Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEmo ResimleriLatest imagesAramaGaleriKayıt OlGiriş yap

arkadaşlar bu tarz yazıları olanlar bu konuya eklesin..!

4 posters
YazarMesaj
mannaq_cocuqh
V.i.P Üye
V.i.P Üye
mannaq_cocuqh

Erkek
İş/Hobiler : pichliq
NicK : pich
<center><B><font color=white>Dur : arkadaşlar bu tarz yazıları olanlar bu konuya eklesin..! Agliyo10
KişiseL iLeTi : söz bitti artık susma zamanı..

Basarı Puanı:
arkadaşlar bu tarz yazıları olanlar bu konuya eklesin..! Img_left75/100arkadaşlar bu tarz yazıları olanlar bu konuya eklesin..! Empty_bar_bleue  (75/100)
Güclülük :
arkadaşlar bu tarz yazıları olanlar bu konuya eklesin..! Img_left70/100arkadaşlar bu tarz yazıları olanlar bu konuya eklesin..! Empty_bar_bleue  (70/100)
Seviye:
arkadaşlar bu tarz yazıları olanlar bu konuya eklesin..! Img_left80/100arkadaşlar bu tarz yazıları olanlar bu konuya eklesin..! Empty_bar_bleue  (80/100)
arkadaşlar bu tarz yazıları olanlar bu konuya eklesin..! Empty
MesajKonu: arkadaşlar bu tarz yazıları olanlar bu konuya eklesin..!   arkadaşlar bu tarz yazıları olanlar bu konuya eklesin..! Icon_minitimePaz 07 Eyl. 2008, 12:02

Seni satan satmış, SATAN almış. Yıldızlar senin için tek tek sönüyorlar. Karanlıktan korkma. Kendini karanlığın kılavuzluğuna bırak. O seni ulaşman gereken yere götürecektir. Ondan başka sığınabileceğin güvenebileceğin NESNE yok. BUNU GÖRMÜYOR MUSUN? O seni buldu. Ondan yüz çevirme

ruhumu artık şeytana sattım

aşkın cücüğünü çalmış kırk cüce
sonra saklayıvermiş kırk küpe birden
kırk küp kırkı da iç içe
bilge çırpıntılarında çiçeklenen çayların
arı neden bal yapar da zehir akıtır yılan
neden babasız doğdu İsa
ve duygulanır yağmurda bıngıl bıngıl kerkenez...
hey hey sorulan ve soran sen
hiçbiri anlamlı değil benim için
nasıl olsa bildiğini okuyor herkes

Küçük adam. Öfke sahibi olman iyi ama. Ondan bir parça taşıyorsun. Karanlık olsun.

içindeki karanlığa yoğunlaş. o sana yol gösterecektir. bu konuda hiç tereddüt etme. Hiçbir şey kolay değil. Karanlığın gerçeğine ulaşmak da zordur.

seçilmişsen o seni bulur. merak etme.

Sonsuzluk, abartıldığı kadar imrenilecek bir erek olamaz. Sonsuzluk duyulmaz bir sestir uzar gider kendi ellerine tutunarak; cılız elleri vardır sonsuzluğun, güdümlü bir aklı ve parlak bir yüzü. Öyle zayıftır ki, pekleşmiş bir taşın küçükselliğine ve hırçınlığına yenilir. Denilebilir ki ömründe bir kere can yakmış bir taş bile sonsuzluğun akıl edemeyeceği heyecanları tatmıştır. Denilebilir ki o taş, gerçekten yaşayarak bir anda sonsuzlaşmıştır.

Kalp taşlaşıyor. Karanlık çöküyor. Ve görmeye başlıyorsun. Farkında mısın?

Seni satan satmış, SATAN almış. Yıldızlar senin için tek tek sönüyorlar. Karanlıktan korkma. Kendini karanlığın kılavuzluğuna bırak. O seni ulaşman gereken yere götürecektir. Ondan başka sığınabileceğin güvenebileceğin NESNE yok. BUNU GÖRMÜYOR MUSUN? O seni buldu. Ondan yüz çevirme.

Yarasa kadar yetenekli bir başka kuş var mıdır? İnsanlar birbirlerine güvenmedikleri için karanlıktan korkuyorlar. Ama bütün suçlar için de gece tercih ediliyor. Bu kadar ikiyüzlülük olur mu sizce? Oluyor işte. Neden üstün yetenekli insanlar karanlığa terkedilmiştirler? Onlar da karanlıkta kalmayı tercih etmiştirler?
Karanlık annedir. Şefkatlidir. Ayıpları örtmeyi sever. Karanlık hala hakkının verilmesini bekliyor. Sen onun hakkını veriyorsun şair. Karanlığın içine gel. Sen ona layıksın. O da sana layık.

