Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEmo ResimleriLatest imagesAramaGaleriKayıt OlGiriş yap

11 yıL....

5 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

11 yıL.... Empty
MesajKonu: 11 yıL....   11 yıL.... Icon_minitimePaz 23 Kas. 2008, 16:56

11 yıl önce..

>>

Okul değiştirmişim.Yeni bir okul,yeni insanlar,yeni bir ortam...>>

Ve sen..>>

Okulun ilk günü dikkatimi çekmiştin zaten.Bakışların garipti.Normalde bana öyle bakan biri ağzının payını çoktan almış olurdu ama nedenini hala bilmiyorum,sen hiç batmazdın gözüme.>>

Çocuktuk daha...Ergenliğin ilk dönemleri..Kendimi acayip büyük zannederdim.Bilmiş havalar,genç kız edaları.>>

Bir de sen..>>

Yan sınıftaydın.Ve daha bir “merhaba”mız bile yoktu.Zaten okul değişikliği vurmuş bana,bunalımdayım! >>

Bir de sen..>>

Neden bilmiyorum,hayatımda ilk kez hissettiğim bu “şey” bana fena vurmuştu,neydi bu?..>>

*** >>

O sene bitti geçti.Senin sınıftan bir kız vardı bizim serviste.O yaz karşılaştık onunla. Sohbet koyulaştı.”Bizim sınıfta biri var.” Dedi. “Farkındayım 18 kişilik sınıfta insanlar olması çok doğal.” Gibisinden uyduruk bi cevap verdim kıza. >>

“Seni seviyor..”>>

dedi..Şaşırdım..Çocuktum!Sevmek mi?!>>

“Kim o densiz?”>>

“Neyse boş ver..Biliyorsundur zaten”>>

Üstelemiyorum.Evet biliyorum.Sensin..>>

Sen..>>

***>>

Ertesi yıl.Ortaokuldan mezun olucaz. Başlarda ısınamadığım arkadaşlarımdan ayrılacak olmak daha okulun ilk günlerinde acı görünmüştü gözüme.Acımın asıl nedenini sonra anlayacaktım.Evet,ayrılacağım için üzüleceğim arkadaşlarım vardı,>>

Bir de sen..>>

***>>

Bir öğle arasından sonra sınıfa girdim bir ara.Biri sıramda oturmuş çözülmemiş ve çözülmeyecek olan test kitaplarımı karıştırıyor.Ben sınıfa girince toparlanıp kalkıyor,görüyorum onu..Sen..Afalladın. Benim de sinirlerim tepemde ..>>

“Ne iş??”>>

“Şeyy..”>>

“Ney?”>>

“Benim kuzenimde de aynı test kitapları va-vardı da işte ona şeyediyodum..”>>

“Şeyetmen bittiyse çekilir misin,sırama oturucam!.”>>

Kıpkırmızı oluyor yüzün.Neden öyle tersledim seni bilmiyorum..Çocuktum!Heyecan vardı.>>

Bir de sen..>>

***>>

Derken geçti aylar..Ayrılık vakti! Seni bir daha görmeyecektim,bu masal da burada bitecekti! Masal mıydı? Bilmiyordum..Çocuktum!Pembe bulutlarımın arasına sakladığım düşlerim vardı,>>

Bir de sen..>>

***>>

Ertesi yıl..Lise! Çocuktum? Hayır,hayır ben büyüdüm!>>

Sınıfıma doğru ilerliyorum.Yine aynı okul ama sınıfım farklı.Derken tanıdık bir yüz çarpıyor gözüme..>>

Sen..>>

Duraladım..Sen de öyle..Hafif bir tebessüm yayıldı yüzüne..Artık bulutlarımın arasından çıkacaktı düşlerim.Umutlarım vardı,>>

Bir de sen..>>

***>>

Bu kez başka biri geldi söyledi..>>

“Biri seni seviyor..”>>

“Tamam biliyorum,sus…”>>

diye sert çıktım.>>

Büyüdüm sanmıştım,büyümemişim...İlk kez hissettiğim o şey hala içimde..Ne hissettiğimi bir bilsem..>>

***>>

O kız benimle konuştuktan sonra garipleştin biraz. Yüzün asık,tebessümün sönmüş. İçim neden acıyor? Neden bana böyle dik dik bakıyorsun? Bilmiyorum.. Garip bir yorgunluk tüm benliğimi sarıyor. Ne bu?!..>>

