Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEmo ResimleriLatest imagesAramaGaleriKayıt OlGiriş yap

sewmekmi sevilmek mi ??

4 posters
YazarMesaj
CazZzqıR
V.i.P Üye
V.i.P Üye
CazZzqıR

Kadın
İş/Hobiler : öğrenCi
NicK : müfixxx =)
<center><B><font color=white>Dur : sewmekmi sevilmek mi ?? Seviml10
<center><B><font color=#fffff>Ta : sewmekmi sevilmek mi ?? Rock10
KişiseL iLeTi : Kmse umrumda değiL ßidaha qeLmez bu haYaT durma taDını çıkarT xD =))

Basarı Puanı:
sewmekmi sevilmek mi ?? Img_left90/100sewmekmi sevilmek mi ?? Empty_bar_bleue  (90/100)
Güclülük :
sewmekmi sevilmek mi ?? Img_left85/100sewmekmi sevilmek mi ?? Empty_bar_bleue  (85/100)
Seviye:
sewmekmi sevilmek mi ?? Img_left90/100sewmekmi sevilmek mi ?? Empty_bar_bleue  (90/100)
sewmekmi sevilmek mi ?? Empty
MesajKonu: sewmekmi sevilmek mi ??   sewmekmi sevilmek mi ?? Icon_minitimePerş. 27 Kas. 2008, 22:30

Arkadaşımı beklerken boş masa bulamamış bir amca, benim masama oturdu. Sohbet etmeyi çok sevdiği anlaşılıyordu. O konuşuyor ben yorum yapıyordum. Emekli öğretmenmiş.
Anılarını anlattı...
Sonra gözümün içine bakarak:

- kizim sevmek mi istersin sevilmek mi? dedi.
Ne cevap vereceğimi bilemedim.
- İkisini istesem çok şey mi istemiş olurum?
- İkisi sunulmadı. Sana sadece birini seçme hakkı veriliyor.
Düşünüyorum düşünüyorum cevapsızım. Sevilmek, evet çok güzel. Sen sevmedikten sonra o seni sevse ne olur?
Ya sevmek? Eğer karşındakinin seni sevmediğini anlarsan, o da acı verir.
Ben karşımdakinin beni sevmediğini öğrendiğimdeki acıyı tatmak pahasına da olsa sevmeyi seçtim.

- Evet, cevabım SEVMEK. Bu sorunun cevabını siz de verecek misiniz?

- Tabi kii kizim . Bundan 35 yıl önce çok yakışıklıydım, bakma şimdi yaşlandım. Hep sevildim. Sonunda beni seven, ilerde seveceğimi düşündüğüm biri ile evlendim. Ömrümün yarıdan fazlasını bir gün severim ümidiyle geçirdim. Eşim beni çok sevdi. Bir gün bile saygıda kusur etmedi. Onu sevmediğimi hissetmesin diye çok uğraştım. Geçen gün karımı toprağa verdik. Ölmeden önceki son konuşmamızda bana "Sana çok teşekkür ederim, beni bu hayatta mutlu ettin, anne olmamı sağladın, beni bilerek hiç üzmedin. Senin beni sevmeni sağlayamadım ama seni çok sevdim" dedi.
Meğer anlamış onu sevmediğimi, aslında sevemediğimi.

- Peki hiç aşık olmadınız mı?
- Oldum elbette
- Peki niye onunla evlenmediniz?
- Çünkü o başkasını seviyordu. Ona söyleyemedim. Onun için kızlarla hep gönül eğlendirdim. Olmadı, ondan başkasını sevemedim.

- Ne mutlu size ki sizi çok seven biri ile evlenmişsiniz.
- Evet kizim, haklısın ama ben SEVİLMEK şıkkını seçtiğim için olmadı. İstemeden ona da hakketiği mutluluğu yaşatamadım. Sevilmeye doydum ama sevmeye
hala açım...

peki ya sizler bu soruya nasil cevap verirdiniz
sevmek mi istersiniz , sevilmekmi?

not:aLıntıdıR burun
CazZzqıR
V.i.P Üye
V.i.P Üye
CazZzqıR

Kadın
KişiseL iLeTi : Kmse umrumda değiL ßidaha qeLmez bu haYaT durma taDını çıkarT xD =))

