Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEmo ResimleriLatest imagesAramaGaleriKayıt OlGiriş yap

SevMee Benİ..

2 posters
YazarMesaj
..MeLodi..
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
..MeLodi..

Kadın
İş/Hobiler : ŞebooM,Müzükk,MsjLaşMaqq,Msnde Lakk Lakk etmeqq =)
NicK : Adımı BiLmiyoorummmm UzayLıyımmm =) =p
<center><B><font color=#fffff>Ta : SevMee Benİ.. Gthc10
KişiseL iLeTi : ÖlMeq İçin seBebim Yoq ama Yaşamın Da SınırımdayımmMmM...

SevMee Benİ.. Empty
MesajKonu: SevMee Benİ..   SevMee Benİ.. Icon_minitimePerş. 31 Tem. 2008, 13:44

Sevme çocuk sevme beni… içimde yaralarım var benim korkularım… cam kırıkları ile CAN kırıkları ile dolu benim gönlümün yolu, kanarsın , acırsın sevme beni…

Gelme çocuk gelme bana, duygularımı kaybettim ben. Arasak ta bulamayız…

Göz yaşlarıma hükümsüz mührü vurdum, acılarıma sonsuz. Gelme bana gelirsen yanarsın.

Aldanma çocuk aldanma gülmelerime; hepsi birer maskeden ibaret kanlı göz yaşlarımla sularım her gün ben gönül çiçeklerimi. Kan koyusu karanlıklar var benim içimde. Kör olursun o karanlıkta.

Sağır eder kulaklarında içimdeki kızın hıçkırıkları. Gözyaşları boğar seni. Benim içimde idam sehpaları var her birinde ayrı cinayet senaryosu ile…

Gelme aşklarım hep yalan benim. Sever sanar yüreğim ama beceremez. Anlamlarını yitirmiştir tüm kelimelerim. Gözlerime bakma sakın kaybolursun. İçimdeki kaos alır seni götürür uzaklara. Yanarsın, acırsın, yaralanırsın sen benimle… sen beni dinle ve gelme…

Cesaretim yok benim, onu en son savaşımda kaybettim. Hislerim yok.. bir imzayla tükettim hepsini.

Her şeyimi bir mahkemenin soğuk salonunda “emin misin ? “ sorunsunda bıraktım ben. Oradan çıktığımda artık sadece bir insandım. Nefes alan gören duyan ama ANLAMAYAN.

Gelme çocuk değmem ben bu acıları çekmene. Bana ulaşman için cam kırıklarıma basman gerek. Ayakların kanayacak, acıyacaksın. Güllerim yok benim içimde açan kurumuş dallarımda koca dikenlerim var. Batar kollarına, yüzüne…

İçimde fırtınalarım var benim üşürsün… rüzgarlarıma kapılıp gidersin ben bile tutamam seni.. sonra beni suçlarsın. Ben kaldıramam sana cevap bile veremem…

Hayallerim , balonlarım, uçurtmalarım yok benim ! dikenli tellerim var, halatlarım var umutlarımı asmak için, bıçaklarım var şah damarlarımı kesmek için. İçimde yaşama dair, umuda dair bir şey yok gelme…

Sevme beni çocuk ! anlamlar yükleme bana. Anlamsızlığın tam ortasındayım ben aslında. Hiçbir dilin hiçbir edebiyatı yetmez içimdekileri anlatmaya. Ben bile anlayamazken beni bir kalem darbesi ile ortaya çıkan o birkaç harf nasıl anlatabilir ki…

Yaşanmaya değer mi buluyorsun beni? İçimde çan sesleri var kaldırılan cenazelere. İçimde isyanların bastırılmış çığlıkları var. İçimde savaş var kan var intikam var.