Karanlığı anlatıyorsunuz. Demek ki siz de karanlığı seviyorsunuz. Biliyorsunuz ki karanlık çok daha güzeldir. Sizce insanlar neden karanlıkta uyurlar? Korktukları için değil mi? Çarambula nedir? Karanlığı seven şey. Tartışmasız kötüsünüz çünkü güzeli gördünüz. Benim gördüklerimi gördünüz. Sizi seven birisi var mı? Sanmıyorum. Çok az insan karanlığı sevecek kadar cesurdur.

Siz sıradan olanlar ! Beni farklımı buldunuz ? Yada size çokmu itici geldim ? Benden korktunuzmu ? Canınız cehenneme !!! Ne ben nede diğerleri hiçbiriniz hiçbirimizin umrunda değilsiniz . Farklı olmak bize yaşadığımzı hissettiriyor. Farklılığımız bizi her halimizle sizden üstün kılıyor. Tüm gözlerin bize çevrilmesi hoşumuza gidiyor . Dışlanmaktan zevk alıyoruz . Önümüze sunulanı tercih etmemiş olmak , klişelerden arınmış olmak ve düşündüğümüzü yansıttığımız hayat bizi sizlerden üstün kılıyor ! Müziği kulaklarımızda , Korkuyu içimizde , sertliği ise iliklerimizde hissediyoruz . Bunlar sizin için birşeyler ifade ediyormu ? Hiç sanmıyorum .

BİR SATANİST KESİNLİKLE KARAMSAR DEĞİLDİR,GÜÇLERİNİ KANITLAYABİLMEK İÇİN GÜÇSÜZLERE TAPAR, BİR SATANİST SADECE KENDİSİNİ DÜŞÜNÜR, 9 BİLDİRİ VE 21 NOKTA DAKİ GİBİ; SATANİST SADECE KENDİSİNİ DÜŞÜNÜR
Lady_Nemo
V.i.P Üye
V.i.P Üye
Lady_Nemo

Kadın
İş/Hobiler : müzik dinlemek...
NicK : nemo
<center><B><font color=white>Dur : arkadaşlar bu tarz yazıları olanlar bu konuya eklesin..! Agliyo10
KişiseL iLeTi : Aşkı bilmeyene aşık olma sora canın yanar..

Basarı Puanı:
arkadaşlar bu tarz yazıları olanlar bu konuya eklesin..! Img_left72/100arkadaşlar bu tarz yazıları olanlar bu konuya eklesin..! Empty_bar_bleue  (72/100)
Güclülük :
arkadaşlar bu tarz yazıları olanlar bu konuya eklesin..! Img_left65/100arkadaşlar bu tarz yazıları olanlar bu konuya eklesin..! Empty_bar_bleue  (65/100)
Seviye:
arkadaşlar bu tarz yazıları olanlar bu konuya eklesin..! Img_left61/100arkadaşlar bu tarz yazıları olanlar bu konuya eklesin..! Empty_bar_bleue  (61/100)
MesajKonu: Geri: arkadaşlar bu tarz yazıları olanlar bu konuya eklesin..!   arkadaşlar bu tarz yazıları olanlar bu konuya eklesin..! Icon_minitimePerş. 18 Eyl. 2008, 08:13

ÇARAMBULA: ATEŞBÖCEĞİDİR...

cılız ışıklar etrafında tartışma olmaz... karşındakinin yüzünü görmeli,
gözlerinin içine bakmalısın tartışırken...

ateşböceklerini severim... hararetli tartışma onları ürgtümesin..))
http://tok-tom.hi5.com -
Lady_Nemo
V.i.P Üye
V.i.P Üye
Lady_Nemo

Kadın

Basarı Puanı:
arkadaşlar bu tarz yazıları olanlar bu konuya eklesin..! Img_left72/100arkadaşlar bu tarz yazıları olanlar bu konuya eklesin..! Empty_bar_bleue  (72/100)
Güclülük :
arkadaşlar bu tarz yazıları olanlar bu konuya eklesin..! Img_left65/100arkadaşlar bu tarz yazıları olanlar bu konuya eklesin..! Empty_bar_bleue  (65/100)
Seviye:
arkadaşlar bu tarz yazıları olanlar bu konuya eklesin..! Img_left61/100arkadaşlar bu tarz yazıları olanlar bu konuya eklesin..! Empty_bar_bleue  (61/100)
MesajKonu: Geri: arkadaşlar bu tarz yazıları olanlar bu konuya eklesin..!   arkadaşlar bu tarz yazıları olanlar bu konuya eklesin..! Icon_minitimePerş. 18 Eyl. 2008, 08:25

