Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
AnasayfaEmo ResimleriLatest imagesAramaGaleriKayıt OlGiriş yap

 

 YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq

Aşağa gitmek 
+8
Rocqer_3mo
MissCepkin<3
Lady_Nemo
pufYY''
kRotiq_çiqOçiP
mannaq_cocuqh
qhabush_qhis
emo_boy_
12 posters
YazarMesaj
emo_boy_
V.i.P Üye
V.i.P Üye
emo_boy_


Erkek
Mesaj Sayısı : 1458
Yaş : 34
Şehir : anqara
İş/Hobiler : P!LoTuM HerGün UçuoRum
NicK : 3mO Jojuq Göqan
<center><B><font color=white>Dur : YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Yasasi10
Kayıt tarihi : 05/05/08


Basarı Puanı:
YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Img_left90/100YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Empty_bar_bleue  (90/100)
Güclülük :
YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Img_left80/100YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Empty_bar_bleue  (80/100)
Seviye:
YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Img_left100/100YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Empty_bar_bleue  (100/100)
YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Empty
MesajKonu: YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq   YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Icon_minitimeCuma 30 Mayıs 2008, 09:15

Beşiktaşlılr nerdesnz yha yanns qaldm nan bn burda xD
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
qhabush_qhis
V.i.P Üye
V.i.P Üye
avatar


Kadın
Mesaj Sayısı : 1786
Yaş : 33
Şehir : Orası Burasıı xD
İş/Hobiler : OLe bOLe...
NicK : x_DiLLiqaF_x
<center><B><font color=white>Dur : YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Tehlik10
<center><B><font color=#fffff>Ta : YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Mtl10
KişiseL iLeTi : † İremHaş2oo †
Kayıt tarihi : 21/04/08


Basarı Puanı:
YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Img_left70/100YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Empty_bar_bleue  (70/100)
Güclülük :
YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Img_left85/100YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Empty_bar_bleue  (85/100)
Seviye:
YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Img_left80/100YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Empty_bar_bleue  (80/100)
YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Empty
MesajKonu: Geri: YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq   YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Icon_minitimeCuma 30 Mayıs 2008, 10:14

FBBBBBBBBB :)
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
mannaq_cocuqh
V.i.P Üye
V.i.P Üye
mannaq_cocuqh


Erkek
Mesaj Sayısı : 695
Yaş : 34
Şehir : no cıty (dé!$L!)
İş/Hobiler : pichliq
NicK : pich
<center><B><font color=white>Dur : YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Agliyo10
KişiseL iLeTi : söz bitti artık susma zamanı..
Kayıt tarihi : 21/03/08


Basarı Puanı:
YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Img_left75/100YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Empty_bar_bleue  (75/100)
Güclülük :
YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Img_left70/100YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Empty_bar_bleue  (70/100)
Seviye:
YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Img_left80/100YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Empty_bar_bleue  (80/100)
YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Empty
MesajKonu: Geri: YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq   YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Icon_minitimeCuma 30 Mayıs 2008, 10:28

zuhaa gs en çok çıldırın cimbom için çıldırın
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
qhabush_qhis
V.i.P Üye
V.i.P Üye
avatar


Kadın
Mesaj Sayısı : 1786
Yaş : 33
Şehir : Orası Burasıı xD
İş/Hobiler : OLe bOLe...
NicK : x_DiLLiqaF_x
<center><B><font color=white>Dur : YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Tehlik10
<center><B><font color=#fffff>Ta : YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Mtl10
KişiseL iLeTi : † İremHaş2oo †
Kayıt tarihi : 21/04/08


Basarı Puanı:
YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Img_left70/100YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Empty_bar_bleue  (70/100)
Güclülük :
YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Img_left85/100YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Empty_bar_bleue  (85/100)
Seviye:
YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Img_left80/100YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Empty_bar_bleue  (80/100)
YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Empty
MesajKonu: Geri: YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq   YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Icon_minitimeCuma 30 Mayıs 2008, 10:33

