Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEmo ResimleriLatest imagesAramaGaleriKayıt OlGiriş yap

Ücret Ödemeden RapidShare Üyeliği Alma !!!

YazarMesaj
emo_boy_
V.i.P Üye
V.i.P Üye
emo_boy_

Erkek
İş/Hobiler : P!LoTuM HerGün UçuoRum
NicK : 3mO Jojuq Göqan
<center><B><font color=white>Dur : Ücret Ödemeden RapidShare Üyeliği Alma !!! Yasasi10

Basarı Puanı:
Ücret Ödemeden RapidShare Üyeliği Alma !!! Img_left90/100Ücret Ödemeden RapidShare Üyeliği Alma !!! Empty_bar_bleue  (90/100)
Güclülük :
Ücret Ödemeden RapidShare Üyeliği Alma !!! Img_left80/100Ücret Ödemeden RapidShare Üyeliği Alma !!! Empty_bar_bleue  (80/100)
Seviye:
Ücret Ödemeden RapidShare Üyeliği Alma !!! Img_left100/100Ücret Ödemeden RapidShare Üyeliği Alma !!! Empty_bar_bleue  (100/100)
Ücret Ödemeden RapidShare Üyeliği Alma !!! Empty
MesajKonu: Ücret Ödemeden RapidShare Üyeliği Alma !!!   Ücret Ödemeden RapidShare Üyeliği Alma !!! Icon_minitimeSalı 03 Haz. 2008, 12:57

Ücret ödemeden rapidshare üyeliği alma

Öncelikle bir PayPal hesabı açıyoruz. Paypal hesabı almak için http://www.paypal.com/ (Kredi kartı girmek zorunda değilsiniz) adresine girip SignUp’a tıklıyoruz. Ülkemizi seçip “Personal Account”a tıklıyoruz. Karşımıza çıkan formu dolduruyoruz. Formu doldururken bilgilerinizi ister doğru yazın ister sallayın. Ama e-mail adresini doğru yazmanız önemli. İkinci aşama olan kredi kartı bilgilerine gelince PayPal logosuna tıklayarak kayıttan çıkıyoruz. Sayfanın sağ tarafında “ToDo List” yazan yerdeki linke tıklıyoruz ve mailimize aktivasyon linki gönderiliyor. Maildeki linke tıklayıp karşımıza çıkan sayfada şifremizi giriyoruz ve artık bir PayPal hesabımız var.

Şimdi para kaynağımız olan reklam sitesine üye olma kısmına geldik. BURAYA TIKLAYIP karşımıza çıkan sayfanın altındaki JoinNow linkine tıklıyoruz. Karşımıza çıkan formu dolduruyoruz. Paypal hesabını seçip hesap adı olarak email adresimizi yazıyoruz.Email adresimize mutlaka Paypale kayıt olurken kullandığımız email adresini yazıyoruz. Gönderilen aktivasyon mailindeki linke tıklayarak hesabımızı aktive ediyoruz. Şimdi adbux hesabımız da tamam.

Artık sıra geldi para kazanmaya. MyAdbux linkine tıklayarak kullanıcı adı ve şifremizi girip login oluyoruz. Incentivies linkinin altından BrowseAds’e tıklıyoruz. Karşımıza çıkan bütün linklere sırayla tıklıyoruz. Açılan sayfaların üstündeki sayaç sıfıra kadar sayıp “ Done $” yazısı çıktığında işlem tamamdır sayfaları kapatabiliriz. Hergün bu linklere tıklayarak para kazanıyoruz. Hesabımızdaki para miktarı 5 $ ı aştıktan sonra parayı paypal hesabımıza aktarabiliriz.

Hesabımızdaki para miktarını görmek için MyStats’a tıklıyoruz. Parayı paypal’e aktarmak için CashOut’a tıklıyoruz, sonra Convert to Cash via PayPal linkine tıklıyoruz. Ve kazandığımız para paypal hesabımıza yatmış oluyor.

Bu parayla ne mi yapabiliriz? Her şeyi. Ben Rapidshare Premium şifresi almak için kullanıyorum. Bu yöntemle yaklaşık iki haftada bir aylık rapidshare üyelik ücretini kazanıyorum. Dolayısıyla kredi kartımı hiç işe karıştırmadan tamamen yasal yollarla rapidshare şifresi alıyor ve gönül rahatlığıyla kullanıyorum. Eğer rapidshare şifreniz varsa sizde başka sitelere üye olmak için kullanabilirsiniz.
Yanima aldim kendimi ve yürüdüm ince çizgisinde yolumun ortalikta görünen herkesin adi yabanci, herkes kendi maskesiyle dolasir oldu yanibasimda, tanimaz oldum yüzleri ve keskelerle avunur oldum. Düslerimde gördügüm yüzüm benim mi? düsünür oldum, onca maske gözümün içine bakiyor sorgularcasina, ve burasi hep yabanci, hep yalanci doldu, çikmak istiyorum artik disari, birakin gideyim kendimi alip.
Çok sima tanidim, ima aldim yüzleri aklima kazidim, adi anildiginda iste dostum dedim, adim anildiginda tanimam dedi takti maskesini yüzünü çevirdi ve sildi kalici tüm izleri, geri getiremedi zaman eskide kalan ani defterimi, her sayfada düstü maskesi....

Ücret Ödemeden RapidShare Üyeliği Alma !!!
1 sayfadaki 1 sayfası