Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEmo ResimleriLatest imagesAramaGaleriKayıt OlGiriş yap

internet asıqLarıNa...

5 posters
YazarMesaj
inteqra
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
inteqra

Kadın
İş/Hobiler : yoq qardesım yoq hiçbişey...

internet asıqLarıNa... Empty
MesajKonu: internet asıqLarıNa...   internet asıqLarıNa... Icon_minitimePaz 08 Haz. 2008, 16:25

internet asıqLarıNa... Yaseminkozanoglu
İnternetten çıkmaya karar veriyorum ama birden biri benim ona cevap vermemi sağlıyordu. Konuşma ilerledikçe biz hala klavyeyle boğuşuyor ve birbirimizi tanımak için elimizden geleni yapıyorduk. Aynı şehirdeydik.
Daha yeni tanıştığım bu kişi bana ev adresini okulunu ve hatta cep telefonunun numarasını bile vermekte bir an tereddüt etmemişti. Ben de ona web sitemdeki fotoğraflarıma bakması için adresimi verdim. Bunu izleyen günlerde mail ve chat dostluğumuz sürdü. İkimiz de birbirimize farklı şeyler hissediyor ama bunun yanlış anlaşılmasından korktuğumuz için hep arkadaşlık temennilerini yeniliyorduk. Sonunda ben de onun fotoğrafını gördüm.
Artık ilerleyen güven ve dostluğumuz ardından ben yine bir chat gecesinde, “Daha fazla beklemenin bir anlamı yok artık tanışalım”dememin üzerine buluşma günümüz kararlaştırıldı.
Buluşma yeri sinemanın önüydü. Oraya gittiğimde sinemaya girmek için bekleyen bir sürü insanla karşılaşınca bir an şok oldum ve üstelik aksi gibi hepsi bana bakıyordu. Kendimi topladım ve telefonunu çaldırmayı akıl ettim. O kadar kişinin arasında sonunda beklenen kişinin melodisi çalmaya başlamıştı. O yöne baktığımda kitapçı vitrininin önünde duranın o olduğunu fark ettim. Arkasını döndü ve hayatımın bundan sonraki kısmında büyük yer kaplayacak o tatlı gülümsemesiyle yanıma doğru yaklaştı.
“Merhaba” dedi. Bense “Sen o olmayabilirsin. Bu yüzden bir soru soracağım. En sevdiğim çizgi film kahramanı hangisi? dedim. Birkaç yanlış cevaptan sonra sonunda doğru olanı buldu. Sinemaya girdik. Oysa birbirimizin yüzünü sadece 5 dakika görebilmiştik.
Gittiğimiz ilk film ortama pek uygun değildi. Hatta berbat bir seçimdi. Filmin adı “Şeytan” dı. Onun bir suçu yoktu ki, ben seçmiştim...
Filmden sonra gerilen sinirlerimizi ancak buz gibi bir dondurma geçirebilirdi. Dondurma yerken bol bol konuştuk.
İkinci buluşmamız için 10 gün daha beklemeliydik çünkü İstanbul’ a gitmişti. O İstanbul’ dayken birbirimizi düşünecek çok zamanımız oldu. Döndükten sonra çok şey değişmişti. Bu kısa süreli ayrılıkta ikimizde birbirimizden hoşlandığımızı anlamıştık.
Onu takip eden zamanlarda sevgimiz katlanarak devam etti. Aşkın ne zaman, nerde ve hangi şarlarda size gülümseyeceği hiç belli olmaz. Biz o zor anı sanal alemde yakaladık. Şimdi 6 aydır her gün tanrıya bizi birbirimize armağan ettiği için dua ediyoruz. Ya o gece chate girmeseydik...

alıntıdır... hıh
RocK.in.qirL
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
RocK.in.qirL

Kadın
İş/Hobiler : Müsiqq DnLémq-qezmeqqq-qitr çLmaq-qıcıkLıq yabmak- PcQoLiqq-Laq LaqxD
NicK : babcanqy yho0ff yh0q sana aD.. xD
KişiseL iLeTi : xD xD

Basarı Puanı:
internet asıqLarıNa... Img_left60/100internet asıqLarıNa... Empty_bar_bleue  (60/100)
Güclülük :
internet asıqLarıNa... Img_left70/100internet asıqLarıNa... Empty_bar_bleue  (70/100)
Seviye:
internet asıqLarıNa... Img_left55/100internet asıqLarıNa... Empty_bar_bleue  (55/100)

MesajKonu: Geri: internet asıqLarıNa...   internet asıqLarıNa... Icon_minitimeÇarş. 18 Haz. 2008, 22:22

pyLaşım içhin zaol x))
cadlaq_girl_alex
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o

Kadın
İş/Hobiler : hobülerüm alex xD
NicK : mewa lucas xD

MesajKonu: Geri: internet asıqLarıNa...   internet asıqLarıNa... Icon_minitimePerş. 26 Haz. 2008, 12:18

saol xD
xxx_JuLiA_xxx3moJuqqxx
V.i.P Üye
V.i.P Üye
xxx_JuLiA_xxx3moJuqqxx

Kadın
İş/Hobiler : Müsiqq DnLémq,PcQoLiqqxD,MsN bNm HayTm'Mmx)),qNqhMlé TéL.de Laq LaqxD,3mocuqLarN FoToLarNıı ÇéqMéq:d
NicK : xxx_JuLiA_xxx

Basarı Puanı:
internet asıqLarıNa... Img_left65/100internet asıqLarıNa... Empty_bar_bleue  (65/100)
Güclülük :
internet asıqLarıNa... Img_left50/100internet asıqLarıNa... Empty_bar_bleue  (50/100)
Seviye:
internet asıqLarıNa... Img_left50/100internet asıqLarıNa... Empty_bar_bleue  (50/100)
MesajKonu: Geri: internet asıqLarıNa...   internet asıqLarıNa... Icon_minitimeC.tesi 28 Haz. 2008, 15:43

choq gsLmish yhafs choq hojuma gddy 8)
kraLhice_3m0
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o

Kadın
İş/Hobiler : hobisis yaşıo0rum ..!
NicK : saSstars_3m0
<center><B><font color=white>Dur : internet asıqLarıNa... Alayci10
KişiseL iLeTi : asqIn n0su farmy__?

Basarı Puanı:
internet asıqLarıNa... Img_left60/100internet asıqLarıNa... Empty_bar_bleue  (60/100)
Güclülük :
internet asıqLarıNa... Img_left70/100internet asıqLarıNa... Empty_bar_bleue  (70/100)
Seviye:

MesajKonu: Geri: internet asıqLarıNa...   internet asıqLarıNa... Icon_minitimePerş. 03 Tem. 2008, 19:33

hehe süfemiş 8)

internet asıqLarıNa...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» internet delisi