FBB iicnn kOpnnn xD
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
kRotiq_çiqOçiP
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
kRotiq_çiqOçiP


Kadın
Mesaj Sayısı : 160
Yaş : 32
Şehir : ewden x)
İş/Hobiler : bLA bLa bLa
NicK : kRotiq_çiqOçiP
Kayıt tarihi : 30/04/08


Basarı Puanı:
YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Img_left25/100YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Empty_bar_bleue  (25/100)
Güclülük :
YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Img_left40/100YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Empty_bar_bleue  (40/100)
Seviye:
YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Img_left20/100YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Empty_bar_bleue  (20/100)

YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Empty
MesajKonu: Geri: YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq   YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Icon_minitimeCuma 30 Mayıs 2008, 11:55

bJk tabi yaa :pirat:

basqa taqıMMı vaR YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq 615498
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
emo_boy_
V.i.P Üye
V.i.P Üye
emo_boy_


Erkek
Mesaj Sayısı : 1458
Yaş : 34
Şehir : anqara
İş/Hobiler : P!LoTuM HerGün UçuoRum
NicK : 3mO Jojuq Göqan
<center><B><font color=white>Dur : YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Yasasi10
Kayıt tarihi : 05/05/08


Basarı Puanı:
YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Img_left90/100YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Empty_bar_bleue  (90/100)
Güclülük :
YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Img_left80/100YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Empty_bar_bleue  (80/100)
Seviye:
YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Img_left100/100YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Empty_bar_bleue  (100/100)
YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Empty
MesajKonu: Geri: YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq   YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Icon_minitimeCuma 30 Mayıs 2008, 15:24

mannaq_cocuqh demiş ki:
zuhaa gs en çok çıldırın cimbom için çıldırın

yaptıınıs ayp ama yha burası beşiktaş bölümü yasmaın burayaa xD siz qendi bölümünse gidin qardesmm xD xD xD devil devil devil
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
pufYY''
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
pufYY''


Kadın
Mesaj Sayısı : 2
Yaş : 32
Şehir : edrne xD
İş/Hobiler : ---schooLL---
NicK : peach''iyhe
Kayıt tarihi : 01/06/08

YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Empty
MesajKonu: Geri: YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq   YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Icon_minitimePaz 01 Haz. 2008, 15:38

qaldurun qaldurun g....... qaldurun!!


öLümüne bjk xD :emojuq:
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://tr.netlog.com/_thinkYy_
emo_boy_
V.i.P Üye
V.i.P Üye
emo_boy_


Erkek
Mesaj Sayısı : 1458
Yaş : 34
Şehir : anqara
İş/Hobiler : P!LoTuM HerGün UçuoRum
NicK : 3mO Jojuq Göqan
<center><B><font color=white>Dur : YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Yasasi10
Kayıt tarihi : 05/05/08


Basarı Puanı:
YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Img_left90/100YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Empty_bar_bleue  (90/100)
Güclülük :
YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Img_left80/100YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Empty_bar_bleue  (80/100)
Seviye:
YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Img_left100/100YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Empty_bar_bleue  (100/100)
YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Empty
MesajKonu: Geri: YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq   YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Icon_minitimeSalı 03 Haz. 2008, 09:22

yha bis fener gs vs taqımlar gibi SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİKKİ...Bis BEŞİKTAŞ lıız.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Lady_Nemo
V.i.P Üye
V.i.P Üye
Lady_Nemo


Kadın
Mesaj Sayısı : 1018
Yaş : 31
Şehir : mers!n gelijen mi xD
İş/Hobiler : müzik dinlemek...
NicK : nemo
<center><B><font color=white>Dur : YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Agliyo10
KişiseL iLeTi : Aşkı bilmeyene aşık olma sora canın yanar..
Kayıt tarihi : 07/06/08


