Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEmo ResimleriLatest imagesAramaGaleriKayıt OlGiriş yap

biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD

+7
piSLicq
mannaq_cocuqh
chromeleaf
HellSpawn
emo_boy_
xxx_JuLiA_xxx3moJuqqxx
JeLib0n
11 posters
YazarMesaj
JeLib0n
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
JeLib0n

Kadın
İş/Hobiler : kuraLLarı ciqnemek Sakız ciqnemek qeSmeq dozmak ws ws
NicK : wahShe

Basarı Puanı:
biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD Img_left70/100biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD Empty_bar_bleue  (70/100)
Güclülük :
biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD Img_left80/100biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD Empty_bar_bleue  (80/100)
Seviye:
biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD Img_left70/100biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD Empty_bar_bleue  (70/100)

biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD Empty
MesajKonu: biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD   biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD Icon_minitimePtsi 02 Haz. 2008, 02:31

Tekrar bekleriz efendim… :)

Bu akşam da ayrılan sürenin sonuna geldik… Yarın gene aynı saatte buluşmak ümidiyle esen kalın!…

• Bugünü de kazasız belasız atlattın.

• Beni böyle istediğin gibi kullanıp sonra kapatamazsın, asıl ben seni kapatıyorum..

• Şimdi kapanıyorum ama kullanırken sarfettiğin sözleri anlamadım sanma. Bir dahaki oturumda sorarım ben sana..

• Bilgisayarı gerçekten kapatmak istediğinize emin misiniz? Belki güç tasarrufu moduna alsanız daha iyi olur. Yarım saat sonra yine açmak isterseniz hiç olmazsa beni uğraştırmamış olursunuz…

• Kapatıyorsun ha? Tamam kapat bakalım. Ama bir sonraki oturumda bazı şeyler bıraktığın gibi olmayabilir. muhahaha..

• Kah güldük kah eğlendik, yeri geldi üzüldük, ağladık, kızdık… Ancak her güzel şey gibi bu oturumun da sonuna geldik… Yeni bir oturumda görüşmek üzere..

• Bu kadar. Dağılabilirsiniz…

• Her kapanan pencerenin ardından bir yenisi açılır… Yahu yoksa pencere değil de kapı mıydı?

• Niye kapatıyorsun? Daha karpuz kesecektik!

• Oturumunuz suresince bir hatamız olduysa affola,.Şimdi bilgisayarınızı kapatabilirsiniz. Nereye isterseniz oraya!

xxx_JuLiA_xxx3moJuqqxx
    V.i.P Üye
    V.i.P Üye
    xxx_JuLiA_xxx3moJuqqxx

Kadın
    İş/Hobiler : Müsiqq DnLémq,PcQoLiqqxD,MsN bNm HayTm'Mmx)),qNqhMlé TéL.de Laq LaqxD,3mocuqLarN FoToLarNıı ÇéqMéq:d
    NicK : xxx_JuLiA_xxx

Basarı Puanı:
    biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD Img_left65/100biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD Empty_bar_bleue  (65/100)
    Güclülük :
    biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD Img_left50/100biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD Empty_bar_bleue  (50/100)
    Seviye:
    biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD Img_left50/100biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD Empty_bar_bleue  (50/100)
    MesajKonu: Geri: biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD   biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD Icon_minitimePtsi 02 Haz. 2008, 17:13

'Niye kapatıyorsun? Daha karpuz kesecektik! '
    :sp:
    emo_boy_
    V.i.P Üye
    V.i.P Üye
    emo_boy_

Erkek
    İş/Hobiler : P!LoTuM HerGün UçuoRum
    NicK : 3mO Jojuq Göqan
    <center><B><font color=white>Dur : biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD Yasasi10

Basarı Puanı:
    biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD Img_left90/100biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD Empty_bar_bleue  (90/100)
    Güclülük :
    biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD Img_left80/100biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD Empty_bar_bleue  (80/100)
    Seviye:
    biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD Img_left100/100biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD Empty_bar_bleue  (100/100)
    MesajKonu: Geri: biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD   biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD Icon_minitimeSalı 03 Haz. 2008, 09:38

• Bilgisayarı
    gerçekten kapatmak istediğinize emin misiniz? Belki güç tasarrufu
    moduna alsanız daha iyi olur. Yarım saat sonra yine açmak isterseniz
    hiç olmazsa beni uğraştırmamış olursunuz…

• Kapatıyorsun ha? Tamam kapat bakalım. Ama bir sonraki oturumda bazı şeyler bıraktığın gibi olmayabilir. muhahaha..

