo yazısından bir tane daha Emo10
Uyarı Sistemi : saçma anti emo yazısından bir tane daha Bans

MesajKonu: Geri: saçma anti emo yazısından bir tane daha   saçma anti emo yazısından bir tane daha Icon_minitimeC.tesi 24 Ocak 2009, 19:17

phaylaşım için thanks ya ztn bu anti emo yazılarının hepsi birbirine benzio... ...yazacak bişi bulamıo pislikler
kumrujan
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o

Kadın
İş/Hobiler : cHOKk Faaqüee x)
NicK : CaRRoLine x)
<center><B><font color=white>Dur : saçma anti emo yazısından bir tane daha Utanc10
<center><B><font color=#fffff>Ta : saçma anti emo yazısından bir tane daha Styl10
KişiseL iLeTi : ßiiS a$q'ı méLéQLeeRden CaLduUukK x))

Basarı Puanı:
Güclülük :
Seviye:
saçma anti emo yazısından bir tane daha Img_left65/100saçma anti emo yazısından bir tane daha Empty_bar_bleue  (65/100)

MesajKonu: Geri: saçma anti emo yazısından bir tane daha   saçma anti emo yazısından bir tane daha Icon_minitimePerş. 12 Şub. 2009, 18:58

hmm hoşmuşş cnm p.icin saol x) 02
emo_boy_
V.i.P Üye
V.i.P Üye
emo_boy_

Erkek
İş/Hobiler : P!LoTuM HerGün UçuoRum
NicK : 3mO Jojuq Göqan
<center><B><font color=white>Dur : saçma anti emo yazısından bir tane daha Yasasi10

Basarı Puanı:
Güclülük :
Seviye:
saçma anti emo yazısından bir tane daha Img_left100/100saçma anti emo yazısından bir tane daha Empty_bar_bleue  (100/100)
MesajKonu: Geri: saçma anti emo yazısından bir tane daha   saçma anti emo yazısından bir tane daha Icon_minitimeCuma 13 Şub. 2009, 14:01

bhnce bunları yasandaa bi 3modur.diqqad eddysenz sanqy bi 3moymuşş giby 3moları tanıolar.anlamiom nası biiliolar
BuquRtLenLY*ReCeL
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
BuquRtLenLY*ReCeL

Kadın
İş/Hobiler : fuLL tiME gıcıkLık qweqwe xD
NicK : Red*Mm xD mjX :D yeaH xD
<center><B><font color=white>Dur : saçma anti emo yazısından bir tane daha Alayci10
KişiseL iLeTi : beN hiÇ unutMadıM nE 0 ŞArkıYı nDe sNi... seN bLe unuTtuRamaDın beNdeKi snİ..!

Basarı Puanı:
saçma anti emo yazısından bir tane daha Img_left0/0saçma anti emo yazısından bir tane daha Empty_bar_bleue  (0/0)
Güclülük :
saçma anti emo yazısından bir tane daha Img_left0/0saçma anti emo yazısından bir tane daha Empty_bar_bleue  (0/0)
Seviye:

MesajKonu: Geri: saçma anti emo yazısından bir tane daha   saçma anti emo yazısından bir tane daha Icon_minitimePerş. 10 Eyl. 2009, 15:16

p. içiN tŞkLEr

saçma anti emo yazısından bir tane daha
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Anti Flag