Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEmo ResimleriLatest imagesAramaGaleriKayıt OlGiriş yap

meRve seVi'nın ResimLeri Fee BiyoGrafİsi

3 posters
YazarMesaj
piSLicq
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
piSLicq

Kadın
İş/Hobiler : yOqhh
NicK : ........

Basarı Puanı:
meRve seVi'nın ResimLeri Fee BiyoGrafİsi Img_left35/100meRve seVi'nın ResimLeri Fee BiyoGrafİsi Empty_bar_bleue  (35/100)
Güclülük :
meRve seVi'nın ResimLeri Fee BiyoGrafİsi Img_left30/100meRve seVi'nın ResimLeri Fee BiyoGrafİsi Empty_bar_bleue  (30/100)
Seviye:
meRve seVi'nın ResimLeri Fee BiyoGrafİsi Img_left25/100meRve seVi'nın ResimLeri Fee BiyoGrafİsi Empty_bar_bleue  (25/100)

meRve seVi'nın ResimLeri Fee BiyoGrafİsi Empty
MesajKonu: meRve seVi'nın ResimLeri Fee BiyoGrafİsi   meRve seVi'nın ResimLeri Fee BiyoGrafİsi Icon_minitimeSalı 05 Ağus. 2008, 21:47

meRve seVi'nın ResimLeri Fee BiyoGrafİsi 46cee511
meRve seVi'nın ResimLeri Fee BiyoGrafİsi 46d1d411
meRve seVi'nın ResimLeri Fee BiyoGrafİsi 47f0bf12
meRve seVi'nın ResimLeri Fee BiyoGrafİsi 474df111
meRve seVi'nın ResimLeri Fee BiyoGrafİsi 4708df11
meRve seVi'nın ResimLeri Fee BiyoGrafİsi 4749d013
meRve seVi'nın ResimLeri Fee BiyoGrafİsi 4749d111
meRve seVi'nın ResimLeri Fee BiyoGrafİsi 4749d213

ßiyoGrafisy

İlk olarak reklam filmlerinden tanıdığımız Merve Sevi daha sonra "Omuz Omuza" ve "Hayat Bilgisi" dizilerinde yer aldı. İyi bir oyuncu olmak için sürekli kendini geliştiren Merve, her zaman iyi projelerde yer almak istiyor.

Yer Aldığı Projeler: "Shubuo Chat Meydanı", "Caramio", "Ritmix" reklamları, "Omuz Omuza" ve "Hayat Bilgisi" "Yalancı Yarim" dizileri
Örnek Aldığı Oyuncular:
Nicole Kidman, Catherine ZetaJones

- Oyunculuğa Nasıl Başladı?
Her zaman görsel bir şey yapmak isteyen Merve, lise son sınıftayken bir ajansa kayıt olmuş. Model ya da fotomodel olmak aklında yokken, şans birden ona vurmuş ve reklam filmlerinde oynamaya başlamış. 2003 yılının aralık ayında üç tane reklam filmi çekmiş. Daha sonra "Omuz Omuza" dizisinde rol almaya başlamış.

- Sokaktan Tepkiler
Merve herkesin onu sevmesini beklemiyor ama kötü eleştirilerin yüzüne karşı söylenmesinden de hiç hoşlanmıyor. "Genel olarak beğeniliyorum ve seviliyorum. Herkesin güzelliğimden çok mimiklerimle ilgilenmesini istiyorum. Oyunculuğumu beğenmeleri beni daha çok ilgilendiriyor" diyor.

- Yapmaktan Hoşlandığı Şeyler
Küçükken bale yapan Merve, voleybol oynamaktan hoşlanıyor. Merve "Son iki yıldan beri koşuşturma içinde olduğum için pek boş vaktim olmuyor ama arkadaşlarımla kafelerde oturup sohbet etmekten çok hoşlanıyorum" diyor. Sinemaya gitmeyi ve kitap okumayı seviyor.

- Aşk Hayatı
Hiç aşık olmayan Merve "Bir kere sevmiş olabilirim ya da sevdiğimi zannediyor olabilirim. Hayatımda erkeklerin eksikliğini çok hissetmiyorum. Ama karşıma biri çıkarsa aşık olmak isterim" diyor
rock_for_peace
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
rock_for_peace

Erkek
İş/Hobiler : saane bhenm hobimmdennxD
NicK : xx-haykoliqqq-xx
<center><B><font color=white>Dur : meRve seVi'nın ResimLeri Fee BiyoGrafİsi Dans10
<center><B><font color=#fffff>Ta : meRve seVi'nın ResimLeri Fee BiyoGrafİsi Rock10
KişiseL iLeTi : PANTERA † Que te fueras sin decir a dónde me duele tanto......!..®...    :

MesajKonu: Geri: meRve seVi'nın ResimLeri Fee BiyoGrafİsi   meRve seVi'nın ResimLeri Fee BiyoGrafİsi Icon_minitimeCuma 29 Ağus. 2008, 11:22

cok seviormm pen bnu yaaaa
chucky'nıNn qeLını
V.i.P Üye
V.i.P Üye
chucky'nıNn qeLını

Kadın
İş/Hobiler : saanee
NicK : naßcan qıe
<center><B><font color=white>Dur : meRve seVi'nın ResimLeri Fee BiyoGrafİsi Uzgun10
KişiseL iLeTi : shénınLe oLé[sié] xD

Basarı Puanı:
meRve seVi'nın ResimLeri Fee BiyoGrafİsi Img_left45/100meRve seVi'nın ResimLeri Fee BiyoGrafİsi Empty_bar_bleue  (45/100)
Güclülük :
meRve seVi'nın ResimLeri Fee BiyoGrafİsi Img_left70/100meRve seVi'nın ResimLeri Fee BiyoGrafİsi Empty_bar_bleue  (70/100)
Seviye:
meRve seVi'nın ResimLeri Fee BiyoGrafİsi Img_left50/100meRve seVi'nın ResimLeri Fee BiyoGrafİsi Empty_bar_bleue  (50/100)
MesajKonu: Geri: meRve seVi'nın ResimLeri Fee BiyoGrafİsi   meRve seVi'nın ResimLeri Fee BiyoGrafİsi Icon_minitimePerş. 23 Ekim 2008, 13:16

qusee kız bhenJe xd

meRve seVi'nın ResimLeri Fee BiyoGrafİsi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Morgue666 resimleri + new resimleri +18
» FOB Resimleri
» Ceset resimleri +2
» cemre Resimleri
» Ece Erken Resimleri