Basarı Puanı:
YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Img_left72/100YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Empty_bar_bleue  (72/100)
Güclülük :
YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Img_left65/100YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Empty_bar_bleue  (65/100)
Seviye:
YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Img_left61/100YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Empty_bar_bleue  (61/100)
YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Empty
MesajKonu: Geri: YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq   YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Icon_minitimeC.tesi 07 Haz. 2008, 22:03

emo_boy_ demiş ki:
Beşiktaşlılr nerdesnz yha yanns qaldm nan bn burda xD


ayıp ettin olmasmı beşiktaşlı ben varım!!!
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://tok-tom.hi5.com -
emo_boy_
V.i.P Üye
V.i.P Üye
emo_boy_


Erkek
Mesaj Sayısı : 1458
Yaş : 34
Şehir : anqara
İş/Hobiler : P!LoTuM HerGün UçuoRum
NicK : 3mO Jojuq Göqan
<center><B><font color=white>Dur : YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Yasasi10
Kayıt tarihi : 05/05/08


Basarı Puanı:
YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Img_left90/100YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Empty_bar_bleue  (90/100)
Güclülük :
YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Img_left80/100YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Empty_bar_bleue  (80/100)
Seviye:
YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Img_left100/100YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Empty_bar_bleue  (100/100)
YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Empty
MesajKonu: Geri: YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq   YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Icon_minitimeC.tesi 07 Haz. 2008, 22:59

Lady_Nemo demiş ki:
emo_boy_ demiş ki:
Beşiktaşlılr nerdesnz yha yanns qaldm nan bn burda xD


ayıp ettin olmasmı beşiktaşlı ben varım!!!

hg hg yha süfee ama choq as bjk li var ama doru bi şyy yhaa o ayrılcalıq bisim olsn dimi .d
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Lady_Nemo
V.i.P Üye
V.i.P Üye
Lady_Nemo


Kadın
Mesaj Sayısı : 1018
Yaş : 31
Şehir : mers!n gelijen mi xD
İş/Hobiler : müzik dinlemek...
NicK : nemo
<center><B><font color=white>Dur : YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Agliyo10
KişiseL iLeTi : Aşkı bilmeyene aşık olma sora canın yanar..
Kayıt tarihi : 07/06/08


Basarı Puanı:
YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Img_left72/100YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Empty_bar_bleue  (72/100)
Güclülük :
YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Img_left65/100YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Empty_bar_bleue  (65/100)
Seviye:
YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Img_left61/100YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Empty_bar_bleue  (61/100)
YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Empty
MesajKonu: Geri: YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq   YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Icon_minitimePaz 08 Haz. 2008, 09:08

efet ayrıcalıklııs işde!! :D
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://tok-tom.hi5.com -
MissCepkin<3
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
MissCepkin<3


Kadın
Mesaj Sayısı : 157
Şehir : isT.
İş/Hobiler : yoq
NicK : yoq
Kayıt tarihi : 18/06/08

YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Empty
MesajKonu: Geri: YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq   YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Icon_minitimeÇarş. 25 Haz. 2008, 09:22

bnde farım D:D:
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Rocqer_3mo
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
avatar


Erkek
Mesaj Sayısı : 198
Şehir : anqara
İş/Hobiler : msn patlatmaqqq,hacqerliq yhabmaq
NicK : yhoqqy
Kayıt tarihi : 27/06/08

YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Empty
MesajKonu: Geri: YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq   YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Icon_minitimeC.tesi 28 Haz. 2008, 16:51

pufYY'' demiş ki:
qaldurun qaldurun g....... qaldurun!!