Maskelerimi layık olduğu yere gönderirken,yani cehennemin ateşine atarken nelerden vazgeçtiğimi çok iyi biliyordum.Ama kendi yüzümü görmek zorundaydım.Ben buyum,o kadarda kötü değil yüzüm diyerek herkese göstermekten çekinmedim.Artık yazı yazarken dinimi,milletimi,hatta kendimi bile bir kenara koyarak oturuyorum masaya.Masanın sağında tanrı,solunda şeytan oturuyor ve ben ikisinin arasında yazıyorum,anlıyacağın çapraz ateş altında çıkıyor bu yazılar.sadece tanrı daha olgun ve şeytan daha çoşkulu.yazarken şeytan elleriyle sırtımı belimden omuzlarıma kadar sıvazlıyor ve tanrı saçlarımı okşuyor.Tanrı kulağıma eğilip 'sakin ol,daha büyüyeceksin,hırçınlaşmana gerek yok,tatlı tatlı yaz bakayım kalbinin döküntülerinden,içinde hala masum bir çocuk var,onu incitme.' diyor ,şeytan ise 'ateşini at ortaya,yansın kalemin kağıdın,parçala göğsünü ki çıksın ortaya feryadın,aksın asi kızıl kanın,içinde hala vahşi bir canavar var,çıkart onu,yıksın her yeri,her düzeni.' diyor.
chromeleaf
V.i.P Üye
V.i.P Üye

Erkek
İş/Hobiler : dadsa
NicK : dasdasdsa
<center><B><font color=#fffff>Ta : arkadaşlar bu tarz yazıları olanlar bu konuya eklesin..! Mtl10

Basarı Puanı:
arkadaşlar bu tarz yazıları olanlar bu konuya eklesin..! Img_left75/100arkadaşlar bu tarz yazıları olanlar bu konuya eklesin..! Empty_bar_bleue  (75/100)
Güclülük :
arkadaşlar bu tarz yazıları olanlar bu konuya eklesin..! Img_left85/100arkadaşlar bu tarz yazıları olanlar bu konuya eklesin..! Empty_bar_bleue  (85/100)
Seviye:
arkadaşlar bu tarz yazıları olanlar bu konuya eklesin..! Img_left85/100arkadaşlar bu tarz yazıları olanlar bu konuya eklesin..! Empty_bar_bleue  (85/100)
MesajKonu: Geri: arkadaşlar bu tarz yazıları olanlar bu konuya eklesin..!   arkadaşlar bu tarz yazıları olanlar bu konuya eklesin..! Icon_minitimePerş. 18 Eyl. 2008, 20:12

Burada hepimiz çok yalnızız tanrım
tıpkı senin gibi..
Bir çoğumuz öldü tanrım,
bir çoğumuz kayboldu, bir daha dönmediler o hudut boylarından,
renkler soldu tanrım
matemler sessizlikle örtüldü..
Burada hepimiz lanetliyiz tanrım,
sen yapmıştın hatırlıyormusun?
Bazı şeyler vardır hayatta öğrenilmemesi gereken
lanetli bilgiler, geri dönüşü olmayan dönemeçler,
artık hepsini biliyorum tanrım.
ve artık içimizde doldurulması imkansız koca boçluklar var ellerimizde,
suskunlukların yerini gidermeye çalısan anlamsız konuşmalarımız,
hepimiz rol yapıyoruz tanrım
aynalarda seçemedigimiz bu belirsiz silüetlerle birbirimizi kandırıyoruz
ve biliyoruz tanrım
peki sen biliyormusun?
Bazı şeyler aslında alabildiğine anlamsızdır, tıpkı senin tüm bu saçmalıkların gibi..
Hepsinden sıkıldım tanrım, senden sıkıldım..
senin kozmik çekim hatalarından, düalite olgularından,
midemi bulandıran denge oyunlarından,
sen bu isi iyi biliyorsun tanrım, kabul et,
hepimizle ii ,,,,,, geçiyorsun..
Birgün ziyaretine gelicez tanrım
elimizde molotoflarla cennetine giricez
O çok övdüğün cennetini ateşe vericez, tanrım..
Lady_Nemo
V.i.P Üye
V.i.P Üye
Lady_Nemo

Kadın

Basarı Puanı:
Güclülük :
Seviye:
MesajKonu: Geri: arkadaşlar bu tarz yazıları olanlar bu konuya eklesin..!   arkadaşlar bu tarz yazıları olanlar bu konuya eklesin..! Icon_minitimeCuma 19 Eyl. 2008, 08:29

