Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEmo ResimleriLatest imagesAramaGaleriKayıt OlGiriş yap

insan eti yiyen adam(+13)

+2
piSLicq
mannaq_cocuqh
6 posters
YazarMesaj
mannaq_cocuqh
V.i.P Üye
V.i.P Üye
mannaq_cocuqh

Erkek
İş/Hobiler : pichliq
NicK : pich
<center><B><font color=white>Dur : insan eti yiyen adam(+13) Agliyo10
KişiseL iLeTi : söz bitti artık susma zamanı..

Basarı Puanı:
insan eti yiyen adam(+13) Img_left75/100insan eti yiyen adam(+13) Empty_bar_bleue  (75/100)
Güclülük :
insan eti yiyen adam(+13) Img_left70/100insan eti yiyen adam(+13) Empty_bar_bleue  (70/100)
Seviye:
insan eti yiyen adam(+13) Img_left80/100insan eti yiyen adam(+13) Empty_bar_bleue  (80/100)
insan eti yiyen adam(+13) Empty
MesajKonu: insan eti yiyen adam(+13)   insan eti yiyen adam(+13) Icon_minitimePaz 08 Haz. 2008, 07:40

Ankara’da tutuklanan Özgür Dengiz, “Cafer Er’i öldürdüm. Cesedinden kestiğim etlerinden bir kısmını çiğ olarak yedim. Geri kalanını ise buzdolabına koydum. Bazı parçaları ev önünde dolaşan köpeklere attım. İnsan eti yerken adeta kendimden geçiyorum” diyerek işlediği cinayeti soğukkanlılıkla anlattı.

ÖLDÜRDÜĞÜ insanları yiyen film kahramanı doktor Hannibal Lecter’ı anımsatan 27 yaşındaki Özgür Dengiz’in, ilk cinayetini 17 yaşındayken işlediği ortaya çıktı. İfadesiyle deneyimli polislerin bile kanını donduran Dengiz, cinayetlerini anlatırken gülme krizi geçirdi.
Kıbrıs Gazisi emekli bir astsubayın oğlu olan Dengiz, emniyette tüyleri diken diken eden cinayeti soğukkanlılıkla anlattı. 10 yıl önce bir arkadaşını öldürdüğü gerekçesiyle üç yıl hapis yatan Dengiz, geceleri uyuyamadığı için sabahlara kadar sokaklarda gezdiğini bildirdi. Dengiz, son kurbanı Cafer Er’e bir hafta önce Mamak Akdere Mahallesi’nde bir parkta tek başına bira içerken rastladığını söyledi. Bir süre kurbanını izleyen Dengiz, şunları anlattı:

ENSESİNDEN VURDUM

“Parkta bir bankta oturuyordu. Önce selam verdim. Bir süre sohbet ettikten sonra arkasına geçtim ve ensesine iki kurşun sıkarak öldürdüm. Etrafta kimse yoktu. Cesedi ağacın altına doğru sürükledim. Belimdeki bıçakla bacaklarını ve kollarındaki etleri kestikten sonra iki ayrı poşete koydum.
ÇİĞ ÇİĞ YEDİM

Daha sonra cesedi çarşafa sararak, araca yerleştirdim. Bir süre cesetle birlikte şehirde tur attım. Daha sonra da cesedi, Mamak Çöplüğü’ne attım. İki poşet içindeki etlerden bir kısmını eve gitmeden çiğ olarak yedim. Geri kalanını ise buzdolabına koydum. Bazı parçaları ev önünde dolaşan köpeklere attım. İnsan eti yerken adeta kendimden geçiyorum.

PİŞMAN DEĞİLİM

Vicdanım rahat, pişman değilim. Yakalanmasaydım öldürmeye devam edecektim. Artık bundan sonra sadece insan eti yemeyi düşünüyordum. Çünkü rüyamda sürekli kurban edildiğimi görüyordum. Ben kurban olacağıma başkalarını kurban etmeye karar verdim.”

SERİ KATİL GİBİ

Olayı aydınlatan cinayet masası dedektifleri, Dengiz’in evinde yaptığı aramada, cinayetlerde kullandığı silah, satır ve bıçakları da ele geçirdi. Buzdolabında kurban Er’e ait olduğu iddia edilen et parçaları bulan polisler, incelenmek üzere kriminal polis laboratuvarına gönderdi. Evde ele geçirilen ve balistik incelemesi yapılan silahın, geçen ay Kızılay’daki işyerinde kafasına sıkılan tek kurşunla öldürülen bilgisayar mühendisi Sedat Erzurumlu cinayetinde de kullanıldığı ortaya çıktı.

İKİNCİ CİNAYET

Dedektiflerinin çapraz sorgusunda Erzurumlu cinayetini işlediğini de kabul eden Dengiz, “Onu da kesip yiyecektim. Etraf çok kalabalık olduğu için kaçmak zorunda kaldım” derken gülme krizine tutuldu. Dengiz polislere, “Müebbet alır 30 yıl yatarım. O zamana kadar da nasıl olsa afla çıkarım” dedi. Dengiz, emniyetteki ifadesinin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Annesi ve babası gözaltına alındı

Özgür Dengiz ile birlikte “Delilleri kararttıkları ve sakladıkları” suçlamalarıyla anne Sultan Dengiz ile Kıbrıs Gazisi baba Satılmış Dengiz de dün gözaltına alındı. İfadelerinde suçlamaları kabul etmeyen, oğullarının psikolojik sorunları olduğunu iddia etti. Serbest bırakılan Dengizler çıkışta yüzlerini sakladı.