öLümüne bjk xD :emojuq:

süferrr bi laff qıss :D

bndee bjk liim qanqalar :D
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
RocK.in.qirL
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
RocK.in.qirL


Kadın
Mesaj Sayısı : 324
Yaş : 31
Şehir : ne yapjhan bise mi qeLjhen xD
İş/Hobiler : Müsiqq DnLémq-qezmeqqq-qitr çLmaq-qıcıkLıq yabmak- PcQoLiqq-Laq LaqxD
NicK : babcanqy yho0ff yh0q sana aD.. xD
KişiseL iLeTi : xD xD
Kayıt tarihi : 15/06/08


Basarı Puanı:
YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Img_left60/100YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Empty_bar_bleue  (60/100)
Güclülük :
YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Img_left70/100YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Empty_bar_bleue  (70/100)
Seviye:
YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Img_left55/100YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Empty_bar_bleue  (55/100)

YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Empty
MesajKonu: Geri: YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq   YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Icon_minitimeÇarş. 09 Tem. 2008, 22:24

FB :)
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
1903carter
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
1903carter


Erkek
Mesaj Sayısı : 3
Yaş : 33
Şehir : istanbul
İş/Hobiler : yok xD
NicK : Vİnce Carter
Kayıt tarihi : 02/08/08

YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Empty
MesajKonu: Geri: YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq   YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Icon_minitimeC.tesi 02 Ağus. 2008, 12:46

bende geldim beşiktaşlı olarak
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
emo_boy_
V.i.P Üye
V.i.P Üye
emo_boy_


Erkek
Mesaj Sayısı : 1458
Yaş : 34
Şehir : anqara
İş/Hobiler : P!LoTuM HerGün UçuoRum
NicK : 3mO Jojuq Göqan
<center><B><font color=white>Dur : YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Yasasi10
Kayıt tarihi : 05/05/08


Basarı Puanı:
YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Img_left90/100YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Empty_bar_bleue  (90/100)
Güclülük :
YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Img_left80/100YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Empty_bar_bleue  (80/100)
Seviye:
YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Img_left100/100YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Empty_bar_bleue  (100/100)
YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Empty
MesajKonu: Geri: YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq   YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Icon_minitimePtsi 11 Ağus. 2008, 19:27

RocK.in.qirL demiş ki:
FB :)

ne işin far bism bhölümdee nan o zmn xD
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
kraLhice_3m0
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
avatar


Kadın
Mesaj Sayısı : 479
Yaş : 33
Şehir : heRyeR
İş/Hobiler : hobisis yaşıo0rum ..!
NicK : saSstars_3m0
<center><B><font color=white>Dur : YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Alayci10
KişiseL iLeTi : asqIn n0su farmy__?
Kayıt tarihi : 22/05/08


Basarı Puanı:
YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Img_left60/100YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Empty_bar_bleue  (60/100)
Güclülük :
YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Img_left70/100YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Empty_bar_bleue  (70/100)
Seviye:
YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Img_left50/100YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Empty_bar_bleue  (50/100)

YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Empty
MesajKonu: Geri: YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq   YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Icon_minitimeÇarş. 20 Ağus. 2008, 10:43

beNde bjKLıım..yaşasıN BJK :shock:
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
çokgüzel
AdminisTrator
AdminisTrator
avatar


Kadın
Mesaj Sayısı : 2853
Yaş : 34
<center><B><font color=white>Dur : YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Doferi10
<center><B><font color=#fffff>Ta : YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Trzyny10
Uyarı Sistemi : YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq 1
Kayıt tarihi : 07/05/08


Basarı Puanı:
YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Img_left100/100YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Empty_bar_bleue  (100/100)
Güclülük :
YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Img_left100/100YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Empty_bar_bleue  (100/100)
Seviye:
YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Img_left100/100YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Empty_bar_bleue  (100/100)
YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Empty
MesajKonu: Geri: YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq   YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq Icon_minitimeÇarş. 10 Eyl. 2008, 09:59

ßen siyah DediğiMde BeYaz Demeyen SEfqiliyi bu kalB nabzun xD

bende BJK lüüümm baska da taqım tanımıorumm xD :) devil :lol!:
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
YhA Bu SiTeDe HiÇ Mi BeŞiKTaŞ Lı YhOq
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
 :: Spor GeneL :: BeŞikTaŞ-
Buraya geçin: