Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEmo ResimleriLatest imagesAramaGaleriKayıt OlGiriş yap

Artıq birisi saçma msjlara dur desin

+3
e*m*r*e
nooneknowqqqq
melankolik pesimist
7 posters
YazarMesaj
melankolik pesimist
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
melankolik pesimist

Kadın
İş/Hobiler : RED HOT CHILI PEPPERS
NicK : ergo proxy
<center><B><font color=white>Dur : Artıq birisi saçma msjlara dur desin Utanc10
<center><B><font color=#fffff>Ta : Artıq birisi saçma msjlara dur desin Gthc10

Basarı Puanı:
Artıq birisi saçma msjlara dur desin Img_left65/100Artıq birisi saçma msjlara dur desin Empty_bar_bleue  (65/100)
Güclülük :
Artıq birisi saçma msjlara dur desin Img_left60/100Artıq birisi saçma msjlara dur desin Empty_bar_bleue  (60/100)
Seviye:
Artıq birisi saçma msjlara dur desin Img_left45/100Artıq birisi saçma msjlara dur desin Empty_bar_bleue  (45/100)

Artıq birisi saçma msjlara dur desin Empty
MesajKonu: Artıq birisi saçma msjlara dur desin   Artıq birisi saçma msjlara dur desin Icon_minitimePtsi 12 Mayıs 2008, 16:29

Bu zamana kadar bana zincir e-posta gönderen tüm dost ve arkadaşlarıma teşekkürü bir borç bilirim;

Sayelerinde tuvalet temizlemekte kullanıldığını öğrendiğim kolayı içemez oldum.

Aids virüsü taşıyan iğneler kıçıma batar korkusuyla sinemaya gidemez oldum.

Telefon hattımı kullanıp bana borç takarlar korkusuyla telefonlara da cevap vermiyorum.

İçinden fare ya da fare zehiri çıkar diye hiçbir kutu içeceği içmiyorum.

Çok sevdiğim içkime ilaç koyup beni uyuturlar,organlarımı çalarlar ve buz dolu bir küvetin içinde uyanırım diye bana yaklaşanları da tersliyorum.

Neyim var neyim yoksa satıp hastanede yatan ve büyük ihtimalle ölmek üzere olan çocuklara yatırmayı düşünüyorum.
Mail listesine katılırsam alacağım söylenen para, bilgisayar, cep telefonu ya da gezileri beklemekten de evden dışarı çıkamaz oldum.

Tuz Gölü'ne Konya'nın katkılarından dolayı yemeklerim tuzsuz tatsız.

Msn paralı olacak;Adam yeşerecek mi,sararacak mı beklemekten de gına geldi.

Excel hala ne zaman emekli olacağımızı da bildirmedi.

Bir maili forward etmedim, başıma ne belalar gelecek diye korkuyla beklemekten ruh sağlığımı da kaybettim.

Multiplskleroz olunuyormuş diye diyet ürünleri düşmanıma bile tavsiye etmiyorum.
Yerli malı kullanacağım derken marketlerde barkodu 869 ile başlayan ürünleri aramaktan da gözlerimin biraz daha bozulduğunu farkettim.

Sevgili dost ve arkadaşlarımdan gelen;
'lütfen okuyunuz', 'çok önemli', 'aman virüse dikkat', 'bilmem kim para dağıtıyor', 'en az beş kişiye yolla', 'inanmadım ama doğruymuş', 'kişiliğini test et', 'tıkla para yolla, tıkla yardım et', 'bilmemkim seni gözetliyor', 'bilmem kime mail at, haddini bildir', 'onu yeme bunu ye' şeklinde başlayan kerameti kendinden menkul, nev'i şahsına münhasır bu mailler sayesinde hep beraber 'kafayı çizme'ye ne kadar yakın olduğumuzu da müşahade etmiş oldum.

ŞİMDİ: Eğer bu maili 60 saniye içinde 1200 kişiyegöndermezsen;
Bilesin ki bir kuş sabah akşam kafana ..çacak ve hayatı sana dar edecektir.

Bir Dost...

:shock:
nooneknowqqqq
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
nooneknowqqqq

Erkek
İş/Hobiler : Guitarist
NicK : Sedat Caner İŞLER
<center><B><font color=#fffff>Ta : Artıq birisi saçma msjlara dur desin Rock10

Basarı Puanı:
Artıq birisi saçma msjlara dur desin Img_left65/100Artıq birisi saçma msjlara dur desin Empty_bar_bleue  (65/100)
Güclülük :
Artıq birisi saçma msjlara dur desin Img_left80/100Artıq birisi saçma msjlara dur desin Empty_bar_bleue  (80/100)
Seviye:
Artıq birisi saçma msjlara dur desin Img_left55/100Artıq birisi saçma msjlara dur desin Empty_bar_bleue  (55/100)

MesajKonu: Geri: Artıq birisi saçma msjlara dur desin   Artıq birisi saçma msjlara dur desin Icon_minitimeCuma 16 Mayıs 2008, 00:24

eyw ellerine sağlık afiyet oldu :D
http://www.emoturkeyclub.com/
e*m*r*e
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
e*m*r*e