***>>

Sınıftan bir arkadaşla sohbet ediyoruz bir gün. Canım çok sıkkın. Derdimi ona açsam,belki bana neler olduğunu,neden bu hale geldiğimi açıklayacak biliyorum.Tam buna hazırlanırken kulağıma seni sevdiğini fısıldıyor…Kulaklarım uğulduyor.Ne söylediğini ancak kavrıyorum..>>

O benim çok sevdiğim canım arkadaşım!.>>

***>>

> >

Umutlarımı saklayabileceğim pembe bulutlarım yok artık..>>

> >

***>>

Bir gün benim yapamadığımı yaptı.Gelip açıldı sana.Ve sen ne yaptın? Kabul ettin..Bulutlarım yoktu ama sen vardın!>>

Artık sen de yoksun..>>

İçimdeki acı gözlerime yansımış,yanaklarım ıslanıyor.Yağmur mu bu? Değil.. Neden ağlıyorum? Bilmiyorum..>>

***>>

Her gün aşk hikayenizi dinliyorum arkadaşımdan.Çektiğin aşk dolu mesajları gösteriyor bana,içim defalarca burkuluyor sanki.Gülümse haydi,gülümse anlamasınlar!Yüzüme zoraki oturttuğum tebessüm yanaklarımı acıtıyor artık.Acıyan sadece yanaklarım mı?!>>

> >

Gittiğiniz ilk film,buluştuğunuz ilk yer,tanışma tarihiniz,birbirinize aldığınız hediyeler..Hepsi gözlerimin önünden geçiyor..Pembe bulutlarım rengini çoktan yitirmiş..Ben mi? Ben yokum sanki.. >>

***>>

Artık aramızda bir arkadaşlık var. Eskiyi tamamen unutmuşum,sen gül,bana yeter..Sabahları bana “günaydın” demen bile içimi sızlatırken ben yavaş yavaş kavrıyorum artık..>>

Ve yüreğimle birlikte hitap ediyorum sana,>>

“sevdiğim”..>>

***>>

Seni mutlu görmek hem çok güzel,hem de çok kötü..Artık alıştım,gözümün önünde bakışmanız,mektuplarınızı birbirinize iletmek için beni kullanmanız,küstüğünüzde arabulucu olarak beni görmeniz>>

bile batmıyor..>>

> >

Bir gün ta gözlerimin içine bakarak>>

“Ben O’nu çok seviyorum..”>>

diyorsun..>>

İçim hiç acımadığı kadar acıyor ve ben üzüldüğümü sana belli etmemeliyim.Gözlerim dolu dolu gülümsüyorum.O kız..”Sevdiğim”in sevdiğidir.Saygı duyuyorum..Ve ben artık iyice eminim..>>

“Seni seviyorum..”>>

***>>

Sizi el ele gördüğümde,önümde sarıldığınızda,onu yanağından öpüp sonra bana bakıp güldüğünde bile azalmadı sevgim..Arttı..Arttı..Siz evlilik hayalleri kurarken ben ağladım..Siz birbirinizin dert ortağıyken ben günlüğüme bile yazamadım seni..Kıymetlimdin..Geç anladım..>>

***>>

Artık iyice samimiydik.En sevdiğin arkadaşın olduğumu söylüyordun..İçimin acısı olduğu yerde duruyordu,sense çok mutluydun..>>

Bir gün yürürken kenardaki sarmaşıktan bir beyaz gül kopardın.Ne yapıyorsun diye gözlerimi dikmiş sana bakarken birden gülü bana uzattın..Şaşırdım..Sen bana gül…? Evet bundan bi anlam çıkarmamalıydım ama hani edebiyat sınavına girerken bana verdiğin silgi var ya! İşte onu sakladığım kutunun içine koydum gülümü.Sonra üzerine ismini yazdığın bir kağıt parçası vardı bende.İsmini yazdığın sadece kağıt mıydı,yoksa bir de ismini kazıdığım bir yüreğim mi vardı? Ben cevabı biliyorum..Sen hala bilmiyorsun..>>

***>>

Aylar geçti..Ben bununla yaşamaya alıştım. Sen, seni sevdiğimi hiç bilmedin ve hiç bilmeyecektin. >>

Çocuktum..Bir sürü hata yapmıştım..>>

Büyüdüm..Hatalarım arttı!>>

Acılar insanı olgunlaştırırmış..Ben neden olgunlaşmadım? Benim bir çocukluğum vardı,bir kurumuş beyaz gülüm,>>