Soğukkanlı davrandı

Öldürdüğü Cemal Er’in etlerini kemiklerine kadar sıyırdıktan sonra bir kısmını yiyen Özgür Dengiz, emniyet çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtsız bıraktı. Dengiz, polisler arasında *****ürülürken rahat tavırlarıyla dikkat çekti.

(ALINTIDIR)
piSLicq
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
piSLicq

Kadın
İş/Hobiler : yOqhh
NicK : ........

Basarı Puanı:
insan eti yiyen adam(+13) Img_left35/100insan eti yiyen adam(+13) Empty_bar_bleue  (35/100)
Güclülük :
insan eti yiyen adam(+13) Img_left30/100insan eti yiyen adam(+13) Empty_bar_bleue  (30/100)
Seviye:
insan eti yiyen adam(+13) Img_left25/100insan eti yiyen adam(+13) Empty_bar_bleue  (25/100)

MesajKonu: Geri: insan eti yiyen adam(+13)   insan eti yiyen adam(+13) Icon_minitimePaz 08 Haz. 2008, 22:58

vaYH bHh aDamha baqh
melankolik pesimist
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
melankolik pesimist

Kadın
İş/Hobiler : RED HOT CHILI PEPPERS
NicK : ergo proxy
<center><B><font color=white>Dur : insan eti yiyen adam(+13) Utanc10
<center><B><font color=#fffff>Ta : insan eti yiyen adam(+13) Gthc10

Basarı Puanı:
insan eti yiyen adam(+13) Img_left65/100insan eti yiyen adam(+13) Empty_bar_bleue  (65/100)
Güclülük :
insan eti yiyen adam(+13) Img_left60/100insan eti yiyen adam(+13) Empty_bar_bleue  (60/100)
Seviye:
insan eti yiyen adam(+13) Img_left45/100insan eti yiyen adam(+13) Empty_bar_bleue  (45/100)

MesajKonu: Geri: insan eti yiyen adam(+13)   insan eti yiyen adam(+13) Icon_minitimeÇarş. 11 Haz. 2008, 10:31

beni yiyemez devil
Lady_Nemo
V.i.P Üye
V.i.P Üye
Lady_Nemo

Kadın
İş/Hobiler : müzik dinlemek...
NicK : nemo
<center><B><font color=white>Dur : insan eti yiyen adam(+13) Agliyo10
KişiseL iLeTi : Aşkı bilmeyene aşık olma sora canın yanar..

Basarı Puanı:
insan eti yiyen adam(+13) Img_left72/100insan eti yiyen adam(+13) Empty_bar_bleue  (72/100)
Güclülük :
insan eti yiyen adam(+13) Img_left65/100insan eti yiyen adam(+13) Empty_bar_bleue  (65/100)
Seviye:
insan eti yiyen adam(+13) Img_left61/100insan eti yiyen adam(+13) Empty_bar_bleue  (61/100)
MesajKonu: Geri: insan eti yiyen adam(+13)   insan eti yiyen adam(+13) Icon_minitimeÇarş. 11 Haz. 2008, 10:55

adama baq yha okurken midem bulandı benüm :pale:
http://tok-tom.hi5.com -
e*m*r*e
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
e*m*r*e

Erkek
İş/Hobiler : uyumak,uyumak,uyumak
NicK : emre kaya

MesajKonu: Geri: insan eti yiyen adam(+13)   insan eti yiyen adam(+13) Icon_minitimePerş. 12 Haz. 2008, 15:01

melankolik pesimist demiş ki:
beni yiyemez devil
senin etin zaten yenmez insan eti yiyen adam(+13) 615498 yani doğal karşılıyorum.
melankolik pesimist
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
melankolik pesimist

Kadın
İş/Hobiler : RED HOT CHILI PEPPERS
NicK : ergo proxy
<center><B><font color=white>Dur : insan eti yiyen adam(+13) Utanc10
<center><B><font color=#fffff>Ta : insan eti yiyen adam(+13) Gthc10

Basarı Puanı:
Güclülük :
insan eti yiyen adam(+13) Img_left60/100insan eti yiyen adam(+13) Empty_bar_bleue  (60/100)
Seviye:
insan eti yiyen adam(+13) Img_left45/100insan eti yiyen adam(+13) Empty_bar_bleue  (45/100)

MesajKonu: Geri: insan eti yiyen adam(+13)   insan eti yiyen adam(+13) Icon_minitimePerş. 12 Haz. 2008, 15:26

e*m*r*e demiş ki:
melankolik pesimist demiş ki:
beni yiyemez devil
senin etin zaten yenmez insan eti yiyen adam(+13) 615498 yani doğal karşılıyorum.
yenmez tabiqi acıyım ben insan eti yiyen adam(+13) 588704
inteqra
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
inteqra

Kadın
İş/Hobiler : yoq qardesım yoq hiçbişey...

MesajKonu: Geri: insan eti yiyen adam(+13)   insan eti yiyen adam(+13) Icon_minitimeCuma 13 Haz. 2008, 00:21

yuh yha bu kdrıda pes...

insan eti yiyen adam(+13)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-