Basarı Puanı:
Güclülük :
sewmekmi sevilmek mi ?? Img_left85/100sewmekmi sevilmek mi ?? Empty_bar_bleue  (85/100)
Seviye:
MesajKonu: Geri: sewmekmi sevilmek mi ??   sewmekmi sevilmek mi ?? Icon_minitimePerş. 27 Kas. 2008, 22:31

ben sewmek şıkkını seçtiğimden yaklaşık 1 buçık yıldır bekliyorum =)))
secRet_girL
V.i.P Aktif Üye
V.i.P Aktif Üye
secRet_girL

Kadın
İş/Hobiler : öqrenCiiii/müzik,fokLör
NicK : keLeßek
<center><B><font color=white>Dur : sewmekmi sevilmek mi ?? Doferi10

Basarı Puanı:
sewmekmi sevilmek mi ?? Img_left75/100sewmekmi sevilmek mi ?? Empty_bar_bleue  (75/100)
Güclülük :
sewmekmi sevilmek mi ?? Img_left80/100sewmekmi sevilmek mi ?? Empty_bar_bleue  (80/100)
Seviye:
sewmekmi sevilmek mi ?? Img_left70/100sewmekmi sevilmek mi ?? Empty_bar_bleue  (70/100)
MesajKonu: Geri: sewmekmi sevilmek mi ??   sewmekmi sevilmek mi ?? Icon_minitimeSalı 09 Ara. 2008, 18:24

ben her ikisinide seçtim yaaa
seqHerprHe
Ayın Üyesi
Ayın Üyesi
seqHerprHe

Kadın
İş/Hobiler : hJ biŞiiiiii kafama qöRe;)
NicK : qizém
<center><B><font color=white>Dur : sewmekmi sevilmek mi ?? Deli10
<center><B><font color=#fffff>Ta : sewmekmi sevilmek mi ?? Styl10
KişiseL iLeTi : eSki ben yoK aRtik ayaqNıizi denK aLın (; [] Şiİt sesi qes fasLa qaSma

Basarı Puanı:
sewmekmi sevilmek mi ?? Img_left70/100sewmekmi sevilmek mi ?? Empty_bar_bleue  (70/100)
Güclülük :
sewmekmi sevilmek mi ?? Img_left80/100sewmekmi sevilmek mi ?? Empty_bar_bleue  (80/100)
Seviye:
sewmekmi sevilmek mi ?? Img_left65/100sewmekmi sevilmek mi ?? Empty_bar_bleue  (65/100)
MesajKonu: Geri: sewmekmi sevilmek mi ??   sewmekmi sevilmek mi ?? Icon_minitimeÇarş. 17 Ara. 2008, 17:56

sevmeK ve seviLmek iqiside bhnJe iqisi olunca asK oLuo kalb
ChuqY__GiirL.
Moderator
Moderator
ChuqY__GiirL.

Kadın
İş/Hobiler : ßenm iŞm/qCüm/HobM/FObiim öLm
NicK : BééPek'm xD
<center><B><font color=white>Dur : sewmekmi sevilmek mi ?? Yasasi10
<center><B><font color=#fffff>Ta : sewmekmi sevilmek mi ?? Gthc10

Basarı Puanı:
sewmekmi sevilmek mi ?? Img_left95/100sewmekmi sevilmek mi ?? Empty_bar_bleue  (95/100)
Güclülük :
Seviye:
MesajKonu: Geri: sewmekmi sevilmek mi ??   sewmekmi sevilmek mi ?? Icon_minitimeÇarş. 17 Ara. 2008, 17:58

SewiLmeeK
CazZzqıR
V.i.P Üye
V.i.P Üye
CazZzqıR

Kadın

Basarı Puanı:
Güclülük :
Seviye:
MesajKonu: Geri: sewmekmi sevilmek mi ??   sewmekmi sevilmek mi ?? Icon_minitimeÇarş. 17 Ara. 2008, 22:20

seqHerprHe demiş ki:
sevmeK ve seviLmek iqiside bhnJe iqisi olunca asK oLuo kalb

eheueheu eevt =))

sewmekmi sevilmek mi ??
1 sayfadaki 1 sayfası