Bir de sen..>>

***>>

Şimdi aldığım bu beyaz zarf..Açmıyorum..Bu bir davetiye, biliyorum..Nikahını izleyecek kadar güçlü değilim sevdiğim, affet…>>

Ve zarfla birlikte gelen bu beyaz gül demeti alt üst etti beni..Az önce okudum içindeki notu..>>

“Sevdiğim hep sendin..”>>

***>>

11 yıl önce pembe bulutlarımın arasına sakladığım umutlarım vardı sevdiğim.Şimdi ne pembe bulutlarım var,>>

Ne de sen

sorry
CazZzqıR
V.i.P Üye
V.i.P Üye
CazZzqıR

Kadın
İş/Hobiler : öğrenCi
NicK : müfixxx =)
<center><B><font color=white>Dur : 11 yıL.... Seviml10
<center><B><font color=#fffff>Ta : 11 yıL.... Rock10
KişiseL iLeTi : Kmse umrumda değiL ßidaha qeLmez bu haYaT durma taDını çıkarT xD =))

Basarı Puanı:
11 yıL.... Img_left90/10011 yıL.... Empty_bar_bleue  (90/100)
Güclülük :
11 yıL.... Img_left85/10011 yıL.... Empty_bar_bleue  (85/100)
Seviye:
11 yıL.... Empty
MesajKonu: Geri: 11 yıL....   11 yıL.... Icon_minitimePaz 23 Kas. 2008, 18:03

offff bittim yha sprrr bişe
p.iChn saol cnm
seqHerprHe
Ayın Üyesi
Ayın Üyesi
seqHerprHe

Kadın
İş/Hobiler : hJ biŞiiiiii kafama qöRe;)
NicK : qizém
<center><B><font color=white>Dur : 11 yıL.... Deli10
<center><B><font color=#fffff>Ta : 11 yıL.... Styl10
KişiseL iLeTi : eSki ben yoK aRtik ayaqNıizi denK aLın (; [] Şiİt sesi qes fasLa qaSma

Basarı Puanı:
11 yıL.... Img_left70/10011 yıL.... Empty_bar_bleue  (70/100)
Güclülük :
11 yıL.... Img_left80/10011 yıL.... Empty_bar_bleue  (80/100)
Seviye:
11 yıL.... Img_left65/10011 yıL.... Empty_bar_bleue  (65/100)
11 yıL.... Empty
MesajKonu: Geri: 11 yıL....   11 yıL.... Icon_minitimeÇarş. 17 Ara. 2008, 18:04

ouff bhncede spr p. için saol
ChuqY__GiirL.
Moderator
Moderator
ChuqY__GiirL.

Kadın
İş/Hobiler : ßenm iŞm/qCüm/HobM/FObiim öLm
NicK : BééPek'm xD
<center><B><font color=white>Dur : 11 yıL.... Yasasi10
<center><B><font color=#fffff>Ta : 11 yıL.... Gthc10

Basarı Puanı:
11 yıL.... Img_left95/10011 yıL.... Empty_bar_bleue  (95/100)
Güclülük :
Seviye:
11 yıL.... Img_left85/10011 yıL.... Empty_bar_bleue  (85/100)
11 yıL.... Empty
MesajKonu: Geri: 11 yıL....   11 yıL.... Icon_minitimeÇarş. 17 Ara. 2008, 18:16

waYYh be .. sorry
qnnsu
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
qnnsu

Kadın
İş/Hobiler : işimm yoq bnmm
NicK : qansu
<center><B><font color=white>Dur : 11 yıL.... Komik10
<center><B><font color=#fffff>Ta : 11 yıL.... Rock10
KişiseL iLeTi : OndNn yOqq BnDE BBKIJHOLI

Basarı Puanı:
11 yıL.... Img_left40/10011 yıL.... Empty_bar_bleue  (40/100)
Güclülük :
11 yıL.... Img_left50/10011 yıL.... Empty_bar_bleue  (50/100)
Seviye:
11 yıL.... Img_left35/10011 yıL.... Empty_bar_bleue  (35/100)

11 yıL.... Empty
MesajKonu: Geri: 11 yıL....   11 yıL.... Icon_minitimeÇarş. 17 Ara. 2008, 19:43

çoqq gzll thnxx beebmm ehuehu
DarK_q0tH
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
DarK_q0tH

Kadın
İş/Hobiler : yhoqq
NicK : Deli mooo
<center><B><font color=white>Dur : 11 yıL.... Dans10
<center><B><font color=#fffff>Ta : 11 yıL.... Punk10