Karanlık, bir ışıkla dehşet verir aslında çünkü yalnız kalamazsın gölgen vardır yanında
Yalnızım yapayalnız hayat yolunda belki arkamdan gelenler var ama bakmazlar bana , beni güldürün ama ağlarım ben bedenim alışmış ne de olsa
Yalnızlık gülümser ekşi ekşi suratıma ben yalnızken ve ağlarken demekki yalnız değilmişim kendimi yalnız sanırken
Kötümser bir şekilde bakan yok bana karanlık bakar ama o iyidir aslında çünkü düşünme fırsatı verir insana
Kırmızı kırmızı damlalar yere dökülür onlar benim kanım, ben değil onlar acı çeker yere düşerken ben acı çekerim siz aptal insanlar bana bakarken çünkü size acırım bana küçümser gibi bakıp karşımda dikilirken
Karanlık bir oda her yer kapkara burda, işte hayat budur herkesi beklerim buraya ama beni yalnız bırakın kendinizde yalnız kalın ancak bu şartla
Hiç bir şey istemem bir parça gülebilmek için ağlamak daha güüzeldir rahatlar insan ne de olsa öyleyse gel sende bu karanlık ortama
Bir kaç damla gözyaşı akar gözümden ama ne yapabilirim ki benimde ruhum kayıp hayatın içinde kalbim kırık param parça bir halde ama karanlığın şartı budur mutlu olmalıyım belki de
Lady_Nemo
V.i.P Üye
V.i.P Üye
Lady_Nemo

Kadın

Basarı Puanı:
Güclülük :
Seviye:
MesajKonu: Geri: arkadaşlar bu tarz yazıları olanlar bu konuya eklesin..!   arkadaşlar bu tarz yazıları olanlar bu konuya eklesin..! Icon_minitimeCuma 19 Eyl. 2008, 08:36

Rengarenk Gece

Rengarenk tonlarda perdelerle örttüm geceyi artık gece de rengarenk...Sizler karanlık diye korkuyordunuz ya geceden...Sessiz ızdıraplarınızı,yorgan altı hıçkırıklarınızı,korkularınızı ...en önemliside yalnızlığınızı kiminle paylaştığınızı düşünüyorsunuz geceden başka? Gecenin koynunda huzur dolu uykuya dalışlarınızı ,yalnızlıktan kaçıp geceye sığındığınız saatlerin sahibini nasıl görmezden gelebiliyorsunuz?

Koridor

Gölgeler saklanmıştı soyutsal dünyaya
Kehanetler yükseliyordu bağnaz beyin hücrelerinden alev alev..
Tüm yollar sozsuzluktan teğet geçiyordu
Psikopazdaydı tüm ruhlar
Yitişler başladı dipsiz kuyularda
Emanet bırakılan kalpler kinle doldup taştı
Denizler maviye düşman olup bulanıklığı seçti
Ağrı gibi gelip geçiciydi umutlar
Tek edilmemiş bir tek yalnızlık kaldı
Aksırıklarında ihtiyarların imdat çağrıları yükseldi
Duyular bilinmeyenin soğuk ruhu tarafından esir alındı
Kaybolanlar kaybolmuşlara rastladı ve masal BİTTİ...

İnsan hayatındaki her olay karşısında bakirdir.Acımla nasıl başa çıkacağımı bilmemekten korkuyorum. Yaşamamı isteyen bir Tanrı sana artık beni sevmemeni emretti mutluluğu
pek kaldıramıyorum alışkın değilim, kollarındayken ölmekten başka birşey gelmiyor elimden..
secRet_girL
V.i.P Aktif Üye
V.i.P Aktif Üye
secRet_girL

Kadın
İş/Hobiler : öqrenCiiii/müzik,fokLör
NicK : keLeßek
<center><B><font color=white>Dur : arkadaşlar bu tarz yazıları olanlar bu konuya eklesin..! Doferi10
<center><B><font color=#fffff>Ta : arkadaşlar bu tarz yazıları olanlar bu konuya eklesin..! Rock10

Basarı Puanı:
Güclülük :
arkadaşlar bu tarz yazıları olanlar bu konuya eklesin..! Img_left80/100arkadaşlar bu tarz yazıları olanlar bu konuya eklesin..! Empty_bar_bleue  (80/100)
Seviye:
arkadaşlar bu tarz yazıları olanlar bu konuya eklesin..! Img_left70/100arkadaşlar bu tarz yazıları olanlar bu konuya eklesin..! Empty_bar_bleue  (70/100)
MesajKonu: Geri: arkadaşlar bu tarz yazıları olanlar bu konuya eklesin..!   arkadaşlar bu tarz yazıları olanlar bu konuya eklesin..! Icon_minitimeCuma 21 Kas. 2008, 20:31

konu uyqun yere taşındı! başlık deqiştirildi..!

arkadaşlar bu tarz yazıları olanlar bu konuya eklesin..!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Facebook'u OlanLaR ???
» Moda : En seksi 10 tarz