Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEmo ResimleriLatest imagesAramaGaleriKayıt OlGiriş yap

UmutsUz AskLara İlk yardIm

4 posters
YazarMesaj
çokgüzel
AdminisTrator
AdminisTrator

Kadın
<center><B><font color=white>Dur : UmutsUz AskLara İlk yardIm Doferi10
<center><B><font color=#fffff>Ta : UmutsUz AskLara İlk yardIm Trzyny10
Uyarı Sistemi : UmutsUz AskLara İlk yardIm 1

Basarı Puanı:
UmutsUz AskLara İlk yardIm Img_left100/100UmutsUz AskLara İlk yardIm Empty_bar_bleue  (100/100)
Güclülük :
UmutsUz AskLara İlk yardIm Img_left100/100UmutsUz AskLara İlk yardIm Empty_bar_bleue  (100/100)
Seviye:
UmutsUz AskLara İlk yardIm Empty
MesajKonu: UmutsUz AskLara İlk yardIm   UmutsUz AskLara İlk yardIm Icon_minitimeSalı 09 Eyl. 2008, 10:17

Umutsuz aşklara ilk yardım

--------------------------------------------------------------------------------
Uzun zamandır yalnızsın ama o da ne! Eros’un oku hiç de ummadığın birine saplandı! Aşık olduğun kişiyle bir araya gelmenizin, hadi geldiniz diyelim, mutlu olmanızın imkanı yok. Peki bu imkansız aşktan nasıl kurtulacaksın?

O bir ünlü

Deli gibi hayranı olan bir ünlüye aşık olduğunu fark ettin. Duvarların onun posterlerinden görünmüyor, hakkında bilmediğin hiçbir şey yok. Özel hayatı, ne yiyip içtiği, hatta belki telefon numarasını bile. Tek düşündüğün şey, onunla bir gün karşılaşmak ve ona olan duygularını açıp, onun da sana aşık olmasını sağlamak.
Ondan neden vazgeçmelisin? Çünkü ona ulaşman hiç de kolay değil. Düşünsene senin gibi ona aşık milyonlarca hayranı var etrafta. Üstelik bunların bazıları ona tahmin ettiğinden de yakın. Bu durumda büyük bir yarışın içinde olduğun gerçek. Diyelim ki, birlikte oldunuz. O’nu kıskanmadan durabilecek misin? Bunları düşün, ve bir an önce çevrende seni gerçekten sevebilecek ve güvenilir birini bul.

O bir snob

Burnundan kıl aldırmıyor, her şeye bir kusur buluyor, çevresindeki kimseye değer vermiyor. Kısaca biraz kıl. Daha kibar anlatımla snob. Zaten seni bu kadar etkileyen de bu. En büyük hayalin bir gün ayaklarına kapanıp, sana ilan-ı aşk etmesi.
Ondan neden vazgeçmelisin? Çünkü sinirlerinin bu kadar çabuk iflas etmesine izin vermemelisin. Düşünsene her dakika yanında seni eleştiren, aşağılayan, kendi doğrusundan şaşmayan, dahası burnu havalarda bir tip. Bütün bunlara ne kadar dayanabilirsin ki! İyisi mi, yol yakınken geri dön ve kendini fazla kaptırmadan uygun birini bul.

O bir çapkın

Okuldaki herkes çevresinde pervane. Eh, bu durumda yalnız kaldığı söylenemez. Arkasında bir sürü kırık kalp bırakmış, ama yine de kimse ondan vazgeçemiyor. Aynı anda birden çok kişiyle çıkmakla kalmıyor, bu konuda sık sık yalan söylüyor.
Ondan neden vazgeçmelisin? Bu tiplerin gerçekten aşık olduğu görülmüş şey değildir de ondan. Ama çok iyi rol kesebilir, aşktan gözleri körmüş gibi davranabilirler. Güzel hediyeler alıp, iltifat ederler ve avlarını kısa sürede ele geçirirler. Sonra da hiçbir şey olmamış gibi şanslarını yeni kurbanlarda denerler.

O bir arkadaşının aşkı

Arkadaşın onu öyle ballandıra ballandıra anlatıyordu ki, kendini bir anda onu düşünürken buldun. Yanlış olduğundan eminsin ama duyguların ağır basmaya başladı ve ona aşık olduğunu hissettin.
Ondan neden vazgeçmelisin? Çünkü mutsuz olacağın kesin! Diyelim ki, o da senin duygularını karşılıksız bırakmadı ve gizli gizli çıkmaya başladınız. Bu suçluluk duygusu içinde ilişkiniz ne kadar uzun süreli olabilir ki! Sonuçta inan en yakın arkadaşına acı çektirmeye değmeyecektir.
ayshe02
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
ayshe02

Kadın
İş/Hobiler : öğrenci-rock müik
NicK : sineqq
<center><B><font color=white>Dur : UmutsUz AskLara İlk yardIm Gozkir10
KişiseL iLeTi : Bir ÇığLıkTI güLümseMem Hépiniz SağıRdınız....

MesajKonu: Geri: UmutsUz AskLara İlk yardIm   UmutsUz AskLara İlk yardIm Icon_minitimeÇarş. 29 Ekim 2008, 09:57

Emeğ!nE SağLıK cnmM çoq gzl olmuş
http://www.ayshe02.tr.gg
crazy_angel
V.i.P Üye
V.i.P Üye
crazy_angel

Kadın
İş/Hobiler : öğrenci/çılgınlık yapmak
NicK : ﻮค๓є ๏שєг
<center><B><font color=white>Dur : UmutsUz AskLara İlk yardIm Alayci10

MesajKonu: Geri: UmutsUz AskLara İlk yardIm   UmutsUz AskLara İlk yardIm Icon_minitimeÇarş. 29 Ekim 2008, 12:00

hakılısın galibaaa :S
ChuqY__GiirL.
Moderator
Moderator
ChuqY__GiirL.

Kadın
İş/Hobiler : ßenm iŞm/qCüm/HobM/FObiim öLm
NicK : BééPek'm xD
<center><B><font color=white>Dur : UmutsUz AskLara İlk yardIm Yasasi10
<center><B><font color=#fffff>Ta : UmutsUz AskLara İlk yardIm Gthc10

Basarı Puanı:
UmutsUz AskLara İlk yardIm Img_left95/100UmutsUz AskLara İlk yardIm Empty_bar_bleue  (95/100)
Güclülük :
UmutsUz AskLara İlk yardIm Img_left90/100UmutsUz AskLara İlk yardIm Empty_bar_bleue  (90/100)
Seviye:
UmutsUz AskLara İlk yardIm Img_left85/100UmutsUz AskLara İlk yardIm Empty_bar_bleue  (85/100)
MesajKonu: Geri: UmutsUz AskLara İlk yardIm   UmutsUz AskLara İlk yardIm Icon_minitimeÇarş. 29 Ekim 2008, 18:53

saoo aşkoo

UmutsUz AskLara İlk yardIm
1 sayfadaki 1 sayfası