Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEmo ResimleriLatest imagesAramaGaleriKayıt OlGiriş yap

Ben Neymişim! xD

YazarMesaj
*reiLa*
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
*reiLa*

Kadın
İş/Hobiler : Yan Flüt - Anime
NicK : Rei'
<center><B><font color=white>Dur : Ben Neymişim! xD Gozkir10

Basarı Puanı:
Ben Neymişim! xD Img_left65/100Ben Neymişim! xD Empty_bar_bleue  (65/100)
Güclülük :
Ben Neymişim! xD Img_left70/100Ben Neymişim! xD Empty_bar_bleue  (70/100)
Seviye:
Ben Neymişim! xD Img_left55/100Ben Neymişim! xD Empty_bar_bleue  (55/100)

Ben Neymişim! xD Empty
MesajKonu: Ben Neymişim! xD   Ben Neymişim! xD Icon_minitimeÇarş. 14 Mayıs 2008, 18:41

İtiraf ediyorum, mükemmeliyetçiyim; bir şeyler ters gittiğinde veya yaptığım herhangi bir işi, benden daha iyi yapan birinin olduğunu duyduğumda, kendi yaptığım işin eksik yanının olduğunu düşünüp kendime çok kızıyorum! Kendime kızmakla kalmayıp, benden 'üstün'(!) olan kişiye acaip sinir oluyorum. :S

İtiraf ediyorum, çok kıskancımdır. :S Ama yalnızca proje, ders, müzik vs. konularında.
İtiraf ediyorum, bencilim! Bazen yalnızca kendi çıkarlarım için başkalarının fikirlerini önemsemiyorum! :S

İtiraf ediyorum, bazen öylesine söylediğim sözlerle arkadaşlarımı kırabiliyorum. Dalga geçmekten ayırı zevk alıyorum ve bunu en yakınımdakilere bile yapıyorum. Sinir bozucu olduğunu biliyorum, ama dalga geçmek çoğu zaman çok hoşuma gidiyor. :S

Ve yine itiraf ediyorum, çok hırslıyım. Bu da mükemmeliyetçi yapımdan kaynaklanıyor. Bana verilen görevin en iyisini yapmak istiyorum. Yapamadığımda veya herhangi bir engelle karşılaştığımda çok sinirli oluyorum ve çevremdekileri çoğu zaman unutup, kırabiliyorum! Bazen bu durumdan, haksız yere, çevremdeki kişileri sorumlu tutup, 'sinir bozucu' biri oluveriyorum..

(bkz. kötü biri)

Ben Neymişim! xD
1 sayfadaki 1 sayfası