Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEmo ResimleriLatest imagesAramaGaleriKayıt OlGiriş yap

En guZel cvBı kımVErecEk bakalımm xD

3 posters
YazarMesaj
çokgüzel
AdminisTrator
AdminisTrator

Kadın
<center><B><font color=white>Dur : En guZel cvBı kımVErecEk bakalımm xD Doferi10
<center><B><font color=#fffff>Ta : En guZel cvBı kımVErecEk bakalımm xD Trzyny10
Uyarı Sistemi : En guZel cvBı kımVErecEk bakalımm xD 1

Basarı Puanı:
En guZel cvBı kımVErecEk bakalımm xD Img_left100/100En guZel cvBı kımVErecEk bakalımm xD Empty_bar_bleue  (100/100)
Güclülük :
En guZel cvBı kımVErecEk bakalımm xD Img_left100/100En guZel cvBı kımVErecEk bakalımm xD Empty_bar_bleue  (100/100)
Seviye:
En guZel cvBı kımVErecEk bakalımm xD Empty
MesajKonu: En guZel cvBı kımVErecEk bakalımm xD   En guZel cvBı kımVErecEk bakalımm xD Icon_minitimePerş. 23 Ekim 2008, 16:04

[size=24]Sevdiginz Bir kişinin Bir mesajlık Ömrü olsaydı ve siz O kişiye Bir mesaj gönderecek olsaydınıs o kişinin mesajı okudukdan sora öleceqini bilseydiniz o Kişiye Tek Mesajda Ne Yazardınıs..! [/size]
JeRoOmH
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
JeRoOmH

Kadın
İş/Hobiler : eMo
NicK : jErO
<center><B><font color=white>Dur : En guZel cvBı kımVErecEk bakalımm xD Agliyo10

MesajKonu: Geri: En guZel cvBı kımVErecEk bakalımm xD   En guZel cvBı kımVErecEk bakalımm xD Icon_minitimeCuma 24 Ekim 2008, 18:38

aŞqIm SeHn MUdLu Ol BEn seNi HeP UzAkLArDAn BiYeRlErDEn İzLiCeHm OluRdU esne
crazy_black40
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
crazy_black40

Erkek
İş/Hobiler : barmen
NicK : crazy_black40
<center><B><font color=white>Dur : En guZel cvBı kımVErecEk bakalımm xD Deli10
<center><B><font color=#fffff>Ta : En guZel cvBı kımVErecEk bakalımm xD Mtl10
KişiseL iLeTi : KAN GöRMeK iSTiO GöZLeRiM.yA aKMaLı BeNDeN yADa aKıTMaLıYM BiRYeRLeRDen.ÖLüM iSTio BeDeNiM.yA öLMeLiYiM yAdA öLDüRMeLiYM RuHSuZ BeDeNLeRi.ÇıĞLık iSTio KuLaKLaRM.yA aTMaLı DeRNDeN yAdA aTTıRMaLı DeRiNLeRDeN......

MesajKonu: Geri: En guZel cvBı kımVErecEk bakalımm xD   En guZel cvBı kımVErecEk bakalımm xD Icon_minitimeC.tesi 25 Ekim 2008, 02:36

her halde sms atmazdım o nerede olursa olsun onu bulur we ne soleyeceksem yüzüne solerdim
we HAYKIRIRDIM DÜNYAYA GARİBANLARIN SEWMWYW HAKKI YOK MU?_?_?_?_?_?-
puhah

En guZel cvBı kımVErecEk bakalımm xD
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-