Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEmo ResimleriLatest imagesAramaGaleriKayıt OlGiriş yap

Gothic mi olcaqsın gel ben sana anlatim...xD

5 posters
YazarMesaj
3ternalOn3
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
3ternalOn3

Kadın
İş/Hobiler : wocalim varmı öt3si?
NicK : sOnSuZ oLaN

Gothic mi olcaqsın gel ben sana anlatim...xD Empty
MesajKonu: Gothic mi olcaqsın gel ben sana anlatim...xD   Gothic mi olcaqsın gel ben sana anlatim...xD Icon_minitimeCuma 21 Mart 2008, 18:26

Bunlar Gothic Olma Kuralları Değildir Lütfen Okuyun.......ÖZentiler iÇin YaZıLmıŞ BiR ALay YaZıSıdıR.

Gothic mi olucaksin?

En basta müzikten baslamalisin.Etrafta duran tüm gruplari, tüm sarkilarini ezbere bileceksin.Sonra az bilenenlere geçeceksin.

Anti-Tikky olman gerek! Tikky gördügüne yüzüne tükereceksin.Mumkunse giydiklerin siyah olucak. Yirtacaksin file çoraplarini, kopkoyu siyah bir makyaj yapacaksin.Somurtacaksin hep! Gulersen eger iki saniye içinde tekrar somurtacaksin.Unutma! hayat b.k, sen b.ksun, herkes b.k, gülmek yok.

Internetin olucak. *********'e üye olacaksin, doldurucaksin "Insanlardan nefret ediyorum" demeyi de unutma.Bir de msn adresin olucak.Nick'ine, kisisel iletine alabildigine karamsar seyler yazacaksin ve ingilizce olucak.Bunu da unutma.

Eger messenger, *******den ya da *******'dan aldiysan bir de resmin olucak gothic gothic.. Makineyi üstte tutacak ters ters bakacaksin.Çektin mi? Harika.Goth olma yolunda hizla ilerliyorsun.

Bunlari; yapinca, dogal olarak çevrende olmaya baslayacak.Onlarla alemin en kral yerlerine gideceksin, konusacaginiz en büyük konu gruplardir ki zaten bastan hallettin bunu dimi? Yirttin gotikim benim ve bir de samimi oldugun herkese kanka diyeceksin.Sokakta görüp tanimasan, seni arasa "Gel takilalim" derse, adini bile hatirlamasan "Oo kanka naber?" diyeceksin!

Kankalarinla özlesmen gerekecek.Sigara içerlerse bakacaksin ki sende içiyorsun.Alkolse her gece alacaksin.Derslerin kötü olmali, ailenle aran bozuk olmali.Varsa yoksa müzik ve kankalar.

Bunlari; yaptiktan sonra, artik sende "çok moda olan 'gothic'" özentisi olabilirsin!

Özenti her yerde özentidir.Zekası dusuktür, mantikli degildir, hayat görüsü yoktur ya da zirvadir.Özentiye tek laf edersiniz, tek bir elestiricik yaparsaniz, o size 10-20 kat laf eder.Dedim ya zekasi dusuktur.Kolayca anlasilir.Resmen "Ben burdayim" diye bagirir.Hizlica uzaklasin oradan! Caninizi kurtarin! Ozentiler gun geçtikçe bagisiklik kazanmaktadir.Taklit yetenekleri o kadar gelismistir ki, yaninizdakinin özenti oldugunu uzun bir zaman sonrasinda anlamaya basliyorsunuz.O yuzden uyariyorum.O sizi taklit etmeye baslamadan, kacin!
éRiss
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
éRiss

Kadın
İş/Hobiler : makyaj-dans-fotoqrafclK-poster segisi-yoga
NicK : éris esqi snane xD

MesajKonu: Geri: Gothic mi olcaqsın gel ben sana anlatim...xD   Gothic mi olcaqsın gel ben sana anlatim...xD Icon_minitimeC.tesi 17 Mayıs 2008, 09:24

