Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEmo ResimleriLatest imagesAramaGaleriKayıt OlGiriş yap

Katil Olsaydınız Üstteki Üyeyi Hangi Şekilde Öldürürdünüz?

+12
..MeLodi..
e*m*r*e
WwHerONNcqA
eLmA_sHeqEri
xxx_JuLiA_xxx3moJuqqxx
chromeleaf
damned_89
JéX**
crazy_black40
melankolik pesimist
qhabush_qhis
emo_boy_
16 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4
YazarMesaj
chromeleaf
V.i.P Üye
V.i.P Üye

Erkek
İş/Hobiler : dadsa
NicK : dasdasdsa
<center><B><font color=#fffff>Ta : Katil Olsaydınız Üstteki Üyeyi Hangi Şekilde Öldürürdünüz? - Sayfa 4 Mtl10

Basarı Puanı:
Katil Olsaydınız Üstteki Üyeyi Hangi Şekilde Öldürürdünüz? - Sayfa 4 Img_left75/100Katil Olsaydınız Üstteki Üyeyi Hangi Şekilde Öldürürdünüz? - Sayfa 4 Empty_bar_bleue  (75/100)
Güclülük :
Katil Olsaydınız Üstteki Üyeyi Hangi Şekilde Öldürürdünüz? - Sayfa 4 Img_left85/100Katil Olsaydınız Üstteki Üyeyi Hangi Şekilde Öldürürdünüz? - Sayfa 4 Empty_bar_bleue  (85/100)
Seviye:
Katil Olsaydınız Üstteki Üyeyi Hangi Şekilde Öldürürdünüz? - Sayfa 4 Img_left85/100Katil Olsaydınız Üstteki Üyeyi Hangi Şekilde Öldürürdünüz? - Sayfa 4 Empty_bar_bleue  (85/100)
Katil Olsaydınız Üstteki Üyeyi Hangi Şekilde Öldürürdünüz? - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Katil Olsaydınız Üstteki Üyeyi Hangi Şekilde Öldürürdünüz?   Katil Olsaydınız Üstteki Üyeyi Hangi Şekilde Öldürürdünüz? - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. 19 Şub. 2009, 01:34

off hiç mi hayal gücünüz yok..O zaman artik biraz farkli davranacağım. Elime geçirdigim ilk keskin nesneyle seni parçalara ayiracagim, kaaç!! Hayallerimi benden çaldin.! O kafa tasini duvara vurup çatlatacagim! Açilan yaralarinin içine dinamit lokumu sokup patlatacagim! Beni çekemeyen her otoriteye kırık cam parçasi saplayacagim! Yoldan saptiracagim! Üzerime gelen herkezi dikenli telle ikiye bölüp kendi kendine röportaj yaptiracagim! Nefret edin benden! Ben de nefret ediyorum zaten senden! Degisemem! Ben dogustan katilim ezelden! Seni uçak benzini dolu bir küvette bogup bilincini kaybetmeden önce içinde saç kurutma makinasiyla kizartip yanik tenini ekmek biçagiyla delik desik edip hava kaçirdigin her bir deligini yanan mumla tikayacagim! Karsisinda meditasyon yaparak transa geçip her seferinde bana verdiginiz bütün acilardan tek seferde kurtulacagim! Duramam artik can almak kanima islemis!
:@@

Katil Olsaydınız Üstteki Üyeyi Hangi Şekilde Öldürürdünüz?
4 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-