Uzak dur benden çocuk ! acıtırım seni ! güvensizliğim hırpalar seni ve duygusuzluğum incitir yüreğini. Göz yaşlarım anlamsız kalır yaralarını sarmaya. Çaresiz bir hasta gibi bakarım ardından hiçbir şey yapamam. Gelme çocuk gelme bana… ACIYACAKSIN…

Merak etme neden bu içimdeki tablo böyle. Sorma ! anlatacak cümlelerim yok benim. Ben yaptım ben katlettim. Acılarıma hoş geldin demişliğim var benim… ruhumun sadist bir yanı var. Bir mazoşistlik sarmış benliğimi acıdıkça acıtasım var acıttıkça ağlayasım ağladıkça gözyaşlarımı kurutasım var! Gelme çocuk gelme bana..

İçimdeki fırtına seninde alır hayallerini. Çırılçıplak bırakır seni hayatın karşısında. Plansız kalırsın, tutarsız. Rüzgar nereye itse savurur bedenini içimdeki kurumuş topraklara. Kendine gömülecek bir yer dahi bulamazsın. İçimde onlarca isimsiz mezar var duaları eksik kalmış…

İçimde kanlı bir gelinlik var ağacın dallarında parçalanmış! Duvağı bir dalda eteği diğer dalda kalmış. Tacı yerlere düşmüş bir hayalin sonu var. Gelinliğe yakışan beyazı kefene sarmış bir yas var içimde… gelme ölüler var içimde ama hiç ölmemiş…

Sorularım var soru işaretlerim. Haykırışlarım var isyanlarım. Benim günahlarım var ve bedelleri… sen bu bedelleri ödeme… ben hayatıma girmek isteyen herkesin yerine çekiyorum tüm acılarımı bak seni sevdim o yüzden diyorum gelme! Yoksa can yakanları cehennemimde öldürmek haz verir bedenime…

İçimde doğmayan çocuklarım var durmadan ağlayan… anne olmayı beceremediğim akşamların hoyratlığı var. Sarhoşluğu var üzerimde acılarımın. Benim başlamadan bitmiş bir hayatım var.

Gelme ! Sevme ! Özleme ! Özenme !

Beni kurtarmaya çalışma başaramazsın… Ben kurtulsam sen içimde kalırsın… Beni çıkarırsın sen batarsın… Gelme!

Yel değirmenlerine savaş açmanın manası yok bu aptal yüreğimde. Ben her iki dünyadan da vazgeçtim. Sen hazır hayallerin tükenmemişken bana hiç gelme…

Yalnızlığı ben aldım koynuma, acıları ben misafir ettim. Sizden uzak dursun diye. Ben yaraladım kendimi hayat sizi yaralamasın diye. Yani sevdiklerimi yani değer verdiklerimi…

Bana hayat güzel deme. Sana bunu göstereceğim deme… ben güzelliği gömdüm toprağa o artık ağaçlarda dallarda bulutlarda… bende değil…

Bende güzelliğin karşılığı göz yaşlarım. Bende aşkın karşılığı yangınlarım. Bende hayatın karşılığı yalnızlık. Ben acıtırım, acırsın gelme…...
xD_ziyeAhcilecq_xD
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
xD_ziyeAhcilecq_xD

Kadın
İş/Hobiler : öqRenChıı xD mÜsiq eMo Pc mSn
NicK : xD_ziyeAhcilecq_xD

SevMee Benİ.. Empty
MesajKonu: Geri: SevMee Benİ..   SevMee Benİ.. Icon_minitimeÇarş. 27 Ağus. 2008, 15:57

coq qusee paylasım için saol xd
..MeLodi..
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
..MeLodi..

Kadın
İş/Hobiler : ŞebooM,Müzükk,MsjLaşMaqq,Msnde Lakk Lakk etmeqq =)
NicK : Adımı BiLmiyoorummmm UzayLıyımmm =) =p
<center><B><font color=#fffff>Ta : SevMee Benİ.. Gthc10
KişiseL iLeTi : ÖlMeq İçin seBebim Yoq ama Yaşamın Da SınırımdayımmMmM...

SevMee Benİ.. Empty
MesajKonu: Geri: SevMee Benİ..   SevMee Benİ.. Icon_minitimePerş. 28 Ağus. 2008, 11:26

Bişee dequulll =)

SevMee Benİ..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-