:D doru falla pek, özetyy olmadn nasıl gothic olunr???
qhabush_qhis
V.i.P Üye
V.i.P Üye

Kadın
İş/Hobiler : OLe bOLe...
NicK : x_DiLLiqaF_x
<center><B><font color=white>Dur : Gothic mi olcaqsın gel ben sana anlatim...xD Tehlik10
<center><B><font color=#fffff>Ta : Gothic mi olcaqsın gel ben sana anlatim...xD Mtl10
KişiseL iLeTi : † İremHaş2oo †

Basarı Puanı:
Gothic mi olcaqsın gel ben sana anlatim...xD Img_left70/100Gothic mi olcaqsın gel ben sana anlatim...xD Empty_bar_bleue  (70/100)
Güclülük :
Gothic mi olcaqsın gel ben sana anlatim...xD Img_left85/100Gothic mi olcaqsın gel ben sana anlatim...xD Empty_bar_bleue  (85/100)
Seviye:
Gothic mi olcaqsın gel ben sana anlatim...xD Img_left80/100Gothic mi olcaqsın gel ben sana anlatim...xD Empty_bar_bleue  (80/100)
MesajKonu: Geri: Gothic mi olcaqsın gel ben sana anlatim...xD   Gothic mi olcaqsın gel ben sana anlatim...xD Icon_minitimePtsi 19 Mayıs 2008, 13:28

phn Oznı dLm ama gOthıcm OLe bıs nese saLLa bnm de bı arqım vrdı OncLıı rap dınLıOdu smdı emO OLdu cantasndada arqıLrndn dudu ma bı sarqısını bıLe bıLmdı grupLrı yhazms bı gLdm valLLa sOrmaınxD
JéX**
V.i.P Aktif Üye
V.i.P Aktif Üye
JéX**

Kadın
İş/Hobiler : femNsddLiqq ba$h hobm xD
NicK : nappCann..NüfsuNamı qeCrrcen ? xD
<center><B><font color=white>Dur : Gothic mi olcaqsın gel ben sana anlatim...xD Korkmu10
<center><B><font color=#fffff>Ta : Gothic mi olcaqsın gel ben sana anlatim...xD Emo10
KişiseL iLeTi : sewqiLm yoooqq :))

Basarı Puanı:
Gothic mi olcaqsın gel ben sana anlatim...xD Img_left75/100Gothic mi olcaqsın gel ben sana anlatim...xD Empty_bar_bleue  (75/100)
Güclülük :
Gothic mi olcaqsın gel ben sana anlatim...xD Img_left90/100Gothic mi olcaqsın gel ben sana anlatim...xD Empty_bar_bleue  (90/100)
Seviye:
Gothic mi olcaqsın gel ben sana anlatim...xD Img_left80/100Gothic mi olcaqsın gel ben sana anlatim...xD Empty_bar_bleue  (80/100)
MesajKonu: Geri: Gothic mi olcaqsın gel ben sana anlatim...xD   Gothic mi olcaqsın gel ben sana anlatim...xD Icon_minitimeSalı 20 Mayıs 2008, 17:18

waooo xD amma Uznmm$$ xD
http://www.yazgulu.com/forum
cEnqeLlibaLyaco_hc
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
cEnqeLlibaLyaco_hc

Kadın
İş/Hobiler : hech pishee
NicK : xx_jérrY_xx

MesajKonu: Geri: Gothic mi olcaqsın gel ben sana anlatim...xD   Gothic mi olcaqsın gel ben sana anlatim...xD Icon_minitimeC.tesi 07 Haz. 2008, 19:29

taM oLarAq buleim oZénti hiJJ qORmédiM.... aMA iN$nlardan néFret éTme KuraL qiBi qoRULur amA ßi nédeNDr a$lında // $adcé ßizi anlaAnLardn néfret étmioru$$ oww su ßolé uzAr qidérh... devil
http://tr.netlog.com/cEnqeLlibaLyaco_hc

Gothic mi olcaqsın gel ben sana anlatim...xD
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-