Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEmo ResimleriLatest imagesAramaGaleriKayıt OlGiriş yap

mezarlıktan ruh çıkarma

2 posters
YazarMesaj
chromeleaf
V.i.P Üye
V.i.P Üye

Erkek
İş/Hobiler : dadsa
NicK : dasdasdsa
<center><B><font color=#fffff>Ta : mezarlıktan ruh çıkarma Mtl10

Basarı Puanı:
mezarlıktan ruh çıkarma Img_left75/100mezarlıktan ruh çıkarma Empty_bar_bleue  (75/100)
Güclülük :
mezarlıktan ruh çıkarma Img_left85/100mezarlıktan ruh çıkarma Empty_bar_bleue  (85/100)
Seviye:
mezarlıktan ruh çıkarma Img_left85/100mezarlıktan ruh çıkarma Empty_bar_bleue  (85/100)
mezarlıktan ruh çıkarma Empty
MesajKonu: mezarlıktan ruh çıkarma   mezarlıktan ruh çıkarma Icon_minitimeCuma 29 Ağus. 2008, 22:54

Denizlide oturuken arkadaşlarla yine ruh cagıralım dedik. Sayko bu sefer farklı bir yerde yapalım dedi ardından mezarlıga nedersiniz dedi bizde tamam dedik yurdun oradaki mezarlıga gece yarısı elimizde yujin tahtamız gittik mezarlıga biraz teredüt etikten sonra içeri girdik bizi kimse görmesin diye mezarın arkasına gittik biraz konustuk ardından parmaklarımızı kapagın üzerine koyduk biraz bekledik ve kapak hareket etmeye başladı hızlı biçimde abuk sabuk seyler yazıyor hayıra geliyordu bir anlam veremiyorduk ardından bayılacak gibi olduk kafamız agırlaştı kafamızı kaldıramıyorduk Fatih'in 3.gözü acıktı bazı seyleri görüyordu (cinleri) Fatih'e sorduk bişi görüyomusun ses cıkarmıyordu Fatih yanımdaydı göz ucuyla yuzunu zar zor görüyordum Fatih bişi görüyomusun dedim agzını bıcak acmıyordu gözlerini kapatmış yanaklarından yaş suzuluyordu bir an Sayko cevremizdeki varlıga türkçe yaz anlıyacagımız sekilde sonra hızlı hızlı neden geldiniz yazdı ne yaptınızı sanıyorsunuz cıkın diyordu ardından biri sanki hayır diyordu sonra ölüm var dedi bende ne olucak dedi ölüm yazdı Fatih hıckırdı bagırdı gidin dedi gidelim heryerde yuzler var dedi an kafamızdaki yuk kalktı bi an bizim cocukların yuzune baktım bir anlına yuzleri cok degişikti kafamı kaldırdımda bembeyazdılar ölü gibi Fatih'in kapaktan elini cekip yere yatmasıyla bişi sanki üzerime cullanmış gibi hissetim elimi kaldıramıyordum sadece tahtaya bakabiliyordum ensemden sanki biri oturuyordu surekli bize öl öl öl öl öl yazarken Sayko kapagı fırlattı yeter diyip tahtayı topladı hasan sayko beni ayaga kaldırdılar ben tam kendime gelemedim kucuk kucuk yanagıma tokat attılar kendime geldim fatihe baktık yerde titriyordu Allahım sen koru diye inliyordu onu kaldırdık kırıze girmişti ilk kez bu kadar kötü olmustu ben bi kaçtane sert tokat attım ginede yaramadı mezalıktan zor zar cıktık Fatih'i n bi kolundan ben bi kolundan hasan tutuyordu mezarlıktan cıktımızdan bi iki dakika sonra Fatih kendine geldi ve Sayko'ya bi yumruk cıkardı benide sertcene itti bagırarak manyaklar dedi ölümü gördüm hepinizin ölü yuzunu gördüm ölmüştünüz oglum siz dedi ben sarıldım oda agladı ya nereye baksam yuzler gördüm sonra sana baktım bembeyazdın gözlerin yoktu Sayko'nunda Hasan'ındsa cürüyodunuz yanımda diye agladı. eve gitimizde bir iki gun rahat uyuyamadık ne zaman uykuya dalsak hangimiz olursak curuyup öldümüzü görüyoduk........

alıntıdır
f4ll3n_x3
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
f4ll3n_x3

Kadın
İş/Hobiler : arkilerle takılmaqq_*müzik dinlemeq
NicK : sheker.emojux

mezarlıktan ruh çıkarma Empty
MesajKonu: Geri: mezarlıktan ruh çıkarma   mezarlıktan ruh çıkarma Icon_minitimePaz 29 Mart 2009, 10:22

ruh çairmaq içinde tam yerini bulmuşarr:)en korkunç yerr :D:D

mezarlıktan ruh çıkarma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-