Erkek
İş/Hobiler : uyumak,uyumak,uyumak
NicK : emre kaya

MesajKonu: Geri: Artıq birisi saçma msjlara dur desin   Artıq birisi saçma msjlara dur desin Icon_minitimeCuma 16 Mayıs 2008, 14:56

Aids virüsü taşıyan iğneler kıçıma batar korkusuyla sinemaya gidemez oldum bunu sewdim yaaaa Artıq birisi saçma msjlara dur desin 615498
melankolik pesimist
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
melankolik pesimist

Kadın

Basarı Puanı:
Güclülük :
Artıq birisi saçma msjlara dur desin Img_left60/100Artıq birisi saçma msjlara dur desin Empty_bar_bleue  (60/100)
Seviye:
Artıq birisi saçma msjlara dur desin Img_left45/100Artıq birisi saçma msjlara dur desin Empty_bar_bleue  (45/100)

MesajKonu: Geri: Artıq birisi saçma msjlara dur desin   Artıq birisi saçma msjlara dur desin Icon_minitimeCuma 16 Mayıs 2008, 16:08

Artıq birisi saçma msjlara dur desin 615498 ilgi alanınmıki desem
e*m*r*e
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
e*m*r*e

Erkek
İş/Hobiler : uyumak,uyumak,uyumak
NicK : emre kaya

MesajKonu: Geri: Artıq birisi saçma msjlara dur desin   Artıq birisi saçma msjlara dur desin Icon_minitimeCuma 16 Mayıs 2008, 16:15

melankolik pesimist demiş ki:
bak yha bak Artıq birisi saçma msjlara dur desin 588704 ikimizib ilgi alanı çünkü sen de yazdın.ayy bayılazaim Artıq birisi saçma msjlara dur desin 588704
melankolik pesimist
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
melankolik pesimist

Kadın

Basarı Puanı:
Güclülük :
Seviye:

MesajKonu: Geri: Artıq birisi saçma msjlara dur desin   Artıq birisi saçma msjlara dur desin Icon_minitimeCuma 16 Mayıs 2008, 16:19

e*m*r*e demiş ki:
melankolik pesimist demiş ki:
bak yha bak Artıq birisi saçma msjlara dur desin 588704 ikimizib ilgi alanı çünkü sen de yazdın.ayy bayılazaim Artıq birisi saçma msjlara dur desin 588704
utazma taam kısa kes fazla yüz wemee gelimio saa :twisted:
kraLhice_3m0
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o

Kadın
İş/Hobiler : hobisis yaşıo0rum ..!
NicK : saSstars_3m0
<center><B><font color=white>Dur : Artıq birisi saçma msjlara dur desin Alayci10
KişiseL iLeTi : asqIn n0su farmy__?

Basarı Puanı:
Güclülük :
Artıq birisi saçma msjlara dur desin Img_left70/100Artıq birisi saçma msjlara dur desin Empty_bar_bleue  (70/100)
Seviye:
Artıq birisi saçma msjlara dur desin Img_left50/100Artıq birisi saçma msjlara dur desin Empty_bar_bleue  (50/100)

MesajKonu: Geri: Artıq birisi saçma msjlara dur desin   Artıq birisi saçma msjlara dur desin Icon_minitimeÇarş. 18 Haz. 2008, 00:59

ahuhau süfe
MissCepkin<3
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
MissCepkin<3

Kadın
İş/Hobiler : yoq
NicK : yoq

MesajKonu: Geri: Artıq birisi saçma msjlara dur desin   Artıq birisi saçma msjlara dur desin Icon_minitimePerş. 26 Haz. 2008, 09:18

wuu süffe ::D
Koniq
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o

Erkek
İş/Hobiler : yoq
NicK : ...
<center><B><font color=white>Dur : Artıq birisi saçma msjlara dur desin Korkmu10

Basarı Puanı:
Artıq birisi saçma msjlara dur desin Img_left30/100Artıq birisi saçma msjlara dur desin Empty_bar_bleue  (30/100)
Güclülük :
Seviye:
Artıq birisi saçma msjlara dur desin Img_left10/100Artıq birisi saçma msjlara dur desin Empty_bar_bleue  (10/100)

MesajKonu: Geri: Artıq birisi saçma msjlara dur desin   Artıq birisi saçma msjlara dur desin Icon_minitimeC.tesi 06 Eyl. 2008, 23:52

uuyz olyrm bnde böle msjlar atnLraA sNir edİolar ama hpsnn snu beLli delete xD devil
Em0_-_GirLL..!!
O_o Üye O_o

O_o Üye O_o
Em0_-_GirLL..!!

Kadın
İş/Hobiler : müzk dinlemek,gzmk
NicK : €m0_-_GirLL..!!
KişiseL iLeTi : ama bn çok çooook çoook aşığım aşığım sana

MesajKonu: Geri: Artıq birisi saçma msjlara dur desin   Artıq birisi saçma msjlara dur desin Icon_minitimePerş. 23 Ekim 2008, 20:51

qomq

Artıq birisi saçma msjlara dur desin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-