• Kah
    güldük kah eğlendik, yeri geldi üzüldük, ağladık, kızdık… Ancak her
    güzel şey gibi bu oturumun da sonuna geldik… Yeni bir oturumda görüşmek
    üzere..

• Bu kadar. Dağılabilirsiniz… :pc: :silent: :silent: :lol!:
    HellSpawn
    O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
    HellSpawn

Erkek
    İş/Hobiler : Yazar
    NicK : Erhan

MesajKonu: Geri: biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD   biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD Icon_minitimeSalı 03 Haz. 2008, 22:22

AHuaha bunlar komedi evet..Okumuştum bunları çok güzeller =)
    JeLib0n
    O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
    JeLib0n

Kadın

Basarı Puanı:
    Güclülük :
    Seviye:

MesajKonu: Geri: biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD   biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD Icon_minitimeSalı 03 Haz. 2008, 22:23

HellSpawn demiş ki:
    AHuaha bunlar komedi evet..Okumuştum bunları çok güzeller =)

teSeKKür ederim Cnm xD
    chromeleaf
    V.i.P Üye
    V.i.P Üye

Erkek
    İş/Hobiler : dadsa
    NicK : dasdasdsa
    <center><B><font color=#fffff>Ta : biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD Mtl10

Basarı Puanı:
    biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD Img_left75/100biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD Empty_bar_bleue  (75/100)
    Güclülük :
    biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD Img_left85/100biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD Empty_bar_bleue  (85/100)
    Seviye:
    biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD Img_left85/100biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD Empty_bar_bleue  (85/100)
    MesajKonu: Geri: biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD   biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD Icon_minitimeSalı 03 Haz. 2008, 22:26

Abi boşver ya kapatma nugün nasıl olsa tekrar açacaksın yorulma sen bak ben jendimi tasarruf moduna da alırım az elektirk kullanırım söz bak hiç bir hacker'ı sokmıyacağım içeri.sen yat abi ben Nöbet tutarım burada uyu sen
    xxx_JuLiA_xxx3moJuqqxx
    V.i.P Üye
    V.i.P Üye
    xxx_JuLiA_xxx3moJuqqxx

Kadın
    İş/Hobiler : Müsiqq DnLémq,PcQoLiqqxD,MsN bNm HayTm'Mmx)),qNqhMlé TéL.de Laq LaqxD,3mocuqLarN FoToLarNıı ÇéqMéq:d
    NicK : xxx_JuLiA_xxx

Basarı Puanı:
    biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD Img_left65/100biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD Empty_bar_bleue  (65/100)
    Güclülük :
    Seviye:
    MesajKonu: Geri: biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD   biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD Icon_minitimeSalı 03 Haz. 2008, 22:28

chromeleaf demiş ki:
    Abi boşver ya kapatma nugün nasıl olsa tekrar açacaksın yorulma sen bak ben jendimi tasarruf moduna da alırım az elektirk kullanırım söz bak hiç bir hacker'ı sokmıyacağım içeri.sen yat abi ben Nöbet tutarım burada uyu sen
    hehe :)
    JeLib0n
    O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
    JeLib0n

Kadın

Basarı Puanı:
    Güclülük :
    Seviye:

MesajKonu: Geri: biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD   biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD Icon_minitimeSalı 03 Haz. 2008, 22:32

xD
    mannaq_cocuqh
    V.i.P Üye
    V.i.P Üye
    mannaq_cocuqh

Erkek
    İş/Hobiler : pichliq
    NicK : pich
    <center><B><font color=white>Dur : biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD Agliyo10
    KişiseL iLeTi : söz bitti artık susma zamanı..

Basarı Puanı:
    biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD Img_left75/100biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD Empty_bar_bleue  (75/100)
    Güclülük :
    Seviye:
    MesajKonu: Geri: biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD   biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD Icon_minitimeSalı 03 Haz. 2008, 22:40

paylaşm içn saol..
    JeLib0n
    O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
    JeLib0n

Kadın

Basarı Puanı:
    Güclülük :
    Seviye:

MesajKonu: Geri: biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD   biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD Icon_minitimeSalı 03 Haz. 2008, 22:41

önemLi diiL Cnm her Saman.
    piSLicq
    O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
    piSLicq

Kadın
    İş/Hobiler : yOqhh
    NicK : ........

Basarı Puanı:
    biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD Img_left35/100biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD Empty_bar_bleue  (35/100)
    Güclülük :
    biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD Img_left30/100biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD Empty_bar_bleue  (30/100)
    Seviye:
    biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD Img_left25/100biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD Empty_bar_bleue  (25/100)

MesajKonu: Geri: biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD   biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD Icon_minitimeC.tesi 14 Haz. 2008, 13:17

# Beni böyle istediğin gibi kullanıp sonra kapatamazsın, asıl ben seni kapatıyorum..

# Şimdi kapanıyorum ama kullanırken sarfettiğin sözleri anlamadım sanma. Bir dahaki oturumda sorarım ben sana..

Niye kapatıyorsun? Daha karpuz kesecektik! '

ehuehuehu :lol!: hebsi cohq gsller paylasm ıcn tşk!!
    WwHerONNcqA
    V.i.P Üye
    V.i.P Üye
    WwHerONNcqA

Kadın
    İş/Hobiler : RocK Punq müSJCq cHalMaQ
    NicK : WwHerONNcqA

MesajKonu: Geri: biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD   biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD Icon_minitimePaz 15 Haz. 2008, 10:59

xxx_JuLiA_xxx3moJuqqxx demiş ki:
    chromeleaf demiş ki:
    hehe :)
    ehuheuehu xD
    kraLhice_3m0
    O_o Üye O_o

O_o Üye O_o

Kadın
    İş/Hobiler : hobisis yaşıo0rum ..!
    NicK : saSstars_3m0
    <center><B><font color=white>Dur : biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD Alayci10
    KişiseL iLeTi : asqIn n0su farmy__?

Basarı Puanı:
    biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD Img_left60/100biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD Empty_bar_bleue  (60/100)
    Güclülük :
    Seviye:

MesajKonu: Geri: biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD   biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD Icon_minitimeCuma 22 Ağus. 2008, 18:08

süfeR yha :cyclops:
    crazy_angel
    V.i.P Üye
    V.i.P Üye
    crazy_angel

Kadın
    İş/Hobiler : öğrenci/çılgınlık yapmak
    NicK : ﻮค๓є ๏שєг
    <center><B><font color=white>Dur : biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD Alayci10

MesajKonu: Geri: biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD   biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD Icon_minitimeC.tesi 01 Kas. 2008, 11:51

denkşüleee süfeyyylerr
    DeAtH.pRiNcEs
    Banlı Üye
    Banlı Üye
    DeAtH.pRiNcEs

Kadın
    İş/Hobiler : MüZiK dİnLeMeK
    NicK : SwEet_BaBy
    <center><B><font color=white>Dur : biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD Artiz10
    KişiseL iLeTi : ___bEyAzIn KaDeRi KiRlEnMeK~~sİyAhIn KaDeRi sUçLaNmAkTıR***

MesajKonu: Geri: biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD   biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD Icon_minitimeCuma 12 Ara. 2008, 12:32

çook güzel

biLqiSayarınıS böLe kapanSa xD
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -